18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinna przejażdżka.

~_Yarko_ • 2019-09-20, 21:57
Zamknięte.
Jakoś przejadę.


dżonyłojlker

2019-09-21, 18:59
damianpl napisał/a:

Podaj adres suko! No podaj bo nie cierpię takiego gówna. Przyjadę



Kolejna zniewieściała ciota

:mrgreen:

Lubliniec Grunwaldzka 48

Nie zapomnij zabrać piżamki i szczoteczki do zębów - twardzielu :szofer:

Ti...........ch

2019-09-22, 07:44
Co to za wysyp p*zdowatych tatusiów? :kawa:

Nie mój gówniak - nie moje zmartwienie.

Loaloa

2019-09-22, 19:52
Cytat:

Jak od paru lat, wieczorkiem na spokojnie przy winie przeglądam Sadola. Odkąd mam upragnionego syna (1.8 roku), wszystkie kwaśne posty odnosnie cierpienia gówniaków jakoś po prostu przestały być przeze mnie ignorowane jak do tamtej pory.
Aż tu k***a ten pedał się wypowiedział.
Więc po paru dobrych latach na Sadisticu, przyszedł ten moment że założyłem konto. I chciałem powiedzieć Wam: Adminom i Właścicielom strony, że dopóki nie znajdziecie tej k***y po IP i nie wrzucicie jego ścierwa na Harda -- straciliście wiernego widza.
Pozdrawiam i, mam nadzieje, do zobaczenia.



Ale mnie wystraszyłeś! Mieć na pieńku z takim złodupcem to normalnie jak wyrok śmierci wydany przez chińską triadę. Tymczasem, zanim zbierzesz ekspedycję morderców, którzy będą mnie tropić, pilnuj swojego bombelka, żeby mu się jakaś krzywda nie stała. A jeśli nie upilnujesz, nagraj jego krzywdę i wrzuć na harda. Obiecuję obejrzeć i skomentować.


Cytat:

Gdzie cie można znaleźć cwe*u j***ny?



Sadole twierdzą, że w Londynie u Abdula na zmywaku. A że sadole to elita intelektualna polski, więc z pewnością mają rację.

Cytat:

Tak sobie obserwuję ten temat i to co napisał "Loaloa" i stwierdzam, że zabawne jak reagujecie emocjonalnie na tego typu posty. Prawda jest taka, że to wasz problem, że tak na to reagujecie, chłopak ma zdanie jakie ma i co wam do tego? Może troluje, może rzeczywiście tak myśli i co z tego? Masz dziecko i przykro ci się takie coś czyta? No ale to twój problem, nie rozumiesz tego?




Raz na jakiś czas trafi się ktoś bardziej kumaty i napisze coś w stylu twojego komentarza. I co? I jajco! Te puste łby przepełnione polską frustracją i toczące pianę z ryjów i tak będą się spinać i bezsilnie na mnie szczekać. Ku mojej nieskrywanej uciesze.

P.S. Dodam sobie ten temat do ulubionych, tak pysznego bólu dupy dawno tu nie było.
P.S.2. A teraz wyobraźcie sobie,że to samo, co ja tu na sadolu robię z wami, robią z wami politycy i ich "spin doctors" na ogólnokrajową skalę. A wy NICZEGO się nie uczycie, jesteście za każdym j***nym razem tak samo głupi i łatwi do manipulowania. Stado baranów idące w przepaść, bo pasterz tak kazał.