18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rewolucja pożera własne dzieci.

poligon6 • 2019-02-13, 09:57
Matka (38 lat) aresztowana przy dzieciach i zamknięta w celi na siedem godzin po tym jak nazwała transgenderową kobietę mężczyzną na twitterze.

https://www.wykop.pl/link/4792001/aresztowana-za-nazwanie-transa-mezczyzna/

Ale żeby było zabawniej, skazana jest feministką i to skrajną i nie uznaje "przyszywanych" kobiet. Podziały w ruchu LBGTQWERTY sa coraz większe. Homo toczą boje z BI-szkoptami, bo ci podważają ich dogmat o nieomylności homoseksualizmu. Teraz pęka lojalność pomiędzy Feminazizmem a transformerami.

Może dożyjemy czasów az ci degeneraci pozagryzaja sie nawzajem.

krasnal_hałabała

2019-02-13, 16:10
@up, Fakt, TVP nie jest obecnie najrzetelniejszym źródłem informacji podobnie jak TVN ale które media są obecnie rzetelne w naszym kraju? Podał jeszcze anglojęzyczną stronę MailOnline jeśli nie odpowiada ci TVP i Radio Zet.

A jak głosi pasta "O Elfie Magu" zawsze jest tak że "Jedni mówili że dobrze zrobiłem a inni że ch*jowo zrobiłem, dobrze że karczmarz był na tyle ogarnięty żeby olać tych co mówili żeby mnie powiesić od razu ale i tak powiedział ze moja wina i że ja mam zwrócić koszty..."

BKKWK

2019-02-13, 16:18
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Poprosiłeś go o źródło a teraz kiedy ci je podał naskakujesz na niego i piszesz że źródło jest złe ale nie dlatego że to prawda tylko dlatego że źródło jest dla ciebie niewygodne.



W którym miejscu poprosiłem kogokolwiek o jakiekolwiek źródło? Widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem w narodzie jest silna...

Nie obchodzi mnie, skąd pochodzi news. Obchodzi mnie tylko jego treść oraz prawdopodobieństwo wystąpienia opisywanych w nim wydarzeń.

Jakby Kapuściński lub inny Einstein powiedział Ci, że sra złotem, to byś uwierzył? W końcu teoretycznie rzetelne źródło.

krasnal_hałabała

2019-02-13, 18:01
@up, Po prawdzie masz rację, ale uważasz że ta sytuacja jest całkowicie nieprawdopodobna? albo że duża stacja ryzykowałaby zły PR i kompromitacje dla krótkotrwałego zwiększenia popularności?

żmij

2019-02-13, 21:11
Powoli gubię się w meandrach otaczającego nas absurdu. Oświećcie mnie, proszę, "transgenderowa kobieta" to baba z ch*jem, czy chłop z cyckami?

MadDave

2019-02-13, 21:14
Od dzieciństwa było mi wpajane że deceptikony nak***iają transformersy. Więc gdzie tutaj jakiś skandal?

sa...........os

2019-02-14, 01:35
Obstawiam że jakiś fake news. Jak zwykle ocean emocji, a wiadomość rodem z wp. Oczywiście poprawność polityczna jest posunięta do granic absurdu i mam tego pełną świadomość, ale bez przesady. No ale ch*j, zagram w potępieńczą grę z losem i zaigram z ogniem! Uważajcie!!!

Wszystkie chłopy które zmieniły płeć, to dalej są chłopy!!! Bęgowski też jest chłop, był i będzie!!! Płeć jest tylko jedna! Znaczy k***a tego, są dwie! Ale nie więcej... Co więcej, piszę to siedząc w Niemczech, najbardziej spedalonym i zj***nym państwie w Europie! A, nawet napiszę więcej. Transgendery są niesympatyczne i im brzydko z paszczy zajeżdża! Konczita Wurst sika penisem i nigdy nie zajdzie w ciąże! Poza tym ciulowo śpiewa i ma mendy łonowe w brodzie.

A teraz czekam na bagiety, aż przyjadę i aresztują mnie na oczach pająków, które zalęgły się za moim tapczanem, bo nie mam czasu odkurzyć...

...

Oczywiście jeśli się mylę i krzywdzę autorów niusa podważając ich autentyczność, to sorksiks, znaczy że najwyraźniej nie nadążam za irracjonalnością dzisiejszych czasów.

Cytat:

Powoli gubię się w meandrach otaczającego nas absurdu. Oświećcie mnie, proszę, "transgenderowa kobieta" to baba z ch*jem, czy chłop z cyckami?



Jedna słuszna odpowiedź to "chłop z cyckami". Zapamiętaj, bo by Ci to wytłumaczyć, złamałem właśnie prawo i naraziłem się na Bagietowe Represje i zsyłkę do łagrów w Sosnowcu.

patrykw17

2019-02-14, 08:35
Fake news:

rzeczywistość:

Mrs Scottow is accused of a 'campaign of targeted harassment... allegedly motivated by her 'status as a transgender woman'... Mrs Scottow tweeted 'defamatory' messages about Miss Hayden... She is also alleged to have used accounts in two names to 'harass, defame, and publish derogatory and defamatory tweets' about Miss Hayden, including referring to her as male, stating she was 'racist, xenophobic and a crook' and mocking her as a 'fake lawyer'.

poligon6

2019-02-14, 08:47
BKKWK napisał/a:

Nie obchodzi mnie, skąd pochodzi news. Obchodzi mnie tylko jego treść oraz prawdopodobieństwo wystąpienia opisywanych w nim wydarzeń.



Chciałbym żebyś miał racje i żeby 90% takich newsów była z dupy wyjeta. Niestety wiekszośc to prawda, lub są troche podkoloryzowane.

TB303

2019-02-14, 14:26
krasnal_hałabała napisał/a:

TVP nie jest obecnie najrzetelniejszym źródłem


TVP w zasadzie nigdy nie było rzetelnym źródłem. Jest to telewizja, która zawsze jest w rękach partii rządzących.

Heria

2019-02-18, 15:21
xD
Jak mnie wpienia skala fake newsów. Cokolwiek już w necie bym nie czytała, to zawsze się zastanawiam, czy to serio miało miejsce, czy to kolejna ściemna. Jakieś pieprzone zakrzywianie rzeczywistości. Rzeczy, które "normalnie" uważałbyś za absurd, obecnie są tymi "normalnymi". Jak te granice tolerancji i semantyki się przesuwają. Jezu