18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Roberto Makłowicz W Paru Zacnych Słowach

craftyplayer • 2016-07-19, 06:18
W krótkim wywiadzie Robert Makłowicz wypowiada się na temat konopi, ich znaczenia w kuchni, medycynie, życiu oraz co wspólnego mają tradycje wigilijne ze starosłowiańskimi.




Wywiad na poziomie. Makłowicz na chłodno, z klasą.

uho82

2016-07-19, 06:58
Dobrze gada. Polać mu.

flaszka

2016-07-19, 08:43
jedziemy z klasykiem


Koomoodoo

2016-07-19, 10:44
Ćpuny się jarają bo ktoś ich popiera..

ziu

2016-07-19, 10:48
@up
ch*j w tych ćpunów, chociaż to prawda, ale jakby to było legalne to masz kilka wyjebistych plusów:
-większa kontrola nad ćpaniem przez gówniarzy
-legalne, czyli koniec nagonki i srania się, że to jest takie och i ach
-trawsko bez domieszek chemii takie jak natura stworzyła

A co do ćpania trawy to znałem gościa, który jarał sporo, ale ze swoich zasobów i jakoś po nim nic widać nie było. Prawda jset taka, że każda używka jest ch*jowa jak za dużo używasz.

EDIT:
Zapomniałem o jednej ważnej rzeczy:
-kasa z tego idzie do państwa.

Ludzie i tak będą ćpać czy zalegalizują czy nie

Hazio

2016-07-19, 10:52
Nie jestem zwolennikiem marihuany ale wg mnie skoro ona jest zakazana to alkohol też powinien.
Wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach, selekcja naturalna zadziała tak czy inaczej - na ch*j komu co zakazywać.

FransFr

2016-07-19, 10:59
@up
Wystarczy że teraz co trzeci/czwarty pajac odstresowywuje się nikotyną.

Swoją drogą faktem jest że o ile zdolności manualne są zachowane po paleniu, to w przypadku oceny sytuacji i wynikających z nich zagrożeń zdolności te są mocno ograniczone, dlatego też palacze nie mogą np. prowadzić pojazdów silnikowych.

Teraz jest pytanie, czy stać nas na kolejną grupę po alkoholikach stwarzającą zagrożenie na drodze? (o ile wogóle mieli by za co kupić ten samochód :szczerbaty: )

Kosmodysk

2016-07-19, 11:21
Za ile teraz chodzi gram? Bo mój diler podniósł mi na 50zł... :-(

Ma...........ke

2016-07-19, 11:33
Większa kontrola nad gówniarstwem??! Już to widzę jak 10 latek bardzo chce to kupi sobie piwo czy papierosa marichuane też kupi wynajmie żula albo coś jak dla mnie mogliby wszystkie używki zdelegalizować całe dzieciństwo kaszlałem przez j***nego palacza na klatce schodowej j***ć wszystkich palaczy.