18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rolnik z podlasia kontra Policja

aparacik • 2021-05-03, 16:49
Gienek z plutycze i milicja


Halman

2021-05-03, 16:52
zawijanie małorolnego w gumofilcach... kocham cię polsko...

mygyry

2021-05-03, 17:07
Krawężniki mu sławy pozazdrościły? :szydera:

skywalker75

2021-05-03, 17:23
ja piedrdolę co się dzieje z ludzmi , czy teraz każdy, kogo aresztuje policja musi być pokrzywdzonym bohaterem internetów i będzie odstawiał takie cyrki

C0C0JUMBO

2021-05-03, 17:32
Darcie ryja, darcie ryja i darcie ryja... Bastion PiSu

baronturbina

2021-05-03, 17:33
k***a nie oglądam bo jak ten zj***ny akcent ze wschodu słyszę to mnie telepie. Mistrz Miodek jak by to usłyszał to by
Mu się przetoki w odbycie zatkały!

0_rafiks_0

2021-05-03, 17:38
Znowu film od polowy. j***ni manipulatorzy!

Noside

2021-05-03, 17:38
To ten od instrybutora?
Klasyka gatunku p.t. "Wszystko nagrane" - film bez kontekstu puszczony od środka.

zdun

2021-05-03, 17:39
ja jestem ciekawy kto krowy pilnował przez ten czas.

AN...........or

2021-05-03, 18:12
ale cwe*ski głosik ma ten pedał, rolniczy pedał jakiś .. polaków jednak trzeba pod pałą i butem trzymać, była milicja, dostał by pałą w pysk jeden z drugim i by po temacie było, ale teraz nagrywanie i żądanie legitymacji

Carolina_Reaper

2021-05-03, 18:23
skywalker75 napisał/a:

ja piedrdolę co się dzieje z ludzmi , czy teraz każdy, kogo aresztuje policja musi być pokrzywdzonym bohaterem internetów i będzie odstawiał takie cyrki


ch*j Ci

Jakby to nie wyglądało to wyglada źle;/




ANALizator napisał/a:

ale cwe*ski głosik ma ten pedał, rolniczy pedał jakiś .. polaków jednak trzeba pod pałą i butem trzymać, była milicja, dostał by pałą w pysk jeden z drugim i by po temacie było, ale teraz nagrywanie i żądanie legitymacji





ANALizator napisał/a:

ale cwe*ski głosik ma ten pedał, rolniczy pedał jakiś .. polaków jednak trzeba pod pałą i butem trzymać, była milicja, dostał by pałą w pysk jeden z drugim i by po temacie było, ale teraz nagrywanie i żądanie legitymacji





ANALizator napisał/a:

ale cwe*ski głosik ma ten pedał, rolniczy pedał jakiś .. polaków jednak trzeba pod pałą i butem trzymać, była milicja, dostał by pałą w pysk jeden z drugim i by po temacie było, ale teraz nagrywanie i żądanie legitymacji





ANALizator napisał/a:

ale cwe*ski głosik ma ten pedał, rolniczy pedał jakiś .. polaków jednak trzeba pod pałą i butem trzymać, była milicja, dostał by pałą w pysk jeden z drugim i by po temacie było, ale teraz nagrywanie i żądanie legitymacji





Halman napisał/a:

zawijanie małorolnego w gumofilcach... kocham cię polsko...


sheriff5

2021-05-03, 18:29
To powinno trafić na harda