18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

M-Tronic

2017-08-22, 16:19
Fajny ten nowy kolekcjonerski design papierosów, brakuje mi jeszcze tylko paczek z martwym płodem i miażdżycą, jakby ktoś miał na wymianę :D

zurawix94

2017-08-22, 16:29
weż wrzuć to na snapchaaaaat

Teuwil

2017-08-22, 17:49
Kiedyś, w latach 80-tych modne było w śród dzieci zbieranie paczek po papierosach (oczywiście każda paczka musiała być inna) i ustawianie ich na regale jak ozdoby. Ale takich atrakcyjnych jak teraz to nie było ;)

koza10

2017-08-22, 18:16
Czy tylko mi się wydaje że ten gość na środku wygląda jak Clarkson z Top Gear.

TeaBag

2017-08-22, 23:47
A ja przestałam na jakiś czas palić bo nie chce mi się takiej brzydkiej paczki nosić. Kiedyś były fajne camele różne kolory a że mam zboczenia to kupywałam często.
PS: lubię palić, ale nie chce to nie palę rok czasu i potem znowu sobie palę.

Pr0xYsad

2017-08-23, 00:24
Ja pie**olę. No szlak mnie trafia już p*zdyliarny raz jak słyszę kogoś kto mówi "kupywać", a co dopiero pisze. Co to w ogóle k***a jest. Będziesz roznosić gówno czy jaki ch*j chodzi, bo jeśli chodziło ci o kupowanie to jest to coś z goła innego. "Kupy-wać" k***a jego j***na mać.

Mam wrażenie że takie osoby nie zaznały wcale edukacji w szkole podstawowej.

Howie

2017-08-23, 08:17
k***a jak wstawiasz zdjęcie niemieckiej kobiety, to wrzuć to na harda!

bulin094

2017-08-24, 08:37
Pr0xYsad napisał/a:

Ja pie**olę. No szlak mnie trafia już p*zdyliarny raz jak słyszę kogoś kto mówi "kupywać", a co dopiero pisze. Co to w ogóle k***a jest. Będziesz roznosić gówno czy jaki ch*j chodzi, bo jeśli chodziło ci o kupowanie to jest to coś z goła innego. "Kupy-wać" k***a jego j***na mać.

Mam wrażenie że takie osoby nie zaznały wcale edukacji w szkole podstawowej.