18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rewolucje żołądkowe

CrazyEdek • 2015-02-05, 10:12
Ze sraczką nie ma żartów.


kamilloqq

2015-02-05, 10:57
miłość i sraczka przychodzą znienacka

casimus

2015-02-05, 10:57
Czyżby kackupa?

Michael_Myers

2015-02-05, 11:20
mógł wejść do budynku, sklepu czy co to do ch*ja tam jest i się wysrać porządnie na kiblu... z kulturą :)

VVyso

2015-02-05, 11:42
I nałożył ubranie na obsraną dupę :dupsko:

granat11

2015-02-05, 11:50
Ta obojętność tych ludzi. Pfffff ŻYDÓW.

weltmajster

2015-02-05, 12:14
To jest straszne. Miałem tak raz w życiu i nigdy się już nie będę śmiał z kogoś w tak trudnej sytuacji. Mi udało się do klopa dojść, ale wysiłek dla zwieraczy był tak mocny, że czułem się potem jakbym półmaraton przebiegł. Wstrzymywałem około godziny. W pewnym momencie myślałem, że się posrałem, na szczęście była to tylko duża kropla potu, która powstał na skutek tak silnej pracy zwieracza. Jak siadłem na kiblu to mało go nie rozp***zieliło. To było straszne. Miałem już podobne myśli jak ten gość-byłem gotów wystawić dupę w krzaki, nawet chciałem iść do przypadkowego mieszkania w jakimś bloku i błagać o kibel. Problem z krzakami był taki, że był to styczeń i zasłona z nich byłaby kiepska. Poza tym byłem w centrum miasta.Jak styczeń to i zimowe obuwie-zanim bym je zdjął u kogoś w mieszkaniu to kleks by poszedł w gacie. Nigdy później czegoś takiego nie przeżyłem. Ból nie do opisania. Ale gorszy jest chyba strach, że zaraz się zesrasz, a do domu daleko. Osobiście współczuje gościowi.

Luqas95

2015-02-05, 12:58
sranie z kultura
pójdz i wysraj się w operze