18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Romantyczna historia z happy endem

~Faper Noster • 2016-09-20, 21:54
Wczoraj strułem się tanim kebabem, całą noc srałem lawą. Rano czułem się jak śmieć.
Miałem nadzieję, że wyśpię się za dnia, gdy naglę zadzwoniła koleżanka. Nie jest to jednak taka zwykła koleżanka, można powiedzieć, że zarówno ona jak i ja lubimy się r*chać. Jest dość słaba, ale i ja zbyt przystojny nie jestem, więc nie wybrzydzam. Tak więc czasem spotykamy się na jakieś j***nie. Zadzwoniła i zaproponowała spotkanie. Szybkie puzzle w głowie - jadę, pomyślałem.
Wziąłem szybki prysznic i pojechałem. Całą drogę jednak coś mi szumiało w kichach, wiedziałem,
że najprawdopodobniej nie wysrałem się do końca. Zacisnąłem zęby i wstrzymałem srakę jak prawdziwy
twardziel.
Wszedłem do jej mieszkania, od razu zaprosiła mnie do pokoju, powiedziała bym się rozebrał i na nią poczekał. zrobiłem to i gołą dupą usiadłem na białej kołdrze. Gdy wstałem, okazało się, że zostawiłem na niej czekoladową nartę. Szybko zwinąłem ją w rulon i ułożyłem w nogach łóżka.
Koleżanka weszła do pokoju i od razu spytała, jak mi się podoba jej nowa pościel, którą dopiero co założyła. Powiedziałem, że ładna, wyr*chałem i sp***oliłem.
Kilka minut temu dostałem sms'a z pytaniem "dlaczego obsrałeś mi pościel? pozdrawiam".
Nic nie odpisałem. Ale przypał ja pie**olę.

Mixy321

2016-09-21, 10:12
Też mam koleżankę od r*chania ;)

ho...........zo

2016-09-21, 10:16
To kłamstwo, koleżanki od r*chania nie istnieją, a wy łykacie wszystko jak małe kocięta.

Kalvis

2016-09-21, 10:26
Zalogowałem się, żeby kopsnąć piwko. Brawo!

orwell14

2016-09-21, 13:24
Może jestem dziwny, ale mnie najbardziej rozśmieszyło to "pozdrawiam". :D

teken

2016-09-21, 14:42
Suchar jak ja pie**ole.

Autystyczny

2016-09-21, 15:56
Napisz,jej,że zesrałeś się ze szczęścia :)

AdiOsAmigos

2016-09-21, 22:13
szit hapens... Ja kiedyś posuwałem po baletach klientkę i chciała w kakao gdy wyciągałem z jej dupy poszła taka fontanna że obryzgała mnie prawie do szyi i połowę łóżka... szit hapens k***a szit hapens...

swistakos10

2016-09-22, 10:04
opowiedz jej ta historjie a nie liczysz ze tu przeczyta..