18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinne porachunki

CrazyEdek • 2018-10-28, 19:43
Samiec się wk***ił na swego potomka, za kręcenie dupą na fejsbuku


freaky

2018-10-28, 19:49
Brawo. Szkoda, że takie metody wychowawcze przechodzą do lamusa za sprawą polityków, którzy lubią się wpie**alać w prywatne sprawy. A brak dyscypliny skutkuje (jak widać) wzrostem wśród gówniar epidemiologii zjawiska k***ienia się.

Heydash

2018-10-28, 20:12
Pies ogrodnika, sam na warsztat nie weźmie z wiadomych przyczyn to inni też teraz nie mogą bo do takiej posiekanej dupy się nawet dotknąć nie pozwoli

Volken

2018-10-28, 21:51
no nie wierze, typek po 15 minutach ogladania dupskiem wywijania podejmuje decyzje by isc jej wpierdziel spuscic srogi. ja to bym po pierwszych 5 sekundach pobiegł to zrobić no ale czego spodziewać się po małpie, najpierw musial sie nagrzać bo to zrobić :lol:

AlaksanderLukaszenka

2018-10-28, 22:04
Zawsze uważałem, że pała i wąskie drzwi, to bardzo skuteczne metoda na rozwiązywanie różnych problemów.

woytasw

2018-10-28, 22:46
Najpierw pooglądał a potem wpie**ol spuścił. Widocznie były jakieś uchybienia podczas występu.

marinis

2018-10-28, 23:23
Czy was całkiem wali w te puste, zwyrodniałe łby?
Ona nie zrobiła nic złego.
freaky napisał/a:

Brawo.


Widzę że całkiem ci odwala.

Dopóki dana osoba nie robi krzywdy (pośrednio lub bezpośrednio) drugiej osobie, to nikt nie ma prawa ją karać w jakikolwiek sposób.

solltys

2018-10-28, 23:30
@marinis Jak Ci się matka/siostra/żona/córka zacznie k***ić to sobie przypomnij swój bełkot.

marinis

2018-10-29, 00:06
solltys napisał/a:

@marinis Jak Ci się matka/siostra/żona/córka zacznie k***ić to sobie przypomnij swój bełkot.


A ona nie kręciła tylko tyłkiem na filmie?

Było coś więcej z nią?

solltys

2018-10-29, 00:15
@marinis Może ch*ja się znam ale tyle co obcowałem z dziewczynami to raczej same k***y się zachowują w ten sposób. Taki typ co za drinka bardzo chętnie usiądzie ci na kolana i zacznie skakać tak na Twoim ch*ju. Jeśli nie widzisz w tym nic dziwnego/złego to albo mało miałeś do czynienia z dziewczynami i świat oceniasz przez pryzmat internetu gdzie takie filmiki nie robią na Tobie wrażenia i uważasz takie zachowanie za nromę albo jesteś z tych którzy nawet nie myślą o dziewczynach jako potencjalnych matkach Twoich dzieci tylko obiektach byle zar*chać.

Hrabia Drapula

2018-10-29, 00:26
postawił bym ojcu piwo ale jest czarny i widać że bogaty to sam wypiję
@marinis rozumiem że chętnie byś zobaczył tak 15 letnią córkę jak dupą wywija i koniobijcy się śliną na jej widok, do tego jeszcze z twoją żoną, przecież nic złego nie robią

marinis

2018-10-29, 02:11
solltys napisał/a:

Może ch*ja się znam ale tyle co obcowałem z dziewczynami to raczej same k***y się zachowują w ten sposób. Taki typ co za drinka bardzo chętnie usiądzie ci na kolana i zacznie skakać tak na Twoim ch*ju.


Ale co to ma wspólnego z tą dziewczyną z filmiku?
Co ona zrobiła więcej oprócz kręcenia tyłkiem?

Ty wiesz w ogóle co oznacza słowo k***a?
To bardzo obraźliwe i wulgarne określenie na prostytutkę.
Hrabia Drapula napisał/a:


@marinis rozumiem że chętnie byś zobaczył tak 15 letnią córkę jak dupą wywija



Nie wiadomo ile miała lat.
Nie wiadomo kto ją nagrywał i o co w tym chodziło.

Żeby kogoś oceniać to trzeba znać szczegóły z życia danej osoby.

A tacy jak ten facet to idą do więzienia za przemoc fizyczną.

castagir

2018-10-29, 08:13
@marinis <- olejcie tego zjeba. Co temat wstawia swoje nic nie idiotyczne filozofie. To zwykły pieniacz piwnicowy i 34 letni frustrat, który jeszcze nie uświadomił sobie, że jego życie jest gówno warte.

forrest990

2018-10-29, 09:37
Jak dziewczyna/kobieta szarga dobre imię swojego mężą/ojca swoją postawą i zachowaniem to obowiązkiem mężczyzny jest ją wyprostować. Jak chłop przesadza z wodka, lub zaniedbuje dom kobieta powinna wyprostować jego.

Podstawowa zasada zdrowia w życiu społecznym, jak mycie rąk po wyjsciu z toalety.

Kto myśli inaczej niech wypie**ala do UK. Nara

Szynkaa

2018-10-29, 09:45
Zachowanie córki jak najbardziej można uznać za nieodpowiednie/niemoralne i rodzic ma prawo zareagować, ale popieranie metod wychowawczych tego ojca to jakieś totalne sp***olenie.