18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Resocjalizacja złodzieja

Jesse.Pinkman • 2021-11-09, 09:37
A u nas się pie**olą z sądami i prawnikami.

Pralpunkt

2021-11-09, 10:01
Co ten czarny ma na rękach?sterydy za mocno weszły?jakies chińskie? k***a jakie zwierzę

Halman

2021-11-09, 10:05
Pralpunkt napisał/a:

Co ten czarny ma na rękach?


baloniki które aż ma się ochotę przekłuć szpileczką i usłyszeć; pssssssss....

Demonio

2021-11-09, 10:13
j***ne małpy odkryły już synthol :shock:

Dymson30

2021-11-09, 11:01
Typ ma garba ale na rękach

dżonyłojlker

2021-11-09, 11:01
Pralpunkt napisał/a:

Co ten czarny ma na rękach?sterydy za mocno weszły?jakies chińskie? k***a jakie zwierzę



Ty tak ma serio? Nie słyszałeś nigdy o treningu siłowym, białko, kreatyna? Też mógłbyś się wziąć za siebie.

Pralpunkt

2021-11-09, 11:15
Farołrz napisał/a:

Ty tak ma serio? Nie słyszałeś nigdy o treningu siłowym, białko, kreatyna? Też mógłbyś się wziąć za siebie.



Następny sterydziarz..

dżonyłojlker

2021-11-09, 11:27
Pralpunkt napisał/a:

Następny sterydziarz..



Ty na serio urwałeś się z choinki. Preparat składa się w 85% z oleju MTC lub sezamowego, w 7,5% z lidocainy i w 7,5% z alkoholu benzylowego. Mieszanka chemiczna o nazwie synthol ...

Pralpunkt

2021-11-09, 12:05
Farołrz napisał/a:

Ty na serio urwałeś się z choinki. Preparat składa się w 85% z oleju MTC lub sezamowego, w 7,5% z lidocainy i w 7,5% z alkoholu benzylowego. Mieszanka chemiczna o nazwie synthol ...



A co kolega taki agresywny za dużo kawy za mało sexu..

Driver19cm

2021-11-09, 12:20
Cytat:

Ty na serio urwałeś się z choinki. Preparat składa się w 85% z oleju MTC lub sezamowego, w 7,5% z lidocainy i w 7,5% z alkoholu benzylowego. Mieszanka chemiczna o nazwie synthol ...



Ha ha ha

Widzę, że Ty akurat wstrzyknąłeś sobie ten SYNTHOL nie tam gdzie trzeba - czyli do pustego łba

I jedyny pożytek masz teraz z tego taki, że Ci tam chociaż wiatr teraz nie hula. Bo do tej pory głowa służyła Ci tylko po,

żeby podczas ulewy woda Ci do środka nie wlatywała :szydera:

SYNTHOL - nie ma nic wspólnego z naturalnymi środkami, ze zdrowym stylem życia, czy dbaniem o siebie

Jest to środek wysoce szkodliwy dla organizmu, sztucznie pompujący mięśnie. Jego wstrzykiwanie nie daje absolutnie nic,

poza wyglądem (który też zresztą jest dramatyczny) Już lepiej siedzieć w piwnicy, niż próbować tego gówna

dżonyłojlker

2021-11-09, 12:24
Driver19cm napisał/a:

Ha ha ha
Widzę, że Ty akurat wstrzyknąłeś sobie ten SYNTHOL nie tam gdzie trzeba - czyli do pustego łba
I jedyny pożytek masz teraz z tego taki, że Ci tam chociaż wiatr teraz nie hula. Bo do tej pory głowa służyła Ci tylko po,
żeby podczas ulewy woda Ci do środka nie wlatywała
SYNTHOL - nie ma nic wspólnego z naturalnymi środkami, ze zdrowym stylem życia, czy dbaniem o siebie
Jest to środek wysoce szkodliwy dla organizmu, sztucznie pompujący mięśnie. Jego wstrzykiwanie nie daje absolutnie nic,
poza wyglądem (który też zresztą jest dramatyczny) Już lepiej siedzieć w piwnicy, niż próbować tego gówna



Ty chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy jakiego właśnie zrobiłeś z siebie idiotę :rofl:

Zbysław

2021-11-09, 12:27
Mój kolega z internetu wstrzykną se synthol w brzucho

RayRobinson

2021-11-09, 12:44
Kolega farolz to ma halucynacje, według niego to ja alter ego pinkmana jestem :D

dżonyłojlker

2021-11-09, 13:10
RayRobinson napisał/a:

Kolega farolz to ma halucynacje, według niego to ja alter ego pinkmana jestem



Aha, czyli ty i arbuz jesteście tylko takimi jego dupolizami ("psychofanami" jak pisze o was pinki) i bezinteresownie poświęcacie czas, żeby uszczęśliwić jakiegoś obcego człowieka z internetu :roll: Weź już skończ tę szopkę, to jest k***a żałosne.