18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Restauratorzy odkuwają się po zamknięciu

Flodzia • 2021-05-26, 09:02

No, ale k***a! Bez przesadyzmu! :gniew:

matek87

2021-05-26, 16:16
U nich chyba lockdownu nie było

Vinyl

2021-05-26, 18:09
Flodzia robi lodzia

Kamil3l

2021-05-26, 19:25
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

Bydło j***ne piszecie własny scenariusz
skąd wiecie ile wódki zamówione było?
I tak właśnie postępuje bydło



Przecież mówi jaki to drink głąbie. Właściciel tym podobnego lokalu? No na stówę zamówił lód w polewie z drinka, bo drinkiem tego nie da się nazwać. Dobry z ciebie odpał.

chumak

2021-05-26, 19:41
Justynka99 napisał/a:

Wy chyba chodzicie do knajp typu obiad dnia 9,90 zł. W normalnej knajpie jak zamawiam colę, to kelner przynosi szklankę z lodem i osobno butelkę coli. Jak zamawiam whisky z colą, to też whisky przynosi osobno, a colę osobno.



To chyba w sklepie spożywczym się stołujesz. Jak zamawiam konkretnego drinka to chcę drinka a nie zestaw zrób se sam.

NiemiecWaszPan

2021-05-26, 19:43
Justynka99 napisał/a:

Wy chyba chodzicie do knajp typu obiad dnia 9,90 zł. W normalnej knajpie jak zamawiam colę, to kelner przynosi szklankę z lodem i osobno butelkę coli. Jak zamawiam whisky z colą, to też whisky przynosi osobno, a colę osobno.



Wieśniaro, za 10 PLN to ty ma mieście mogłaś się nażreć z 8 lat temu. Obiadek dnia w najtańszym barze mnecznym w Białymstoku kosztuje 16 zł, a w takiej Warszafce pewnie ze 25. Widać, że jedyne obiady, jakie wpie**alasz poza domem, to te, jak zajedziesz do babci na wioske.

marcino_zly

2021-05-26, 21:17
Dzieci, krzyczcie dalej i jak najgłośniej.
Drinki? Co to jest drink?
Whisky czysta i nie schłodzona ewentualnie dwie kostki lodu bądź dobra wóda-bez popity oczywiście.

St...........sz

2021-05-26, 22:00
TheAndyboy888 napisał/a:

Komuś wypominasz, że chodzi do knajpy z obiadem dnia za 9,90zł, a sama pijesz siury z colą. Prawdziwego whisky (nie tych siur typu jimbeamy, jackdanielsy itp.) nie pije się z colą, tylko czyste, w temperaturze pokojowej.
Tylko plebs pije tanie whisky z colą i lodem, tępa p*zdo



Tania Whisky nie zawsze znaczy ch*jowa. Niech każdy pije jak chce jak mu smakuje i jak ma ochotę. Swoją drogą piłem whisky od 1000zł wzwyż za 0,5L i nazwij mnie plebsem bez smaku i kasy ale ni ch*ja to nie smakuje bez Coli, cytryny i lodu :-)

ququa

2021-05-26, 22:21
Justynka99 napisał/a:

Wy chyba chodzicie do knajp typu obiad dnia 9,90 zł. W normalnej knajpie jak zamawiam colę, to kelner przynosi szklankę z lodem i osobno butelkę coli. Jak zamawiam whisky z colą, to też whisky przynosi osobno, a colę osobno.



chyba whiskas

Zasysacz

2021-05-27, 01:47
Stołndzisz napisał/a:

Tania Whisky nie zawsze znaczy ch*jowa. Niech każdy pije jak chce jak mu smakuje i jak ma ochotę. Swoją drogą piłem whisky od 1000zł wzwyż za 0,5L i nazwij mnie plebsem bez smaku i kasy ale ni ch*ja to nie smakuje bez Coli, cytryny i lodu



Bo to jest jak z obecna sztuka tzw konceptualna wszyscy widzą ze to chłam a część mimo to się podnieca, podobnie jest z drogimi potrawami czy składnikami do potraw albo z drogim alkoholem Flaszka za 2000 zl a za 200 zl ma takie same walory smakowe i jakościowe, a kosztuje tyle, tylko dla tego aby połechtać ego bogatego dupka, podczas wspólnej masturbacji iż pija coś bardziej niezwykłego niż ten biedny plebs :P .