18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rewolucja pożera własne dzieci.

poligon6 • 2019-02-13, 09:57
Matka (38 lat) aresztowana przy dzieciach i zamknięta w celi na siedem godzin po tym jak nazwała transgenderową kobietę mężczyzną na twitterze.

https://www.wykop.pl/link/4792001/aresztowana-za-nazwanie-transa-mezczyzna/

Ale żeby było zabawniej, skazana jest feministką i to skrajną i nie uznaje "przyszywanych" kobiet. Podziały w ruchu LBGTQWERTY sa coraz większe. Homo toczą boje z BI-szkoptami, bo ci podważają ich dogmat o nieomylności homoseksualizmu. Teraz pęka lojalność pomiędzy Feminazizmem a transformerami.

Może dożyjemy czasów az ci degeneraci pozagryzaja sie nawzajem.

glesner1910

2019-02-13, 11:06
Obyśmy doczekali tych czasów, w których chorzy na pedalstwo i inne odszczepienia będą leczeni w zakładach psychiatrycznych, a nie paradowali po ulicach z gołymi dupskami.

nowynick

2019-02-13, 11:53
Są takie chwile kiedy już chcę tego dżihadu na zachodzie, wyobrażacie sobie te wszystkie transcośtam, feminy itp. w przejętym przez ISIS mieście?

Halman

2019-02-13, 12:06
nowynick napisał/a:

Są takie chwile kiedy już chcę tego dżihadu na zachodzie, wyobrażacie sobie te wszystkie transcośtam, feminy itp. w przejętym przez ISIS mieście?


gorzej jak okażą się przyjemniejsi i sprawniejsi "w krótkotrwałym małżeństwie Allach czasami błogosławi również nietypowe wyjątki" od kóz...

janlew

2019-02-13, 12:46
poligon6 napisał/a:

Rewolucja pożera własne dzieci.


Niech zżera, wyrzyga, zeżre jeszcze raz i wysra do szamba

freaky

2019-02-13, 13:12
Feministka pozwana przez trans-feministkę... Wygląda na to, że ochrona nadana przez państwo, jest wprost proporcjonalna do złożoności sp***olenia umysłowego.

BKKWK

2019-02-13, 14:25
A debile dalej będą wierzyć we wszystko, co zobaczą w Internecie... W latach 90. nawet siedmioletnie dzieci były bardziej sceptyczne od współczesnych "dorosłych".

poligon6

2019-02-13, 14:41
BKKWK napisał/a:

A debile dalej będą wierzyć we wszystko, co zobaczą w Internecie... W latach 90. nawet siedmioletnie dzieci były bardziej sceptyczne od współczesnych "dorosłych".



No ale na co czekasz rycerzyku. Znajdź że to fejk i admin od razu leci z tym do kosza.

TB303

2019-02-13, 14:50
poligon6 napisał/a:

No ale na co czekasz rycerzyku. Znajdź że to fejk i admin od razu leci z tym do kosza.


To ty dałeś news i na tobie ciąży odpowiedzialność dania rzetelnych źródeł. Ja tam nie mówię, że to fejk news, ale też nie mówię, że to prawda.

BKKWK

2019-02-13, 14:55
poligon6 napisał/a:

No ale na co czekasz rycerzyku. Znajdź że to fejk i admin od razu leci z tym do kosza.




poligon6

2019-02-13, 15:12
TB303 napisał/a:

To ty dałeś news i na tobie ciąży odpowiedzialność dania rzetelnych źródeł. Ja tam nie mówię, że to fejk news, ale też nie mówię, że to prawda.



https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Wielka-Brytania.-Kate-Scottow-nazwala-transseksualistke-mezczyzna.-Zostala-aresztowana

https://www.tvp.info/41262847/nazwala-transseksualiste-mezczyzna-aresztowala-ja-policja

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6687123/Mother-arrested-children-calling-transgender-woman-man.html

Podaje pierwszy link z brzegu, reszta to 2 minuty googlania jak ktos zarzuca kłamstwo.

BKKWK

2019-02-13, 15:30
poligon6 napisał/a:

Podaje pierwszy link z brzegu, reszta to 2 minuty googlania jak ktos zarzuca kłamstwo.



Pozwól, że wytłumaczę Ci, jak działają współczesne media i tzw. fake newsy. Jakiś kawalarz, częściej idiota chcący zdobyć 5 minut sławy, wrzuca głupiego tweeta lub inne gówno w Internet. Szukające sensacji szmatławce szybko podchwytują temat i rozdmuch*jąc go dodają "coś od siebie". Takiego "newsa" powielają inne media, również zagraniczne. A debile to czytający w to wierzą.

Pamiętasz czasem, jak lata temu Internet co chwilę obiegały newsy w stylu "nie je od 20 lat, a żyje" itp.? Wierzyłeś w to wtedy? Jeśli nie, to czemu wierzysz w bardziej wyrafinowane współczesne szambo? Jeśli tak, to żyj dalej w swoim świecie...

krasnal_hałabała

2019-02-13, 15:56
@up, Poprosiłeś go o źródło a teraz kiedy ci je podał naskakujesz na niego i piszesz że źródło jest złe ale nie dlatego że to prawda tylko dlatego że źródło jest dla ciebie niewygodne.

TB303

2019-02-13, 15:58
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Poprosiłeś go o źródło a teraz kiedy ci je podał naskakujesz na niego i piszesz że źródło jest złe ale nie dlatego że to prawda tylko dlatego że źródło jest dla ciebie niewygodne.


To ja pisał o źródle. Dalej mnie nie przekonują(zwłaszcza radio zet i TVPiS :lol: ), ale przynajmniej są i przeczytałem więcej na ten temat.