18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rly bro?

~Velture • 2019-04-03, 23:46
Jego słaba psychika wysłała mu maila do kupy, że spotkanie jest w spodniach!

E tam, gdzie tam :amused:




Resider

2019-04-04, 00:27
Jak umierać to w zajebistym stylu

Ne...........ro

2019-04-04, 00:39
to umarł czy tak szybował ze 15 min aż pie**olnął nogami o beton i się połamał? :amused:

LB...........BZ

2019-04-04, 07:43
Zawsze mają po dwa spadochrony. Gość musiał mieć ch*jowo złożony ten podstawowy. bo zwykle ruszanie tych linek pomaga. Ci goście co skaczą ze skał czyli base jumping już nie mają takiego marginesu błędu, dlatego mamy tylko dobrych filmików :D

BigCohones

2019-04-04, 07:55
Czego się nie zrobi dla oglądalności....

He...........el

2019-04-04, 09:17
Niektórzy giną, bo tracą poczucie czasu walcząc o główny spadochron, bo przecież to nie są tanie rzeczy, szkoda odcinać, a do tego co, jeśli zapas nie wypali? No i dochodzi do tragedii. Nie jestem ekspertem, ale byłem w tunelh aerodynamicznym, gdzie oplułem sobie cały ryj, przez niedomknięcie ust!

Sadic

2019-04-04, 09:29
Hmm... ciekawe co by się stało, gdyby drugi się nie otworzył :D

Byku35

2019-04-04, 10:40
ustawione jak telewizor

Dr0mg

2019-04-04, 13:13
to raczej film instruktażowy co zrobić w wypadku zaplątania czaszy

skandal

2019-04-04, 13:39
Filmik ustawiony , nie otwierasz nigdy na takiej wysokości bo będziesz spadać 20 min i....zmarzniesz :)
Robił to dla wyświetlenie a może chciał coś pokazać.
W takich przypadkach zawsze powinno się mieć trzy spadochrony jednak on ewidentnie otwiera zapas.


Było całkiem sporo przypadków gdzie ludzie ginęli ponieważ szkoda im było odrzucić główny spadochron i próbowali zbyt długo naprawić problem.
W tej chwili coraz częściej montuje się mały pasek z gps do spadochronu .
Chociaż znalezienie spadochronu nie jest jakieś bardzo trudne.

Każdy spadochron też jest znaczony, ma swój numer seryjny wiec nawet nie jest go tak łatwo sprzedać gdyby ktoś go znalazł.


Wiewór

2019-04-04, 13:52
skandal napisał/a:


Każdy spadochron też jest znaczony, ma swój numer seryjny wiec nawet nie jest go tak łatwo sprzedać gdyby ktoś go znalazł.



Trzeba być kretynem, żeby kupić spadochron z nieznanego źródła i bez papierów.

DzidaZawodnik

2019-04-04, 18:52
Abraxus napisał/a:

Trzeba być kretynem, żeby kupić spadochron z nieznanego źródła i bez papierów.



Jak się rozjebiesz ze spadochronem NIKE z papierami to chociaż zwrot szekli będziesz miał.

Rafer

2019-04-05, 00:52
HerrTeufel napisał/a:

Niektórzy giną, bo tracą poczucie czasu walcząc o główny spadochron, bo przecież to nie są tanie rzeczy, szkoda odcinać, a do tego co, jeśli zapas nie wypali? No i dochodzi do tragedii. Nie jestem ekspertem, ale byłem w tunelh aerodynamicznym, gdzie oplułem sobie cały ryj, przez niedomknięcie ust!



pie**olisz jak Trynkiewicz chłopców!
Żadnetam odcinanie, a odpięcie najnormalniejsze. Ta szmata po wylądowaniu nadal jest zdatna do użytku po zbadaniu. Nikt nie traci poczuciaczasu! Podejmuje się próbę i tyle. Jak się nie da wypinasz się z głównego i idziesz na zapasie! Wiele problemów da się rozwiązać w powietrzu. Ten konkretny przypadek został zaaranżowany.

mietkoff

2019-04-09, 09:02
Dlaczego ktoś usunął mój komentarz ???