18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rodzaje muzułmanów

Dant3s • 2016-03-27, 21:32
Istnieją 2 rodzaje muzułmanów:
Radykalni muzułmanie i zwykli muzułmanie.
Radykalny muzułmanin chce ci obciąć głowę a zwykły muzułmanin chce żeby radykalny muzułmanin obciął ci głowę :amused:

Gi...........ra

2016-03-27, 21:55
Rozśmieszają mnie ludzie, którzy naprawdę mało wiedząc, głoszą swoje wypociny wszem i wobec.

I naucz się pisać składnie :roll:

Ri...........to

2016-03-27, 21:55
radykalny to ma pas szahida i wypie**ala się w powietrze na lotnisku, a zwykły to wszystko finansuje

N527

2016-03-27, 21:57
Dziwne, jak takiego kazdego otworzysz nożem to wyglądają tak samo, nawet identycznie krzyczą.

Tomikchomik1

2016-03-27, 21:57
Są muzułmanie dobrzy i źli. Tak jak są chrześcijanie którzy nie wadza nikomu i banda sp***olonych babć i dziadków w moherowych beretach.

Dant3s

2016-03-27, 22:02
Ginevra napisał/a:

Rozśmieszają mnie ludzie, którzy naprawdę mało wiedząc, głoszą swoje wypociny wszem i wobec.

I naucz się pisać składnie :roll:


Może nie zauważyłaś ale to jest kategoria "czarny kawał"
A poza tym jak nie me się do czego przypieprzyć to przypieprz się do formy...

Gi...........ra

2016-03-27, 22:04
Dant3s napisał/a:


Może nie zauważyłaś ale to jest kategoria "czarny kawał"
A poza tym jak nie me się do czego przypieprzyć to przypieprz się do formy...



Kawał niczego sobie.

Jednak pisać poprawnie mógłbyś się nauczyć. Jako Polak. ;)

Dant3s

2016-03-27, 22:05
Ginevra napisał/a:



Kawał niczego sobie.

Jednak pisać poprawnie mógłbyś się nauczyć. Jako Polak. ;)


Zwracam honor, dopiero teraz zauważyłem błąd :facepalm:

Gi...........ra

2016-03-27, 22:10
Dant3s napisał/a:


Zwracam honor, dopiero teraz zauważyłem błąd :facepalm:



Każdemu może się zdarzyć ;)

BialyNigger

2016-03-27, 23:15
Są dwa rodzaje katoli:
Patokatole i katolicy.

Patokatole spuszczają wpie**ol wszystkim o ciemniejszej skórze, a katolicy w tym czasie zapominają "miłosiernym samarytaninie" i kibicują z boku.

PS. Usłyszałem dziś w kościele, że gdyby nie domy publiczne w Holandii to nie byłoby terroryzmu. :ok***a:

kaiel

2016-03-28, 00:19
eee tam ludożercy są gorsi, bo nie jedzą bigosu

maciejmss

2016-03-28, 00:31
Ginevra napisał/a:

Rozśmieszają mnie ludzie, którzy naprawdę mało wiedząc, głoszą swoje wypociny wszem i wobec.

I naucz się pisać składnie :roll:



Zapewne wiesz jeszcze mniej bo zajeżdża mi tu lewactwem,

są skrajni muzłumianie którzy postępują zgodnie z koranem i surrami dla nich niewierny jest wrogiem, zabicie go jest chwałą. Tu kłania sie tylko interpretacja koranu i jego dosadne rozumienie. Dla nich my wszyscy jesteśmy wrogami. Nie ma pokojowego islamu!

KolejnaJednostka

2016-03-28, 01:11
Już widać jak Ginevra wysoko lewackie dupsko nosi... Byłaś na Erasmusie i czegoś ci brakuje?

DrAres

2016-03-28, 09:36
Czy ktoś z was, słyszał by jakiś przywódca religijny islamu, imam czy zwykły "dobry" muzułmanin potępił głośno zamachy?

lapps

2016-03-28, 10:28
Tomikchomik1 napisał/a:

Są muzułmanie dobrzy i źli. Tak jak są chrześcijanie którzy nie wadza nikomu i banda sp***olonych babć i dziadków w moherowych beretach.



ile moherowe berety zabily ludzi przez ostatni rok? ile zrobily zamachow terrorystyczncyh? miedzy nimi jest taka roznica, ze jedni morduja, a drudzy nie. wy trzymacie strone tych pierwszych najwidoczniej...

BialyNigger napisał/a:

Są dwa rodzaje katoli:
Patokatole i katolicy.

Patokatole spuszczają wpie**ol wszystkim o ciemniejszej skórze, a katolicy w tym czasie zapominają "miłosiernym samarytaninie" i kibicują z boku.

PS. Usłyszałem dziś w kościele, że gdyby nie domy publiczne w Holandii to nie byłoby terroryzmu. :ok***a:



moze powiedz w koncu matce, ze nie wierzysz w Boga i nie chcesz juz chodzic do kosciola... :facepalm:

ja rozumiem podstawowka, brak zajec, to sobie trollujesz w internecie, ale k***a litosci :facepalm: