18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robocop z Sewastopola

~_Yarko_ • 2021-06-30, 22:00

Wyskoczył sobie z trzeciego piętra.

Arathnmor

2021-06-30, 22:23
Kiedy puszcza adrenalina zaczyna się zabawa z informacjami dochodzącymi do mózgu że się zj***ło.

cesarz1982

2021-06-30, 22:27
Skoczył jak Wałęsa na motorówkę :lol:

dżonyłojlker

2021-06-30, 23:07
Driver19cm napisał/a:

Twardy sk***esyn



Po prostu miał wielkie szczęście, że tak ładnie trafił.

Arathnmor napisał/a:

Kiedy puszcza adrenalina zaczyna się zabawa z informacjami dochodzącymi do mózgu że się zj***ło.



ch*ja tam, jakby cokolwiek mu się stało, to nie mógłby chodzić, a tym bardziej biegać. Jak ja się sp***oliłem z wysokości i uszkodziłem sobie odrobinkę kręgosłup, to nie mogłem się tak żwawo przemieszczać. Adrenalina sprawiała jedynie tyle, że było mi wesoło.

Takafura

2021-06-30, 23:17
Mam pewność że gdyby był trzeźwy to by zginął na miejscu...

Heliar

2021-06-30, 23:29
Kochaś nie dość, że wydupczył gościowi żonkę, to jeszcze rozk***ił samochód :szydera: przekozak

Tobiahus96

2021-06-30, 23:29
Jak dla mnie to wygląda tak : Koleś chciał się zabić przez finansową ch*jnię, nie daje sobie już z tym rady , nie ma pomysłów jak wyjść z tego itp. Postanawia skoczyć z wysokości. Facet staje i już myśląc tylko o tym że "jego problemy się rozwiążą" skacze . Niestety los go chce dalej dymać i spada na dach auta, które amortyzuje upadek przez co nic mu poważnego się nie dzieje. Schodzi z tego auta wk***iony ( bo zamiast uciec od problemów finansowych dokłada sobie kolejne ), mówi do Boga coś w stylu " i widzisz k***a, nawet to mi nie wyszło " po czym sp***ala spróbować gdzie indziej.

marcino_zly

2021-07-01, 00:46
Arathnmor napisał/a:

Kiedy puszcza adrenalina zaczyna się zabawa z informacjami dochodzącymi do mózgu że się zj***ło.



pie**olisz.
Auto - dach zadziałało amortyzująco na upadek a raczej sp***alanie przed mężem dziewoji.
Jakby była jeszcze belka w poprzek w części środkowej to by miał przej***ne. Nie tylko on, byłoby więcej filmików tutaj hehe
Tak czy inaczej skok udany a właściciel auta ja pie**ole jak to mąż tej baby to gościu mu zrobił combo.
A jak zalał mu żonę to hattricka!

yoyobart

2021-07-01, 06:39
kiedyś, gdy byłem szczupły i wysportowany(czyli zprzed urodzeniem 90% sadoli), chlaliśmy u kumpla na 2 piętrze, za oknem było rusztowanie, więc żeby nie biegać po schodach do sklepu, złaziliśmy po rusztowaniu. jednego dnia pijany jak biszkopt, postanowiłem dokupić kilka flaszek, podchodzę do okna , krok i...pierdut w dół, akurat rusztowanie zdjęli. gdyby nie krzaki pod oknem,pewnie bym pił piwo u abrahama, a tak tylko zadrapania miałem, nic, nawet nogi nie skręciłem.

brzdak

2021-07-01, 06:40
Faktycznie Toyoty to bezpieczne samochody