18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rodzaje muzułmanów

Dant3s • 2016-03-27, 21:32
Istnieją 2 rodzaje muzułmanów:
Radykalni muzułmanie i zwykli muzułmanie.
Radykalny muzułmanin chce ci obciąć głowę a zwykły muzułmanin chce żeby radykalny muzułmanin obciął ci głowę :amused:

volture

2016-03-28, 10:44
lapps napisał/a:

moze powiedz w koncu matce, ze nie wierzysz w Boga i nie chcesz juz chodzic do kosciola...



Wiesz... niektórzy jednak szanują swoje matki i mimo to, że do wiary katolickiej im daleko to jednak potrafią postawić miłość i szacunek do rodziców ponad swoje durne przekonania dotrzymując towarzystwa podczas mszy która nierzadko ma duże znaczenie dla starszych ludzi a nasza obecność jako ich dzieci jest dla nich nieoceniona.

lapps

2016-03-28, 10:49
volture napisał/a:



Wiesz... niektórzy jednak szanują swoje matki i mimo to, że do wiary katolickiej im daleko to jednak potrafią postawić miłość i szacunek do rodziców ponad swoje durne przekonania dotrzymując towarzystwa podczas mszy która nierzadko ma duże znaczenie dla starszych ludzi a nasza obecność jako ich dzieci jest dla nich nieoceniona.




i z szacunku do matki, robi sobie z jej wiary beke w internecie, a przy okazji z niej idiotke?? a potem w kosciele udaje grzecznego synka :szczerbaty: zajebisty szacunek

ciekawe czy matke tez przylapal jak kibicowala kiedy jakiegos ciapaka napie**alali, ze tak jej to wypomina za jej plecami

volture

2016-03-28, 11:04
Masz rację, z jego wypowiedzi można wywnioskować brak szacunku do przekonań osób jemu bliskich, w końcu "czego oko nie zobaczy tego sercu nie żal". Swoim komentarzem chciałem tylko wyrazić swoją dezaprobatę w stosunku do wyśmiewania ludzi którzy, tak jak napisałem powyżej, potrafią postawić miłość i szacunek do osób bliskich ponad swoje przekonania.

Gi...........ra

2016-03-28, 13:37
KolejnaJednostka napisał/a:

Już widać jak Ginevra wysoko lewackie dupsko nosi... Byłaś na Erasmusie i czegoś ci brakuje?



Niestety nie jestem aż tak 'światowa' jak ty.
Ale masz rację- brakuje mi czegoś. Możliwości czynnego tępienia takich pachłków jak ty. Którzy w internecie są kozakami, a jak policja puka do drzwi za 'mowę nienawiści', to z podkulonym ogonkiem lecą do mamusi, bo ona zawsze wykaraska z kłopotów.

Lewak... mało wiesz o ludziach. Tyle ci powiem.

KolejnaJednostka

2016-03-28, 14:32
@up

Spoko. Jeszcze nigdy nie przyszła. Od tego jest Tor. Lewactwo jest zarazą, skażone jednostki jak ty trzeba tępić. Idz podrywać śniadych kozojebców za zachodnią granicą. Wątpię, że ktoś za tobą będzie tęsknić.