18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rio, gospodarz igrzysk olimpijskich

phrontch • 2016-07-17, 21:03
Wg mnie nie hard, jeśli się mylę, to proszę nie usuwać, a przenieść.

We wspaniałym Rio de Janeiro, bandyta zaatakował kobietę i chciał jej ukraść torebkę. Gdy ta powiedziała, że nie ma pieniędzy, bandzior śmiertelnie dźgnął ją wielokrotnie w szyję na oczach jej 7-letniej córki. Ofiara to 46-letnia Cristiana de Souza Andrade. Akcja miała miejsce na ulicy Praça da Bandeira




źródło: Facebook

Crossblade

2016-07-18, 15:35
mam dwie małe córeczki...k***a nie wiem co bym zrobił i przykro mi strasznie jak patrze na te małą dziewczynke, ale moje dzieło na bank wylądowałby na tym serwisie na hardzie

kartonxcs

2016-07-18, 15:42
NastyRascal napisał/a:

@up
wez nie pie**ol.



Ma racje, jak tak to wielce podjadani kiedy komuś dzieje się krzywda a tutaj raptem wielkie współczucie. Może ta matka albo ojciec tej małej są obrzydliwie bogaci i tam mała wcale nie ma przed sobą najgorszej przyszłości. A dziecko napastnika, skąd wiecie czy nie miał np syna który będzie cierpiał każdego dnia przykładowo z głodu. Skoro już mówimy o cierpieniu to warto się trochę zagłębić i nie wykluczać nikogo.

Trauma do końca życia, życie niektórych to jedna wielka trauma ale o tym to już się nie mówi. Szkoda dziecka bo jest niewinne ale tak naprawdę nikt nie jest.

disturbed666

2016-07-18, 16:07
...nieznany sprawca uciekł motorem.

WeedLover

2016-07-18, 17:55
Biedne dziecko.... Nie dość, że straciło matko, to jeszcze było świadkiem zbrodni.... Sk***iela znaleźć i oskórować na znieczuleniu. Podtrzymywać przy życiu i stopniowo usuwać kończyny.

Tassadar

2016-07-18, 17:55
To jest akurat miejsce, w którym jak go złapią, to zrobią mu rzeczy gorsze niż mógłby sobie to wyśnić. Czekam na wideoraport z tego wydarzenia.

Loaloa

2016-07-18, 17:56
A bachor się plącze pod nogami i wk***ia panów z kostnicy.

Całe szczęście, że to nie żaden zamieszkany przez kozojebców pustynny śmietnik, a wielki pełen miłujących bliźnich katolicki kraj - Brazylia.

~Angel

2016-07-18, 19:24
boom321 napisał/a:

o k***a :(



Od razu k***a :-/

Spokojnie to tylko zrozpaczona dziewczynka.

~olivier

2016-07-18, 19:36
Dobrze, że pchnął matkę a nie córkę, bo co niektórzy chyba by zeszli z rozpaczy...

:idzwch*j:

Dudi4PolFr

2016-07-18, 20:27
Tak jak mówiłem, ta olimpiada będzie najlepszym zastrzykiem materiałów od lat! Kradzieże, gwałty i strzelaniny to tam codzienność, to co się będzie działo kiedy przyjedzie tam fala bogatych turystów!

Miko1325

2023-11-01, 18:09
mygyry, Żebyś mógł sobie do tego walić konia? O nie k***a ... nie ma mowy.