18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rolnik z podlasia kontra Policja

aparacik • 2021-05-03, 16:49
Gienek z plutycze i milicja


Sawix

2021-05-03, 18:31
i to właśnie jest bamber siłą od pługa oderwany

pentlik

2021-05-03, 18:38
gówno z youtuba.

mit2

2021-05-03, 18:49
ANALizator napisał/a:

polaków jednak trzeba pod pałą i butem trzymać, była milicja, dostał by pałą w pysk jeden z drugim i by po temacie było, ale teraz nagrywanie i żądanie legitymacji


Ale ty k***a jesteś debilem. Jak ci nie pasują prawa obywatelskie to spieprzaj do chin, cioto.
Milicji się debilowi zachciało...

Okularyigogle

2021-05-03, 19:11
aresztowali pewnie za darmo gumofilca , pewnie wyborca PO bo jak zwykle bez winy , czysty bez szemranej przeszłości , zapomnieli drzeć ryja Konstytucja !!!! JAchiry z Budką tam brakowało , ona by mogła cycki pokazać a Budka swój pusty łysy łeb .

Zasysacz

2021-05-03, 19:41
Carolina_Reaper napisał/a:

ch*j Ci
Jakby to nie wyglądało to wyglada źle;/



A jak ma wyglądać zatrzymanie kogoś kto nie chce iść dobrowolnie ??? Kwiaty maja mu dać i zaprosić na kolacje do komendy ???

Tuco

2021-05-03, 19:43
zdun napisał/a:

ja jestem ciekawy kto krowy pilnował przez ten czas.



Twoja stara :D

Konfedernacja

2021-05-03, 19:57
0_rafiks_0 napisał/a:

Znowu film od polowy. j***ni manipulatorzy!



Kuźwa, a może zaczął nagrywać dopiero jak psiarnia zaczęła się wyżywać?
Może ty nagrywasz wszystko, nawet jak w kiblu siedzisz, ale większość tak nie robi. Chyba.

offduty

2021-05-03, 19:57
Lał starą? r*chał krasulę? Jeździł naj***ny Tico? Miał nakaz doprowadzenia? Nie ważne.... Za darmo go nie zawinęli :-) mógłbym wam opisać dziesiątki takich interwencji "niewinnych" obywateli, którzy mieli sporo za uszami, a mimo to mnie zwalniali :-P Tylko jakby komentator podszedł bliżej niż 1.5 m to by go oczka zapiekły... P. S. Filmik od połowy =z pupy

dumad

2021-05-03, 20:06
brawo kochana policjo. kolejny groźny bandyta schwytany

japie**ole i my im płacimy... :moher:

lukaszjb

2021-05-03, 20:33
Przyjdzie czas jak kiedyś na Dziesięcinach przyjechali i dostali swoim gazem :lol: Kowboje po testach sprawnościowych z SKS dla klas 1-3 :-)

hamusq

2021-05-03, 20:37
dumad napisał/a:

brawo kochana policjo. kolejny groźny bandyta schwytany
japie**ole i my im płacimy... :moher:



Gdyby zachowywal sie jak czlowiek, to by go traktowali jak czlowieka, a jak sie zaczal zachowywac gorzej niz jego krasule, totak go potraktowali.

petru23

2021-05-03, 20:39
To jest Gienek z programu Tv Rolnicy. Podlasie. Taki celebryta jakby.
Stąd takie halo.

Dżako

2021-05-03, 21:09
petru23 napisał/a:

To jest Gienek z programu Tv Rolnicy. Podlasie. Taki celebryta jakby.
Stąd takie halo.



Pytanie za co go zawinęli? To mnie bardzo dziwi bo chłop spokojny i do ramy przyłóż, tak samo jak jego syn (ten co tak krzyczy). Jeśli ktoś coś będzie więcej wiedział to proszę o info, bo sprawa bardzo interesująca :D

PhantomMask

2021-05-03, 21:10
Noside napisał/a:

To ten od instrybutora?
Klasyka gatunku p.t. "Wszystko nagrane" - film bez kontekstu puszczony od środka.



To ten co twoja mama kazała ci do niego wujek mówić, jak wracałeś ze szkoły a taty w domu nie było

:roll: