18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rockstar Games posądzone o rasizm

ElementalX7 • 2013-09-28, 23:22
Przeglądając sobie pewną stroną i natrafiłem na dość ciekawy artykuł. :D

Cytat:

Wielu graczy tweetuje i komentuje dziwne zachowanie policji wobec Franklina, czarnoskórego bohatera GTA V. Jako, że skargi tyczą się głównie graczy z USA, niektórzy kręcą głową z niedowierzaniem i zwalają winę na przewrażliwionych mieszkańców tego wielokulturowego kraju.
O co dokładnie chodzi? Rukaru Austin napisał:

Wziąłem Chopa na spacer. Chciałem, by aportował więc rzuciłem piłeczkę tenisową. Od razu dostałem jedną gwiazdkę.... Policja przejeżdżała obok, najwidoczniej przypominałem im kogoś, kogo akurat szukali.

Druga osoba, jet_shhwag podzieliła się swoją historią:

Kumpela powiedziała mi, że zatrzymała się samochodem obok policyjnego radiowozu, zatrąbiła i od razu wskoczyły jej dwie gwiazdki. Grała Franklinem. To było rasistowskie!

Przeglądając podobne historie w Internecie natrafiłem na kolejną - użytkownik portalu Ubergizmo napisał:

Samo stanie za długo obok policjanta da Ci dwie gwiazdki.





A Wy drodzy sadole co o tym sądzicie ? Ja tam nie widzę żadnego problemu :amused:

Fire_Penguin

2013-09-28, 23:25
Panie Adminie/Moderatorze... wysoka izbo... mam pewien fantastyczny pomysł!
Niech każdy kto dodaje cokolwiek związanego z GTA V i nie jest to w żadnym stopniu związane z "charakterem portalu", powinien dostać bana i zostać wyr*chany przez 15 murzynów, śpiewając hymn niemiec i dławiąc się masłem roślinnym. Co Pan Panie na to?

Co...........oc

2013-09-28, 23:30
j***ć gta 5

Sajmonowski

2013-09-29, 01:21
Fake-jak ten murzyn zakłada kaptur to nie ma na nim profilu białasa.Dziękuję.Dobranoc

MrCollie

2013-09-29, 02:09
Ja pie**ole, przyj***ć się do gry za "rasizm".

ch*j tam przekleństwa, narkotyki, seks, zabijanie kobiet i staruszków.... czarnego dyskryminują toż to skandal na skalę światową...

gabrychchch

2013-09-29, 02:25
ja tam po tym poście śmigam po konsole i gta no muszę to na własne oczy zobaczyć hehehehe...

mYOUsick

2013-09-29, 03:16
typowy wjazd na gta
Nie mam konsoli to wyładuję swoją frustrację - j***ć gta 5
banda cebulaków, pora wyjąć słomę z butów krótkowzroczne, zakompleksione p*zdy

Imper3838

2013-09-29, 05:09
A może by tak zbiorczy na GTA V?

wojciechp1

2013-09-29, 08:28
Czarny zaraz po urodzeniu powinien jako gratis to metryki urodzin dostać teczkę na policji !!
Ot taki mały prezent od społeczeństwa :)

bloodwar

2013-09-29, 09:02
Rozumiem policjantów, statystycznie rzecz biorąc 86% "mieszkańców" amerykańskich więzień to kolorowi, a jest ich tylko niecałe 20% ludności!!!

avalanch

2013-09-29, 09:56
Pic or didn't happen bo każdy może pie**olić ;)

tooc1

2013-09-29, 10:36
Błaszczykowski na kapturze to odpuścił..

fine666

2013-09-29, 10:49
Cytat:

typowy wjazd na gta
Nie mam konsoli to wyładuję swoją frustrację - j***ć gta 5
banda cebulaków, pora wyjąć słomę z butów krótkowzroczne, zakompleksione p*zdy



W końcu k***a nikt nie ma konsoli, a tylko Ty jesteś tak bogaty i samodzielny by uzbierać te kilkaset złoty by kupić xbox'a z allegro i ściągnąć gta z torrentów. Dorośnij k***a.

'krótkowzroczne, zakompleksione p*zdy?' Rozpie**alacie mnie ludzie. Chcesz k***a gry, gejmplejów, wejdź sobie na gry-online. Czy to k***a takie trudne? I jeszcze taki prostak jebnie Ci tekstem, by wyjąć słomę z butów. :samoboj:

T-Will

2013-09-29, 10:58
@up

Już nie pie**ol, bo chłop ma rację. GTA V hejtują głównie ci, którzy nie mają możliwości w tę grę zagrać i frustracja ich zżera.