18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rodacy na obczyźnie...

Halman • 2020-09-21, 08:39

pyskówka, nie dalej jak do ogrodzenia no chyba że już podjedzie policja... :facepalm:


Nyrewesa

2020-09-21, 13:26
Odwieczny konflikt Podlasia z Podkarpaciem

Marcin360360

2020-09-21, 13:45
Daster napisał/a:

Japie**ole jesteś żenujący zaczepiając ludzi polityką. Reprezentujesz poziom tej cebuli z filmu. Wiele osób wyjechało za spokojną pracą tylko ty jakies k***a kariery widzisz w tym nieudolny trepie. Nic sie nie różnisz od tych na filmie, jak byś był za granicą nawet na wakacjach to byś swoim ludzilm dupe opie**alał ale całe szczęście takie domorosłe wsiury zasiadają całe dnie przed komputerem w domu i nie przynoszą więcej wstydu za granicami Polski. Jedździsz z zawiścią po ludziach którzy mówią w tym samym języku bo tylko na tyle cie stać.

duza czesc osób co wyjechała za granice by pracowac uwaza sie za lepszych a nas uwaza za plebs. Ile osób z pozadnym wykrztalceniem i i fachem w ręku opuściło Polskę? Kilka procent a resta to patologia i nieudaczniki ktorzy w Polsce siedzieli by na socjalu,kradli by lub pracowali w gowno zawodach jak na zachodzie.

olog-hai

2020-09-21, 13:58
Miles87 napisał/a:

To ta wspaniała Polska inteligencja? Doktory które wyjechały robić karierę (ten z kamera to chyba współczesny koscioszko). Na bank wyborcy konfederacji.





silwerbalk napisał/a:

Właśnie dla tego polaki nie powinny wyjeżdzać zaa granice a tym bardziej się gdzieś osiedlać w innym kraju niż polska.... Bo to k***a jest aż żenujące k***a jak się zachowują. potem słyszysz że polak to j***ny troglodyta bez kszty kultury i godności człowieka..... Bo wyjechała nasza "śmietanka" towarzyska





McQurwa napisał/a:

Największe ch*je wyjechały z Polski z rudym na czele i od tego czasu bezpieczniej i spokojniej w Ojczyźnie




ale pie**olicie kacapoły, czego się spodziewacie na portalu ze śmiesznymi filmikami? Normalnych ludzi którzy wyjechali za granice do pracy, gdzie żyją spokojnie i pracują? Takie wasze pie**olamento za każdym razem jak ktoś doda filmik z jakimiś jełopami za granicą. Wyjdźcie z piwnicy mamy i nie bądźcie takimi spiętymi dupami, od razu będzie się wam lepiej żyło.

CzerstWybut

2020-09-21, 14:10
silwerbalk napisał/a:

Właśnie dla tego polaki nie powinny wyjeżdzać zaa granice a tym bardziej się gdzieś osiedlać w innym kraju niż polska.... Bo to k***a jest aż żenujące k***a jak się zachowują. potem słyszysz że polak to j***ny troglodyta bez kszty kultury i godności człowieka..... Bo wyjechała nasza "śmietanka" towarzyska



Niewiem w jakich miejscach bywasz ale ja znam też normalnych rodaków za granicą i z takimi ludźmi utrzymuje kontakty. Jesteś jakiś ograniczony piwnicą i pie**olisz głupoty przez jakiś filmik z patolami. Jak już wyjdziesz na światlo to radził bym ci otaczać sie normalnymi ludzmi a nie patolami i wrzucać wszystkich do jednego wora. Podaj mi twój wspanialy kraj bez patoli to może sie wysile i ci znajde filmy z tego kraju.

Miles87

2020-09-21, 14:29
@Daster i inne śmieci co podstawówki nie skończyły. Piękny widok w komentarzach jak wam się pipy pocą z emocji. Pocą się w takim samym stopniu jak bossakowi el. 5% podczas kampanii :D

kawior2007

2020-09-21, 15:03
Co on się tak do Klaudiusza przyj***ł

CzerstWybut

2020-09-21, 15:39
Ahahaha.

Miles87 napisał/a:

@Daster i inne śmieci co podstawówki nie skończyły. Piękny widok w komentarzach jak wam się pipy pocą z emocji. Pocą się w takim samym stopniu jak bossakowi el. 5% podczas kampanii



Ale jesteś przegrywem hahahaha jebie mnie to czy obciągał byś bosakowi kaczyńskiemu czy tuskowi itp gówno mnie interesuje jaką polityke sobie w głowie układasz nieudaczniku. Nie lubie takich ciot co z za monitora jadą po rodakach. Jesteś jakimś tępym dzbanem co fanatycznie tu ciśniesz po jakiś formacjach politycznych i jedziesz po sąsiadach do okoła. Nie wiem czy to forma jakiegoś trolingu czy jesteś już poprostu tak sp***olony umysłowo. Twpje profilowe mówi że nie jesteś normalny p*zdo.





Kurde26

2020-09-21, 17:24
Nagrywający jest zwykłym frajerem i obszczańcem.