18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinna przejażdżka.

~_Yarko_ • 2019-09-20, 21:57
Zamknięte.
Jakoś przejadę.


petru23

2019-09-20, 23:45
Baba prowadziła. I wszystko jasne.

BanujNasNieMichalka

2019-09-20, 23:58
Chyba twarz jej się popsula bo dziecko jak ja zbaczylo to sp***olilo

wiskas

2019-09-21, 00:00
Ciekawe gdzie drugi dzieciak pojechał ;d

Loaloa

2019-09-21, 00:00
Cytat:

Odkąd Cię pamiętam, to słyniesz z, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnych wypowiedzi, ale ta jest po prostu ch*jowa. Dziecko nie jest winne, że ma głupiego rodzica.



A to my jesteśmy jakimś sądem, żeby rozstrzygać o winie? Prawa fizyki są na szczęście znacznie prostsze od prawa karnego - jebło to jebło, na ch*j drążyć temat, wystarczy się cieszyć.
Nie pojmuję tego litowania się nad bachorami. Te nie dość, że noszą wadliwe geny (zakładając, że to potomstwo tej baby), to na dodatek mają złe wzorce zachowań. Lepiej, żeby zginęły zanim swoją głupotą zabiją innych ludzi.

zakapior

2019-09-21, 01:15
loda_szmato napisał/a:

Nie zesraj się. Mnie z dwojgiem bracmi stary wozil na jednym motocuklu jak bylismy gowniakami i po drogach i po gorkach (...)
Ale wracajac do twojego postu. Nie oceniaj innych swoja miara. To ze jestes cipą i chodzenie sprawia ci problemy, nie znaczy ze innym tez



Albo twojemu staremu brak zdrowego rozsądku, albo miał wyj***ne czy mu dzieci zginą z powodu urazu głowy czy po latach ze starości. Ty nie bądź taki fifa rafa kozak w ch*j, bo sadistic jest pełny filmów z debilami, którzy przeceniali swoje możliwości.

r1pson

2019-09-21, 01:15
Loaloa napisał/a:

Coś cudownego, żeby ten gówniak skonał w męczarniach wskutek powikłań.



Jak od paru lat, wieczorkiem na spokojnie przy winie przeglądam Sadola. Odkąd mam upragnionego syna (1.8 roku), wszystkie kwaśne posty odnosnie cierpienia gówniaków jakoś po prostu przestały być przeze mnie ignorowane jak do tamtej pory.
Aż tu k***a ten pedał się wypowiedział.
Więc po paru dobrych latach na Sadisticu, przyszedł ten moment że założyłem konto. I chciałem powiedzieć Wam: Adminom i Właścicielom strony, że dopóki nie znajdziecie tej k***y po IP i nie wrzucicie jego ścierwa na Harda -- straciliście wiernego widza.
Pozdrawiam i, mam nadzieje, do zobaczenia.

hellbwoi

2019-09-21, 01:29
japie**ole wielcy sadole nagle k***a placza nad cierpieniem dzieci, jakby czarne bylo albo ciapate to by jeszcze przyklasneli, ba.... sami by przejechali na wstecznym...

Imperator_Jan

2019-09-21, 05:50
Loaloa napisał/a:

Coś cudownego, żeby ten gówniak skonał w męczarniach wskutek powikłań.


15 letni frustracie - piszesz o eliminacji dzieci żeby nie przenosiły wadliwych genów. Sam nosisz wadliwe geny co widać po twoich wypowiedziach... Jakieś wnioski w związku z tym?

Adminie sadistica do k***y! Jak ktoś napisze coś na temat murzyna to k***a w podskokach działacie a takie coś zostaje bez echa?

otomin

2019-09-21, 06:05
BrunerOvned napisał/a:

Mam wrażenie, że matka ciebie nigdy nie kochała, a ojciec tylko w nocy...



Weź przestańcie litowac się na każdym gownem. Moja wina ze gownika splodzily zwierzęta? Nie współczuję ludzkim zwierzętą bólu. Te wasze współczucia to tak sztuczne że ja pie**ole. Ciekawe co być zrobił jak być widział to na oczy bohaterze w necie jak każdy. Mądre to w necie a w rzeczywistości popychadla.

pusifer

2019-09-21, 08:07
Loaloa napisał/a:

Coś cudownego, żeby ten gówniak skonał w męczarniach wskutek powikłań.



Gdzie cie można znaleźć cwe*u j***ny?

bakus1233

2019-09-21, 08:43
Tak sobie obserwuję ten temat i to co napisał "Loaloa" i stwierdzam, że zabawne jak reagujecie emocjonalnie na tego typu posty. Prawda jest taka, że to wasz problem, że tak na to reagujecie, chłopak ma zdanie jakie ma i co wam do tego? Może troluje, może rzeczywiście tak myśli i co z tego? Masz dziecko i przykro ci się takie coś czyta? No ale to twój problem, nie rozumiesz tego?

petru23

2019-09-21, 10:44
pusifer napisał/a:

Gdzie cie można znaleźć cwe*u j***ny?



Tylko, że laola jest cwe*m. Forumowy jawny pedał

dżonyłojlker

2019-09-21, 13:34
r1pson napisał/a:

Jak od paru lat, wieczorkiem na spokojnie przy winie przeglądam Sadola. Odkąd mam upragnionego syna (1.8 roku), wszystkie kwaśne posty odnosnie cierpienia gówniaków jakoś po prostu przestały być przeze mnie ignorowane jak do tamtej pory.
Aż tu k***a ten pedał się wypowiedział.
Więc po paru dobrych latach na Sadisticu, przyszedł ten moment że założyłem konto. I chciałem powiedzieć Wam: Adminom i Właścicielom strony, że dopóki nie znajdziecie tej k***y po IP i nie wrzucicie jego ścierwa na Harda -- straciliście wiernego widza.
Pozdrawiam i, mam nadzieje, do zobaczenia.



Pięknie się wyżaliłeś :ok: Gdyby istniał konkurs na najbardziej p*zdowatego spośród p*zdowatych tatusiów - otrzymał byś pierwsze miejsce.

damianpl

2019-09-21, 18:08
Szfajceneger napisał/a:

Pięknie się wyżaliłeś Gdyby istniał konkurs na najbardziej p*zdowatego spośród p*zdowatych tatusiów - otrzymał byś pierwsze miejsce.



Podaj adres suko! No podaj bo nie cierpię takiego gówna. Przyjadę

Smoku

2019-09-21, 18:18
Tradycyjnie komentarze ciekawsze od filmu. Nie może zabraknąć wysrywów typu "odkąd zostałem ojcem nie mogę przejść obojętnie"... to wypie***laj na inny portal. Już ch*j z tymi trollami, które mają z was bekę pod każdym filmem o "bąbelkach". Na ch*j tu wchodzicie? Macie rozrywkę ze śmierci i kalectwa dorosłych ludzi ale liczycie, że zostaniecie ojcami roku bo wywołacie jakąś gówn0burzę z trollem pod filmem z "bąbelkiem"?