18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Robota głupiego

pscoa • 2018-06-23, 10:27
Gdyby szef widział można by zaoszczędzić i czasu, i ludzi lepiej rozdysponować.

traf

2018-06-23, 10:54
może to materiał z cyklu " Śmichy chichy na budowie" ?

woytasw

2018-06-23, 11:59
A jak robią selekcję do Navy Seals to taką belkę w 6 noszą. A tu ruski harpagan daje radę samemu.

Essent

2018-06-23, 13:41
Nawet murzyny by tego nie wymyśliły :homer:

St...........on

2018-06-23, 15:50
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Do tego się nadają kacapy. Do roboty fizycznej, która nie wymaga krzty myślenia. Wszystkich Rosjan potrafiących myśleć i pochłaniać wiedzę Stalin wybił.



Jakbyś znał j.rosyjski to byś wiedział, że mowa o Gruzinie. O ironio Stalin też był Gruzinem.

albazsanagycjib

2018-06-23, 22:15
A za pół roku: panie dochtórze coś mnie łamie w kręgosłupie, a przecież wcześniej nic mi nie było!

DoubleBorger

2018-06-23, 22:26
Wiadomo kto ostatnio się zatrudnił

ProVVe

2018-06-23, 23:46
woytasw napisał/a:

A jak robią selekcję do Navy Seals to taką belkę w 6 noszą. A tu ruski harpagan daje radę samemu.




Tyle, że oni wykonuja nia cwiczenia i to w ch*j czasu :-D

dr_dex

2018-06-24, 00:58
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Do tego się nadają kacapy. Do roboty fizycznej, która nie wymaga krzty myślenia. Wszystkich Rosjan potrafiących myśleć i pochłaniać wiedzę Stalin wybił.



ch*ja sie znasz i pie**olisz glupoty ze glowa mala.

Ruscy (stety/niestety) to jeden z najbardziej kumatych narodow - wystarczy chociazby looknac na branze IT za granica...

Zreszta w tym temacie duzo sie od nich nie roznimy - tez jestesmy zajebisci i mamy wrecz niespotykana na skale swiata umiejetnosc pzystosowania sie do nowych warunkow (lub jak kto woli: nauczenia sie czegos nowego w relatywnie krotkim czasie)

Podsumowujac: przestan pie**olic cycu ...

pochminick

2018-06-24, 07:42
@alexandrus
[b]Jakbyś znał j.rosyjski to byś wiedział, że mowa o Gruzinie. [b]

Jakbyś bardziej znał rosyjski, to byś wiedział, że nie mówią o ładunku i ładowaniu, a nie o Gruzinie.

Sosna84

2018-06-24, 08:30
@up skoro nie o ładunku i ładowaniu, ale też nie o Gruzinie to o czym? :D

bleblebator1

2018-06-24, 11:30
woytasw napisał/a:

A jak robią selekcję do Navy Seals to taką belkę w 6 noszą. A tu ruski harpagan daje radę samemu.



nnvmen

2018-06-24, 13:28
dr_dex napisał/a:



ch*ja sie znasz i pie**olisz glupoty ze glowa mala.

Ruscy (stety/niestety) to jeden z najbardziej kumatych narodow - wystarczy chociazby looknac na branze IT za granica...

Zreszta w tym temacie duzo sie od nich nie roznimy - tez jestesmy zajebisci i mamy wrecz niespotykana na skale swiata umiejetnosc pzystosowania sie do nowych warunkow (lub jak kto woli: nauczenia sie czegos nowego w relatywnie krotkim czasie)

Podsumowujac: przestan pie**olic cycu ...



Zajebiści? Dzięki za poprawienie mi humoru, od razu człowiek się lepiej czuje jak się trochę pośmieje.

St...........on

2018-06-24, 21:35
pochminick napisał/a:

@alexandrus
[b]Jakbyś znał j.rosyjski to byś wiedział, że mowa o Gruzinie. [b]

Jakbyś bardziej znał rosyjski, to byś wiedział, że nie mówią o ładunku i ładowaniu, a nie o Gruzinie.



"Dwóch stoi, Gruzin nosi..." :idzwch*j:

pochminick

2018-06-28, 04:46
@ alexandrus

Tak ze słuchu:
"Dwoje stajat, gruzjat adnawo, a adin wsio nosit"
czyli:
"Dwóch stoi, załadowują jednego i jeden wszystko nosi"

A teraz PiS - przeproś i sp***alaj, panie "idź pan w ch*j"