18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Roboty drogowe...

~DMT • 2018-12-24, 20:00
Jeszcze bliżej mogli te znaki postawić... :facepalm:



woytasw

2018-12-24, 20:46
Normalnie kumulacja!

Kveldulf

2018-12-24, 23:12
Początek przypomina mi utwór Sephiroth - Wolftribes.

Riossaka

2018-12-25, 02:15
A ten w busie nic żadnego pipczenia...

reltiH

2018-12-25, 02:41
Dobrze, że jebnął, ostrzegł tym samym innych kierowców.

dashadow

2018-12-25, 10:27
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jeszcze bliżej mogli te znaki postawić... :facepalm:



tak, najlepiej na skrzyzowaniu. nie masz prawka to sie nie wypowiadaj moze :)

lysout

2018-12-25, 10:55
k***a, pisku opon nie słyszeli? Zero reakcji.

~DMT

2018-12-25, 11:14
dashadow napisał/a:



tak, najlepiej na skrzyzowaniu. nie masz prawka to sie nie wypowiadaj moze :)



Nie masz mózgu, to się nie wypowiadaj może...

Minimum 100m przed skrzyżowaniem w takich warunkach. Ci co mają prawoskręt, tak jak ten czarny samochód i tak muszą się na skrzyżowaniu zatrzymać, poza tym doskonale widzą, że są roboty drogowe i im znaku nie potrzeba... Zagrożenie (obustronne, jak materiał udowodnił), stanowi właśnie ten pas, z którego nadeszło i to na nim dużo wcześniej ta karykatura znaku powinna stać. Ja się o swoje prawko nie martwię, a ty jak jakimś cudem masz, to bierz w zęby i won do urzędu...

Smoczoor

2018-12-25, 12:15
I k***a bardzo dobrze - j***ne lenie z rękami w kieszeni stoją zamiast pracować. Jak takich widzę u nas to mam ochotę tak samo im zak***ić przy 120km/h

banerr

2018-12-25, 14:23
Drift pod Lidlem. Dobrze, że bokiem bo przodem mógłby wszystkich nie trafić.

dashadow

2019-01-02, 12:59
MaszAyahuaskę napisał/a:



Nie masz mózgu, to się nie wypowiadaj może...

Minimum 100m przed skrzyżowaniem w takich warunkach. Ci co mają prawoskręt, tak jak ten czarny samochód i tak muszą się na skrzyżowaniu zatrzymać, poza tym doskonale widzą, że są roboty drogowe i im znaku nie potrzeba... Zagrożenie (obustronne, jak materiał udowodnił), stanowi właśnie ten pas, z którego nadeszło i to na nim dużo wcześniej ta karykatura znaku powinna stać. Ja się o swoje prawko nie martwię, a ty jak jakimś cudem masz, to bierz w zęby i won do urzędu...



poza jakimis pie**olami ze znakow nie potrzeba i innych gowien, to napisz tylko jedno - jaka powinna byc minimalna odleglosc znaku od robot drogowych