18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Romantyczny spacer

Flodzia • 2021-12-17, 17:50
Młoda para chodzi po parku ramię w ramię i jest miło, aż nagle dziewczyna oznajmia, że musi siku.
Chłopak kiwa głową na znak zgody, więc ta znika za żywopłotem.
Czekając, słyszy dźwięk nylonowych majtek zsuwających po jej zmysłowych nogach i wyobraża sobie, co jest odsłonięte. Nie mogąc dłużej powstrzymywać swoich zwierzęcych myśli, sięga ręką przez krzaki i dotyka jej nogi. Szybko przesuwa rękę w górę jej uda, aż nagle i z wielkim zdziwieniem łapie długi, gruby drągal wiszący między jej nogami.
Krzyczy z przerażeniem „Mój Boże! Kasiu… zmieniłaś płeć?” „Nie” – odpowiada.
„Zmieniłam zdanie… jednak dwójeczka”

Halman

2021-12-17, 18:02
kawał ujdzie ale jego stylistyka krzyczy; litości!!

Demonio

2021-12-17, 18:03
Haha :mrgreen: :roll: nie śmieszne

LuzaQ

2021-12-17, 19:41
Jak to wejdzie na główną to strace wiarę w sadola.
Żartuje, już dawno straciłem.

Budrys2000

2021-12-17, 19:52
Jak dla mnie murowany kandydat na dowcip tygodnia.

marcino_zly

2021-12-17, 21:43
Czyżby własne doświadczenie, Flodziu?
:-P

janlew

2021-12-17, 21:47
Po zastanowieniu ...nie. To nie jest śmieszne. Wolę żyć w świecie w którym dziewczyny nie robią kupy, albo udają że nie robią.

Rozjebie

2021-12-17, 22:46
janlew napisał/a:

Po zastanowieniu ...nie. To nie jest śmieszne. Wolę żyć w świecie w którym dziewczyny nie robią kupy, albo udają że nie robią.



Widać ze z kobieta nie mieszkasz.
Ciekaw jestem jak po zjedzeniu np. nadgniłych jabłek miałaby "ukryć" temat na rzadko obficie lejący sie strumieniem o tafle wody

wilkoala

2021-12-18, 10:17
Nylonowych majtek?

Rozjebie napisał/a:

Widać ze z kobieta nie mieszkasz.
Ciekaw jestem jak po zjedzeniu np. nadgniłych jabłek miałaby "ukryć" temat na rzadko obficie lejący sie strumieniem o tafle wody



Mogłaby włączyć "du hast misch"

baronturbina

2021-12-18, 10:34
Rozjebie napisał/a:

Widać ze z kobieta nie mieszkasz.
Ciekaw jestem jak po zjedzeniu np. nadgniłych jabłek miałaby "ukryć" temat na rzadko obficie lejący sie strumieniem o tafle wody


Seba ty to rozumiesz doskonale bo z babcią mieszkasz.

Rozjebie

2021-12-18, 11:37
baronturbina napisał/a:

Seba ty to rozumiesz doskonale bo z babcią mieszkasz.



Ja pierdziele :D Ty znów tutaj? Jesteś jak taka natrętna cygańska mucha, kręcąca sie pod nogami.

Ale spoko, nie wkurzam sie, wychowawcy w domu dziecka dla dzieci dotkniętych autyzmem lub downem tez musza mieć dużo cierpliwości i wyrozumiałości, gdy przyklei sie do nich 40-letni obśliniony prawiczek z downem chcący sie przytulic

baronturbina

2021-12-18, 11:45
Rozjebie napisał/a:

Ja pierdziele Ty znów tutaj? Jesteś jak taka natrętna cygańska mucha, kręcąca sie pod nogami.
Ale spoko, nie wkurzam sie, wychowawcy w domu dziecka dla dzieci dotkniętych autyzmem lub downem tez musza mieć dużo cierpliwości i wyrozumiałości, gdy przyklei sie do nich 40-letni obśliniony prawiczek z downem chcący sie przytulic


Mów mi tato.

Będę „zawsze tam gdzie ty”. Bo pozerzy mnie bawią.

Rozjebie

2021-12-18, 11:52
baronturbina napisał/a:

Mów mi tato.
Będę „zawsze tam gdzie ty”. Bo pozerzy mnie bawią.



I jeszcze wali mi cytatami z miłosnej piosenki... :homer:

baronturbina

2021-12-18, 12:30
Rozjebie napisał/a:

I jeszcze wali mi cytatami z miłosnej piosenki...


Dzięki tobie chyba zostanę gejem. Robię do ciebie podchody bo Jarają mnie biedacy z Podlasia.