18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Romek cygan

DiceCube • 2016-04-10, 15:41
Przed cyganem Romkiem pojawiły się duchy Hitlera i Stalina. Przerażony cofnął się o krok, gdy zaczął przemawiać Hitler:
- Słuchaj, Romku cyganie. Twoje życie dziś się kończy, a było złe. Do kościoła nie chodziłeś, kradłeś, kłamałeś, ogólnie, k***a, nie masz szansy na Niebo.
- Nie byłeś jednak równie zły, co my, więc staniesz przed wyborem. - dopowiedział Stalin.
- Jakim wyborem, more?
- Sprawa wygląda tak: możesz trafić do miejsca w piekle, którym zajmuję się ja: Obóz Zagłady. - zaczął Hitler.
- A co to za miejsce?
- Komory gazowe będą sprawiały, że twoja dusza będzie czuła, jakby się dusiła przez dziesięć lat. Po tym, wsadzimy ciebie na sto lat do pieca, gdzie żywcem będziesz płonął. Po skończeniu, znowu wsadzimy ciebie do komory gazowej i tak przez wieczność.
- Hmm.. niezbyt to przyjemne. A druga opcja?
- W miejscu, którym ja się zajmuję, panują inne zasady. - zaczął Stalin - Każdego dnia, aż do końca świata, będziesz musiał wstawać rano i pracować przez 10 godzin. Następnego dnia powtórka, aż na kraniec czasu.
- To jakiś Obóz Pracy, czy co?
- Dokładnie tak.
- To ile stopni ma ten piec, Panie Hitler?

Wymyślone, gdy parzyłem kawę i widziałem przez okno, jak Cyganka żebra o pieniądze z dzieckiem na rękach.

Ymirrr

2016-04-10, 17:32
"Żebrze", a nie "żebra". Poza tym cyganka z wielkiej litery? Nie za dużo szacunku?

mygyry

2016-04-10, 18:21
Takie dziecko na rękach zarobi lepiej, niż nie jeden na kasie w markecie...Ci co dają kasę tej hołocie to skrajni popie**oleńcy....

gorczański

2016-04-10, 18:31
Było by śmieszniej gdyby do wyboru miał np. godzinę lekkiej pracy lub piec, i wybrał piec, wtedy miało by sens. A tak zjeba **es

kietong

2016-04-10, 23:02
Gdzie Ty k***a mieszkasz, że widzisz przez okno żebrzących cyganów?

wypchalek

2016-04-10, 23:40
a tak naprawdę to większość kawałów na tym portalu jest na jedno kopytko i czytając pierwsze dwa zdania wiadomo jak się skończą. i nie są śmieszne

lutero907

2016-04-10, 23:42
Do Auschwitz przyjeżdża pociąg z cyganami .Żołnierz otwiera wagon, z tłumu cyganów jeden wybiega i krzyczy:
-KUUUURWA!!! Gdzie ja jestem co wy chcecie z nami zrobić ,k***AAA!!!!
Żołnierz mu odpowiada,
-Witamy w Auschwitz , tutaj was zamordujemy.
-uff... a ja myślałem że do roboty

Allin23

2016-04-11, 00:42
k***a, ale suchar...

ko1fu

2016-04-11, 00:52
Myślałem że wymięknie i wybierze obóz zagłady gdy się dowie że w niebie będzie musiał brać co dzień prysznic :lol:

dwroland

2016-04-11, 04:14
Już to kiedyś czytałem.

my...........lo

2016-04-11, 11:03
a prawda jest taka, że największą karą byłby dla takiego cygana czyściec...

teken

2016-04-11, 14:50
k***a, nie mogę skończyć czytać ze śmiechu po tym jak przeczytałem zestawienie cygan Romek

dzwi3dziu

2016-04-11, 16:32
Stoi dwóch strażników za budynkiem w Auschwitz i palą fajki. Nagle z budynku słychać gromkie HUUUUUURAAAAAAA.
-Hans, co to k***a jest?
-A, to cyganie skumali, że prysznice to ściema.

Pa...........ć

2016-04-12, 22:26
Stoi Hans przy obozowych torach i rozdziela tłum cyganów:
-Do wagonu
-Do pieca
-Do wagonu
-Do Pieca
-Do wagonu
-Do pieca
-Do wagonu
-Do Pieca
-Do wagonu
-Do pieca


Skończył rozdzielać i mówi



-Wagon do Pieca :hitler: