18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Riposta Korwina-Mikke

Fakerę • 2011-08-19, 14:29


Redaktor Kuźniar nie potrafi pewnych rzeczy zrozumieć ;)

hiitman

2011-08-20, 15:45
@up,up
Ustawa o broni białej nie mówi nic o nożach powyżej 5cm:) Krąży taka zajebista plotka od lat, każdy to powtarza, a to jest gówno prawda. Jedyne czego nie można posiadać to broni białej NIEPRZYPOMINAJĄCEJ broni, czyli gadżetów rodem z Dżejmsa Bonda typu nóż w parasolce... Btw ustawa o broni białej jest BARDZO krótka i zajmuje nie więcej niż 2min, zachęcam wszystkich do zerknięcia bo to 5cm zrobiło się nudne już wiele lat temu :)

Druga sprawa to USA jest wyjątkowym krajem, którego ludność to przodkowie cowbojów i innych napie**alaczy indian więc broń była tam od zawsze, dlatego nie ma najmniejszego sensu porównywać polski do USA. Tam zostało potwierdzone, że więcej broni = mniejsza przestępczość, dlaczego? Bo wiadomo, że potencjalna ofiara może się skutecznie obronić. I to też nie jest tak, że zakładasz konto w banku i dostajesz strzelbę (wiem o jaką sytuację chodzi i faktycznie tak było), ale tę broń odbierasz po tygodniu, podczas którego twoja osoba jest weryfikowana przez odpowiedni organ. W polsce na pewno jest potrzebna zmiana w tej kwestii, powinno być prawo do samoobrony, która nie kończy się dożywociem, ale jeśli chodzi o broń to nasze społeczeństwo nie dorosło i nie dorośnie przez kolejne kilkadziesiąt lat i JKM też zdaje sobie z tego sprawę więc nie myślcie, że nagle w marketach będzie cokolwiek innego niż ASG i ten p*zdowaty sportowy pistolet-wiatrówka, który straszy swoją ch*jowatością na każdej reklamie militarii.pl .

Pandagul

2011-08-20, 15:52
Nie podniecajcie się już tym JKM, bo to idiota.

Ten kto uważa że broń jest niczym niebezpiecznym to gratuluję, a porównywanie jej z penisem jest czymś śmiesznym. Ja jakoś nie słyszałem żeby ktoś wyszedł na ulicę i masowo gwałcił, a o strzelaninach jak najbardziej.

Broń jest okazją dla milionów debili, na przykład takich pojebów z sadola do tego aby na trzeźwo czy też nie urządzić sobie rozrywkę, szantaż, rabunek czy rozbój. Broń w przeciwieństwie do penisa jest prosta w użyciu, szybka i skuteczna, a szczerze nie każdy potrafiłby zgwałcić kobietę, szczególnie że aktualnie tak dużo samotnych kobiet ma coś do obrony.

Pozwolenia na broń powinny być wydawane ostrożnie i po długich analizach, rozmowach czy ocenie psychologa. Wszystkim innym, na przykład zjebom z KNP czy UPR ta broń nie jest k***a potrzebna, nie powinni jej mieć i ch*j będzie z ich walką o to.

Voit

2011-08-20, 15:56
Donbass napisał/a:

najlepiej też zlikwidować szklane butelki ... : )



Tak jak na woodstocku ;p

Topic:

Nie jestem za prawnym posiadaniem broni czy to od 16 czy 21 lat bo za łatwy dostęp miały by osoby (które nie powinny mieć z nią do czynienia)

KasHer

2011-08-20, 16:38
Pandagul napisał/a:

(...) Broń w przeciwieństwie do penisa jest prosta w użyciu (...)



Dla ciebie zbyt skomplikowanym jest użycie penisa? :lol:

Pandagul

2011-08-20, 18:15
KasHer napisał/a:



Dla ciebie zbyt skomplikowanym jest użycie penisa? :lol:



Dla ciebie trudniejszym jest naciśnięcie spustu od zgwałcenia kobiety? gratulacje.

KasHer

2011-08-20, 19:25
Pandagul napisał/a:



Dla ciebie trudniejszym jest naciśnięcie spustu od zgwałcenia kobiety? gratulacje.



Myślę że dla kobiety przyjemniejszym jest pociągnięcie za spust w stronę gwałciciela niż zostanie zgwałconą. Powiedz jej że mogła się zapisać na sztuki walki...

_R...........s_

2011-08-20, 20:00
@KasHer wg mnie bardziej jej się przyda dobry kurs samoobrony niż pistolet. Przeważnie gwałciciele atakują z zaskoczenia i zanim laska wyciągnęła by broń, doszło by już do zwarcia. A w zwarciu broń już nie jest taka skuteczna. Chyba że gwałciciel jest poj***ny i już z daleka obwieszcza swoje zamiary. Więc jakaś sztuka walki, plus nóż razem z kursem posługiwaniem się nim poza kuchnią.

KasHer

2011-08-21, 00:23
@kudłaty - trzeba rozróżnić proporcje między siłą fizyczną kobiety i mężczyzny. Kobieta z gnatem wygląda jednak bardziej strasznie niż z innym rodzajem broni... Kolega 60 - letni (miał pozwolenie na broń) przyniósł pistolet, z którego przy mnie wyciągnął pusty magazynek i wycelował we mnie... Powiem ci że wrażenie paraliżujące... Nie jestem kimś kto popiera dostęp do broni (niezdecydowany - potrzebne głębsze analizy do problemu który dla mnie jest drugorzędny), a tak naprawdę nie wiem na czym opiera się obecnie przyznawanie pozwolenia, które ma miano najbardziej restrykcyjnej w europie...
Korwina jednak popieram ze względów na jego poglądy odnośnie gospodarki i tak jak uzasadniłem wcześniej jest on potrzebny w polityce chociażby do zdyscyplinowania partii rządzących...
Kozogłowego natomiast zlewam czystym moczem za poziom który prezentuje ( czytałem inne jego posty) jako osobę którą matka wysrała zamiast urodzić.

Dannyk

2011-08-21, 10:49
kerim85 napisał/a:



k***a! Świetna analiza! Powinieneś wyjaśniać katastrofę w Smoleńsku! Swoim podpisem pod avatarem pokazujesz jakim kawałkiem gówna jesteś.


JKM ma poglądy takie jakie ma. Można się z nimi zgadzać lub też nie. Wk***ia mnie tylko fakt, że jest gnojony, wyśmiewany przez dziennikarzy (szczególnie TVNu), robi się z niego największego idiotę.
Szanuję go nie za jego poglądy a za to, że nie daje się tym pie**olonym dziennikarskim k***om, zawsze potrafi się im postawić, nie poddaje się w walce o prezydenturę i nie robi z siebie gównianego błazna jak palikot.



masz rację, do kolekcji brakuje mu jeszcze dobrego pokemona.

lesiot

2011-08-21, 17:02
KasHer napisał/a:

Korwina jednak popieram ze względów na jego poglądy odnośnie gospodarki



A te akurat są jeszcze bardziej idiotyczne i nierealne od pomysłów na broń i legalizację syfów. Gratuluję zatem wyobraźni...

KasHer

2011-08-21, 18:41
@Up - To powiedz mi co jest nierealne? Odejście od idei redystrybucji i państwa opiekuńczego? Gratuluje poczucia humoru.

jawor9008

2011-08-21, 19:54
@Pandagul:
w porównaniu nie chodzi o "efekt rażenia" czy o inny kaliber. Chodzi o to że i jedno, i drugie może być narzędziem zbrodni. Nie wiem skąd wśród ludzi takie przekonanie, że jak ktoś będzie miał pistolet to pierwsze co z nim zrobi to zastrzeli 20 osób na ulicy, bo mu sie tak spodoba. Bo to nie broń zabija tylko człowiek. Pistolet nie jest jakimś mistycznym, mrocznym artefaktem, który mąci umysł tylko zwykłym narzędziem. Czy będzie to narzędzie zbrodni, czy obrony, zależy od posiadacza. Koniec KROPKA. Poszukaj statystyk policyjnych z USA a przekonasz się że w stanach bez legalizacji broni jest procentowo więcej przestępstw z bronią w ręku niż w stanach gdzie broń można legalnie posiadać.
"Broń jest okazją dla milionów debili, na przykład takich pojebów z sadola do tego aby na trzeźwo czy też nie urządzić sobie rozrywkę, szantaż, rabunek czy rozbój" Odpowiedz mi w takim razie, czemu ci sami debile nie szantażują z procą w ręku albo z bejsbolem?
"szczerze nie każdy potrafiłby zgwałcić kobietę"
Tak samo nie każdy potrafiłby zastrzelić przechodnia. I o tym mówi Korwin-Mikke.
Poza tym, aktualnie przestępca tak czy siak ma dostęp do broni. Zakaz dotyczy wyłącznie uczciwych obywateli i to z definicji. Przestępca to inaczej "łamiący prawo", także to dotyczące zakazu posiadania broni.
Żeby zakończyć, człowiekiem, który zabrał ludziom możliwość obrony, poprzez zabranie dostępu do broni, był nie kto inny jak Adolf H.

lupusborealis

2013-01-22, 11:29
Pandagul napisał/a:

Nie podniecajcie się już tym JKM, bo to idiota.

Ten kto uważa że broń jest niczym niebezpiecznym to gratuluję, a porównywanie jej z penisem jest czymś śmiesznym. Ja jakoś nie słyszałem żeby ktoś wyszedł na ulicę i masowo gwałcił, a o strzelaninach jak najbardziej.

Broń jest okazją dla milionów debili, na przykład takich pojebów z sadola do tego aby na trzeźwo czy też nie urządzić sobie rozrywkę, szantaż, rabunek czy rozbój. Broń w przeciwieństwie do penisa jest prosta w użyciu, szybka i skuteczna, a szczerze nie każdy potrafiłby zgwałcić kobietę, szczególnie że aktualnie tak dużo samotnych kobiet ma coś do obrony.

Pozwolenia na broń powinny być wydawane ostrożnie i po długich analizach, rozmowach czy ocenie psychologa. Wszystkim innym, na przykład zjebom z KNP czy UPR ta broń nie jest k***a potrzebna, nie powinni jej mieć i ch*j będzie z ich walką o to.



Nie słyszałeś o seryjnych gwałcicielach? Może nie urządzają na mieście zbiorowej orgii ale gwałcą wiele kobiet często brutalnie
masz ciemnoto prosty przykład: http://nasygnale.pl/gid,12816886,img,12816959,page,2,title,Najbrutalniejsi-polscy-gwalciciele,galeria.html

pojebem na sadolu jesteś ty, za dużo cię ojciec psem w ryja j***ł (tak psem bo sam się bał z taką wszą kopulować) masz kompleksy i boisz się po prostu

o tym komu broń jest potrzebna na szczęście decyduje kto inny niż ty, popatrz pajacu w statystyki ile jest przestępstw z legalnie posiadaną bronią?

Poza tym sam sobie przeczysz: "a szczerze nie każdy potrafiłby zgwałcić kobietę, szczególnie że aktualnie tak dużo samotnych kobiet ma coś do obrony." zabraniasz posiadać broń do obrony i twierdzisz, że jednak do obrony coś trzeba mieć... i "coś do obrony" pomaga! znam typów, którym gaz pieprzowy wcale nie odbiera motywacji do działania, więcej byś od nich bęcków dostał tylko, pałką teleskopową trzeba umieć się obsługiwać, mieć czas na jej wyjęcie i rozłożenie no i w pozycji klinczu raczej nie masz za dużo miejsca na zamach który ją otworzy
z innej strony całe to zdanie sugeruje mi tylko jedno pytanie: skąd wiesz, próbowałeś?