18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Romeo i Julia

Ni...........ny • 2020-07-30, 22:35


Na jednej gałęzi, cała wioska płacze ze wzruszenia :mom_please:

Fo...........er

2020-07-30, 23:18
Problemy 3go świata - ojciec nie pozwala jej wyjść za niego, cała wioska przeciwko nim, wieszają się.
Polska - ojciec nie pozwala jej być z tym chłopakiem, wynajmuje sobie mieszkanie, idzie do pracy i robi co chce.

No k***a powód do samobójstwa zajebisty.

T3RMINATOR

2020-07-31, 07:57
Coś pięknego. Aż mi się guma w majtach poluzowała ze wzruszenia.

0_rafiks_0

2020-07-31, 08:15
Znając Indie, to pewnie rodzeństwo i starzy nie pozwoli in na ślub. Albo po prostu woleli umrzeć niż smarować się krowim gownem :D

r061071

2020-07-31, 10:13
a Ty już podstawowke skonczyłeś? a jak ma 17lat co to mieszkanie wynajmuje i gdzie zarobi na wynajem w burdelu? a zapomiałem i studiować bedzie jeszcze pewnie a jeśli nie ogarniasz co to kasty w Indiach to ci powiem że cala rodzina scigałaby ją aż by jej nie zatukła

Forfiter napisał/a:

Problemy 3go świata - ojciec nie pozwala jej wyjść za niego, cała wioska przeciwko nim, wieszają się.
Polska - ojciec nie pozwala jej być z tym chłopakiem, wynajmuje sobie mieszkanie, idzie do pracy i robi co chce.
No k***a powód do samobójstwa zajebisty.


polakwrocek

2020-07-31, 10:59
Forfiter napisał/a:

Problemy 3go świata - ojciec nie pozwala jej wyjść za niego, cała wioska przeciwko nim, wieszają się.
Polska - ojciec nie pozwala jej być z tym chłopakiem, wynajmuje sobie mieszkanie, idzie do pracy i robi co chce.
No k***a powód do samobójstwa zajebisty.



Zmień pracę weź kredyt kup mieszkanie.... nie wszędzie funkcjonują europejskie wartości -.-
Przecież kolonializm był be , więc wrócili do tradycji -.- ...

Se...........cz

2020-07-31, 12:51
Stare to. Zdążyli już ze dwa razy jako chrabaszcze być rozdeptani i sie odrodzic w jaszczurki.

bercisko

2020-07-31, 13:06
Widać między zakochanymi taką nierozerwalną więź.

0_rafiks_0

2020-07-31, 14:06
r061071 napisał/a:

a Ty już podstawowke skonczyłeś? a jak ma 17lat co to mieszkanie wynajmuje i gdzie zarobi na wynajem w burdelu? a zapomiałem i studiować bedzie jeszcze pewnie a jeśli nie ogarniasz co to kasty w Indiach to ci powiem że cala rodzina scigałaby ją aż by jej nie zatukła



Interpunkcja! Do szkoły chodziłeś ?

Interpunkcja – graficzny odpowiednik intonacji, rytmu i tempa mowy, akcentu wyrazowego i zdaniowego. Stanowi ją zbiór znaków, inaczej zwanych znakami przestankowymi, uzupełniających zapis literowy tekstu oraz norm ich stosowania

cesarz1982

2020-08-01, 02:44
Płaczą jak w sztabie Czaskoskiego po wyborach :lol:

Ralf--pl

2020-08-04, 06:09
Myślałem że się dobrze bawią.