18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rodzinka 2+2

~_Yarko_ • 2022-02-13, 19:40

Rodzinka 2+1 :-P

nowynick

2022-02-13, 20:12
jakby w Polsce madki nie wymuszały zatrzymania pojazdu wpuszczając dziecko przodem na jezdnie, najlepiej jak jest w wózku to nie stawia oporu...



inna bajka, że kierowca tuż za przystankiem takich akcji powinien się spodziewać, bo widać sondowanie gówniakiem ulicy to norma od Szczecina aż po j***ny Władywostok...

ZenObi

2022-02-13, 20:20
nowynick napisał/a:

jakby w Polsce madki nie wymuszały zatrzymania pojazdu wpuszczając dziecko przodem na jezdnie, najlepiej jak jest w wózku to nie stawia oporu...



Nie wiem jak Ty, ale normalny kierowca, jak widzi dzieci z matką, czy nawet madką na przejściu, to się zatrzymuje. I nic nikt wtedy nie wymusza.

nowynick napisał/a:

inna bajka, że kierowca tuż za przystankiem takich akcji powinien się spodziewać, bo widać sondowanie gówniakiem ulicy to norma od Szczecina aż po j***ny Władywostok...



Jak wyżej. Prawko z chipsów, dwudziestoletnie BMW i wiek w okolicach 20?

[EDITED]: Sprawdziłem w profilu, niby 40 na karku... Nie pomogło :/

Pozdrawiam normalnych kierowców, pieszych, rowerzystów i wszystkich ROZSĄDNYCH uczestników ruchu.

skywalker75

2022-02-13, 20:51
ZenObi napisał/a:

Nie wiem jak Ty, ale normalny kierowca, jak widzi dzieci z matką, czy nawet madką na przejściu, to się zatrzymuje. I nic nikt wtedy nie wymusza.
Jak wyżej. Prawko z chipsów, dwudziestoletnie BMW i wiek w okolicach 20?
[EDITED]: Sprawdziłem w profilu, niby 40 na karku... Nie pomogło :/
Pozdrawiam normalnych kierowców, pieszych, rowerzystów i wszystkich ROZSĄDNYCH uczestników ruchu.



tu jest wielu, którym odpowiadał by taki ruski bajzel na drogach , małe ch*jki i pustki w głowie utrudniają im odpowiedzialną jazdę.

NataliaW

2022-02-13, 23:19
Szkoda dzieciaka, wiadomo dzieciak jak dzieciak z myśleniem i przewidywaniem wspólnego wiele nie ma.
A dorośli którzy giną na przejściu są sami sobie winni że nie potrafią się rozejrzeć, to miód na oczy, to zbawienie społeczeństwa z niedorobionego elementu.
Ps. Kierowca powinien siedzieć w pierdlu.

Dzisiaj

2022-02-14, 00:50
Kilka spraw :

Wydaje mi sie, ze tam bylo przejscie dla pieszych - jesli tak brawo dla pomyslodawcy

Druga sprawa - nawet jesli bylo przejscie to rodzice pie**olnieci - patrzysz w lewo, prawo i jeszcze raz w lewo. Jesli j***ny autobus zaslania ci droge i ch*ja widzisz - nie wpie**alasz sie z dziecmi na jezdnie

Kierowca powinien spodziewac sie popie**olencow za autobusem ale raptem mial okolo 35km/h wiec nie zapie**alal jak frog na filmikach z youtube.

Kamerka w samochodzie za wysoko, jakies sp***olone opcje - ch*jowa jakosc


Gromm

2022-02-14, 07:14
2+2-1

darayavahus

2022-02-14, 08:43
matkqa sie cieszy, że gówniak na coś się przydał w końcu.

koolowsky

2022-02-14, 13:13
Przecież nic sie gówniakowi nie stało.

grudzin7

2022-02-14, 13:58
Czytam komentarze wyżej i nie mogę zrozumieć - chyba k***a oglądaliśmy inne filmy... :homer:


Autobus się zatrzymał aby przepuścić rodzinkę na przejściu dla pieszych, a nie na przystanku, bo ten znajduje się kolejne 30 metrów dalej.
Jak nie widzisz to zatrzymaj sobie filmik w 0:11s.

zwierzak30

2022-02-14, 14:09
Wniosek.
Szanse przeżycia gówniaka rosną,pod opieką opiekuna (ojca).

eliveruss

2022-02-15, 23:31
ZenObi napisał/a:

Nie wiem jak Ty, ale normalny kierowca, jak widzi dzieci z matką, czy nawet madką na przejściu, to się zatrzymuje. I nic nikt wtedy nie wymusza.
Jak wyżej. Prawko z chipsów, dwudziestoletnie BMW i wiek w okolicach 20?
[EDITED]: Sprawdziłem w profilu, niby 40 na karku... Nie pomogło :/
Pozdrawiam normalnych kierowców, pieszych, rowerzystów i wszystkich ROZSĄDNYCH uczestników ruchu.



jak 40 lat na karku, to zdążył się dorobić na zachodzie, więc już jeździ 15 letnią betą