18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dertaz

2020-03-12, 20:57
działa normalnie, słaby żart

dżonyłojlker

2020-03-12, 20:58
pie**olenie o "Szopenie" wszystko śmiga (ale numery i tak w telefonie, jakby co)

tarcer123

2020-03-12, 21:17
Dziala bez problemow. Po wykonaniu telefonu do.Pani stwierdzial ze polerowanie instrumentow odbywa sie bez zaklocen.

Biancaaaa

2020-03-12, 21:30
widzę , że niektórzy pisiorki na smietniku znalezli
:(

Byku35

2020-03-12, 21:42
ja tam wole konia walić
bo to nie wiadomo
szczerze to nigdy bym dz**ki nie ruszył nawet tej bez korony

tarcer123

2020-03-12, 22:08
Byku35 napisał/a:

ja tam wole konia walić
bo to nie wiadomo
szczerze to nigdy bym dz**ki nie ruszył nawet tej bez korony



A myslisz ze te co sie k***ia charytatywnie to potem sobie p*zdzisko domestosem zalewaja?

Czasami cichodajki maja najwieksze przebiegi.

kubol

2020-03-12, 22:09
Co teraz? Jak żyć panie premirze?

Byku35

2020-03-12, 22:24
tarcer123 napisał/a:

A myslisz ze te co sie k***ia charytatywnie to potem sobie p*zdzisko domestosem zalewaja?
Czasami cichodajki maja najwieksze przebiegi.



tak jak mówie wole konisko trzepać

bakus1233

2020-03-12, 22:42
Byku35 napisał/a:

tak jak mówie wole konisko trzepać



Kupujesz dobrej jakości gumę, nie całujesz się, c*pkę liżesz tylko i wyłącznie przez papierek np z cukierka i powinno być Ok :mrgreen:



tarcer123 napisał/a:

A myslisz ze te co sie k***ia charytatywnie to potem sobie p*zdzisko domestosem zalewaja?
Czasami cichodajki maja najwieksze przebiegi.






pankruk

2020-03-12, 22:56
Coś w tym jest. W szkole średniej miałem taką koleżankę, którą znałem z widzenia. Chyba nigdy nie zamieniłem z nią więcej niż 2-3 słów. Na pozór normalna laska, żadnej patoli, ogarnięta rodzina itp. Z braku laku zaprosiłem ją na studniówkę, podkreślam, że właściwie kompletnie jej nie znałem. Na studniówce oj***ła pento dwóm przypadkowym typom, jeszcze ją potem zapięli w aucie. O całej akcji dowiedziałem się kilka dni po imprezie bo w trakcie byłem zajęty zabawą i wódeczką. Fama rozniosła się po całym środowisku, małe miasto wiadomo. Dla niej wstyd i kompromitacja ogromna. Przepraszała mnie kilka razy, nie wiem po co bo ch*j mnie obchodziło wtedy co i z kim robiła, jej sprawa.

Da...........n2

2020-03-12, 23:56
kienzler napisał/a:

Coś w tym jest. W szkole średniej miałem taką koleżankę, którą znałem z widzenia. Chyba nigdy nie zamieniłem z nią więcej niż 2-3 słów. Na pozór normalna laska, żadnej patoli, ogarnięta rodzina itp. Z braku laku zaprosiłem ją na studniówkę, podkreślam, że właściwie kompletnie jej nie znałem. Na studniówce oj***ła pento dwóm przypadkowym typom, jeszcze ją potem zapięli w aucie. O całej akcji dowiedziałem się kilka dni po imprezie bo w trakcie byłem zajęty zabawą i wódeczką. Fama rozniosła się po całym środowisku, małe miasto wiadomo. Dla niej wstyd i kompromitacja ogromna. Przepraszała mnie kilka razy, nie wiem po co bo ch*j mnie obchodziło wtedy co i z kim robiła, jej sprawa.


A ja coś czuje, że masz jej za złe, że to właśnie tobie gały nie oj***ła. Dlatego tak to dobrze pamiętasz.

Coffey

2020-03-13, 00:03
kienzler napisał/a:

Coś w tym jest. W szkole średniej miałem taką koleżankę, którą znałem z widzenia. Chyba nigdy nie zamieniłem z nią więcej niż 2-3 słów. Na pozór normalna laska, żadnej patoli, ogarnięta rodzina itp. Z braku laku zaprosiłem ją na studniówkę, podkreślam, że właściwie kompletnie jej nie znałem. Na studniówce oj***ła pento dwóm przypadkowym typom, jeszcze ją potem zapięli w aucie. O całej akcji dowiedziałem się kilka dni po imprezie bo w trakcie byłem zajęty zabawą i wódeczką. Fama rozniosła się po całym środowisku, małe miasto wiadomo. Dla niej wstyd i kompromitacja ogromna. Przepraszała mnie kilka razy, nie wiem po co bo ch*j mnie obchodziło wtedy co i z kim robiła, jej sprawa.



mimo wszystko jednak większy wstyd jest zabrac laskę na impreze i dac jej sie puścić z innym typem.
Musisz być bardzo przystojnym i interesującym typem, ze laska nawet do rana z Toba nie wytrzymała

dżonyłojlker

2020-03-13, 00:06
Biancaaaa napisał/a:

widzę , że niektórzy pisiorki na smietniku znalezli



Napisała baba co wiedziała, a dwie inne baby za to piwko postawiły. Żal Wam że nikt Was nie che r*chać. Bo to trzeba coś robić, a nie leżeć jak wór ziemniaków.

;-)



Damian2 napisał/a:

A ja coś czuje, że masz jej za złe, że to właśnie tobie gały nie oj***ła. Dlatego tak to dobrze pamiętasz.



Niezłe frajerstwo co, ale przynajmniej miał odwagę to z siebie wyrzucić.