18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Retoryka wybrańców narodu

Dżony • 2016-08-29, 18:31

Skoro tyle wystarcza suwerenowi, to po co się wysilać ;-)

Imie_jego_44

2016-08-29, 18:42
Przesadzone, ale o to właśnie chodzi i to mi się w PiS podoba.
Nie kręcą, mówią tak by przeciętny obywatel zrozumiał, bez mataczenia, bez używania niezrozumiałych terminów. O to chodzi by rządzący komunikowali się z suwerenem w prosty i przejrzysty sposób.
Nie rozumiem jaki w tym powód do naśmiewania się?

KillerLaugh

2016-08-29, 18:54
Niby PiS, ale pierwsze pytanie zadaje Jacek Saryusz-Wolski, obok niego siedzi poseł Godson, odpowiada Kopacz, a kundel Schetyna jak zwykle próbuje wybić się na pierwszy plan i mordę zaciesza.

Henboh

2016-08-29, 18:57
@A_Imię_Jego_Trolnięty_666
No nie wieŻę, że ty tak na poważnie.

Ale spoko dziurę budżetową wypełnią nam Wyklęci, a 500+ zasponsoruje smoleńsk.

Ale ch*j co tam się przejmować, długi po AWS, SLD, PSL, PO i PIS będą spłacać brajanki i jesiki dzisiejszych pięćset plus.

Chwalmy pana, to nam ześle mannę z rana.

domat1

2016-08-29, 19:29
Henboh napisał/a:


No nie wieżę, że ty tak na poważnie.



no ja też nie WIERZĘ, że podejmujesz temat nie znając ortografii

PIS zadłuży Polskę na dziesięciolecia, już mamy znaczne spowolnienie rozwoju, zanik inwestycji i jaja z zagranicą

Pomniki, tablice i patriotyczne przemowy Prezydenta nie dadzą dodatkowych miejsc pracy, czy wzrostu gospodarczego. Morawiecki (młody) to teraz ze wstydu się chowa przed prasą, bo po rzeczach które naopowiadał nie będzie nic w przeciągu najbliższych 3 lat, bo po prostu kasy nie ma.
Zamiast zabrać się za ZUS, bo to dziura bez dna i potrzeba pilnej interwencji oraz za służbę zdrowia, to jest rozp***ucha i mówienie, że inni to zrobili.
Tylko, że ja jako obywatel RP żądam od rządu, by to wreszcie naprawili, a nie bawili w ustawy medialne, "wojenkę" z TK, czy "porządki" z sądownictwem i samorządami oraz wycinanie puszczy i robienie na tym majątków.
Jeszcze trochę, a będzie rok, jak PiS będzie u władzy i jakoś nie widzę u siebie tej "dobrej" zmiany.

Henboh

2016-08-29, 19:56
domat1 napisał/a:



no ja też nie WIERZĘ, że podejmujesz temat nie znając ortografii



Sorki miało być przez duże "rzet". JÓSZ poprawiam.
Taki żart, bo jestem ateistą. I weganinem. I uczę się prawa. I nie jem glutenu. I r*chałem Twoją starą. I itp itd.
No dobra, bo po ateiście zacząłem ściemniać. Ale ciiii

Edit:
Miało być jeszcze ty z dużej i dź w jesiki, ale już minęła godzina i tylko wieŻe poprawiłem. Idę się wybitch-ować.

Ps: Co do reszty pełna zgoda. W demokracji rządzą cwaniaki, które lepiej do idiotów przemawiają, bo demokracja to nie "władza ludu", to władza nielicznych wybranych przez większość (właściwie to przez ~40% narodu, ale to przecież nie istotne), a większość jest albo naiwna albo po prostu głupia. Część uważa, że "i tak nie ma na kogo glosować". A reszcie wszystko jedno :( To jest demokracja made in "taki kraj co go przez ~200 w ogóle nie było" (no przez 150 w ogóle, a przez 50 tak jakby).
I tu trzeba PISowi pogratulować, nikt tak do idiotów nie potrafi dotrzeć jak PIS (tzn kupować ich głosy, za nasze pieniądze).

mygyry

2016-08-29, 21:10
Prawo wyborcze powinno się uzyskiwać po zdanym egzaminie, na przykład jako dodatkowy egzamin na maturze a młodzi przygotowywani na WOS'ie
(I przypominam, że ostatnie 8 lat mieliśmy PO, które nic nie oddłużyło i nie rozpędziło gospodarki, ale wzorowo obciągało UE)

_R...........s_

2016-08-29, 21:21
No to ten żołnierze wyklęci.

Kto nie da piwa, ten j***ny lewak, antypolak, i żydowski sługus.


Tak mniej więcej wygląda dzisiejsza narracja polityczna :gmoch:

Arathnmor

2016-08-29, 21:34
@BitchPudding
Taak... a kto nie skacze ten z policji.

tranzystor

2016-08-29, 21:55
PiS tworzy wszystko po swojemu, włącznie z historią. Bandyckich żołnierzy wyklętych nawet wyniosą na ołtarze i będą prać mózgi Sebixom, że to bohaterowie.

DużyKutas

2016-08-29, 21:57
Ludzie co wy tak się spinacie o ten PiS, cieszcie się bo wony dożyjecie. Materiału na harda będzie multum jak atomówki poleca.

hohoniowy

2016-08-29, 21:58
Na pocieszenie młodszym sadolom zdradzę sekret że wszystkie partie po kolei robiły ten sam numer a złodziejstwo, dług i biurokracja były coraz większe. Poczekamy aż o sobie znowu wszystko padnie, lud się wzburzy, kolesie w warszawce się przebiorą, trochę poluzują przez chwilę i zaczynamy od nowa.

1.Michal

2016-08-29, 22:04
Populistyczne kury, wybrańcy głupiego kurnika, śmiejący się gospodarz z Waszyngtonu.

sinjids

2016-08-29, 22:05
Imie_jego_44 napisał/a:

Przesadzone, ale o to właśnie chodzi i to mi się w PiS podoba.
Nie kręcą, mówią tak by przeciętny obywatel zrozumiał, bez mataczenia, bez używania niezrozumiałych terminów. O to chodzi by rządzący komunikowali się z suwerenem w prosty i przejrzysty sposób.
Nie rozumiem jaki w tym powód do naśmiewania się?




Dlaczego ciebie płatna k***o jeszcze stąd nie wyj***li? Cygański lachociąg ma więcej godności od ciebie. Ty k***o.