18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Retard mode w pracy

kexio • 2015-06-02, 11:40
Sytuacja doslownie stala sie kilka minut temu.

Pracuje w NL i naprawiam kompy. Siedze z 4 holendrami i otrzymujemy komputery z innych departamentow zeby je poskladac/naprawic/wymienic czesci etc. No i przychodzi kobieta 25 lat. Rozmawia z holendrami, ze szuka ladowarki do ipada. Chodzi, szuka i tak dla jaj podeszla do mnie i mowi cos po holendersku i kreci srubokretem w komputerze, ktory naprawiam. Ja bylem pewien, ze ona jest holenderka wiec mowie dla jaj 'W p*zdze sobie wsadz ten srubokret' i sie usmiechnalem, a ona takie oczy wyj***la i mowi 'A to ty po polsku mowisz?'. Zalaczyl mi sie retard mode. W tym momencie nie wiedzialem co powiedziec wiec zaczalem sie smiac. Powiedziala, ze jebiety jestem i poszla.

Ciekawe czy mnie podjebie do szefa :amused:

nowynick

2015-06-02, 11:55
Ty jebnięty, a wtykanie komuś śrubokręta w komputer normalne? Typowo kobieca logika...

Darex

2015-06-02, 12:22
Później mówią, że Polacy to chamy i prostaki, dzięki, że dbasz o wizerunek Polaka za granicą.

binladden

2015-06-02, 12:27
A wzięła śrubokręt ze sobą? ;-)

Moby_Dick

2015-06-02, 13:15
"W tym momencie nie wiedziałem co powoedzieć"..
Było trzeba wstać, złamać ją w pół i wyr*chać. Zapomniałaby o sytuacji ze śrubokrętem i o tym, że po polsku szprechasz.

kexio

2015-06-02, 14:12
Darex napisał/a:

Później mówią, że Polacy to chamy i prostaki, dzięki, że dbasz o wizerunek Polaka za granicą.


Podtrzymuje tradycje z polski. Jestem lokalnym patriota.

Co...........an

2015-06-02, 15:55
Ale z ciebie żenujący zjeb.

Ciota jesteś i jeszcze się tym chwalisz.

Magnus

2015-06-02, 15:59
Elita emigracyjna w akcji, szczere gratulacje.

Markosz

2015-06-02, 16:05
Do roboty z powrotem a nie sadol!

bo...........at

2015-06-02, 16:06
to kiedys ze znajomym stoję w kolejce po zarcie ( akcja dzieje się zagranicą ) no i fajne dupeczki wchodzily z kibla to ja do niego przekonany ze tylko my polacy, mówie ze fajnie by bylo zostać c*pkolizem w takim damskim kiblu jak takie dupeczki wchodzą zeby je podcierać językiem po tym jak zalatwią robotę i nawijam o tym co bym zrobil czego bym nie zrobił i nagle ekspedientka odzywa sie po polsku i mowi do mnie irytującym głosem że bardzo ciekawe jest to co mówię. Nie wiem czy była chętna haha i chciala zeby jej ktos cipsko wylizal bo tak sie zmieszałem ze buraka zapuściłem i wyszedłem :D od tego czasu uważam gdzie uwalaniam sadolowe myśli

rafal.szejny

2015-06-02, 16:07
Mam nadzieję że Ciebie podjebie do szefa, ty śrubokrętem dymany buraku. Przez takich jak ty jadąc za granicę mówię że jestem Czechem a nie Polakiem. Bo od dobrych parunastu lat taka ,,Elita" Robi nam opinię za granicą. Śmieć

Pogrom

2015-06-02, 16:07
Przestańcie spinać dupy. Zabawna historia, piwko.

Ja...........nk

2015-06-02, 16:14
szkoda, że po mordzie pajacu nie dostałeś, niezła wieś w głowie.

biedronx

2015-06-02, 16:26
hehe :D (Anglia) to i ja się wyspowiadam z głupiej sytuacji :D jako ze byliśmy z mamą w sklepie i ona chciała sobie kupić buty, a ja z bratem obczajaliśmy dupeczki i taka fajna murzynka sprzedawała w leginsach, no miód malina... postanowiłem sobie wtedy uwolnić z siebie sadolowe myśli i mówię: "ale bym sobie kupił taką murzynkę". stały obok mnie dwie kobiety i dziwnie się na mnie spojrzały- polki, zrobiło mi się głupio i wyszedłem stamtąd :D