18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reporter przez 3 minuty wyjaśniał dlaczego wierzy w cycki

Ha...........ng • 2017-09-18, 13:02
Reporter zaproszony do programu na temat zwolnienia dziennikarza ESPN za rasistowski komentarz - powiedział, że wierzy tylko w dwie rzeczy: pierwszą poprawkę do konstytucji oraz cycki, czym wywołał oburzenie prowadzącej kobiety. Pierwsza poprawka gwarantuje wolność słowa i różowa złapała zarzutke.

Matmer

2017-09-18, 20:16
W sumie to też mam większą wiarę w cycki niż w faceta, który umarł na dwóch patykach i się obudził. Cycki są fajne, facet z gwoździami w łapach mnie nie rusza.

ho...........zo

2017-09-18, 20:57
Velture napisał/a:

Każdy zdrowy facet uwielbia damskie cycki, cipę, dupę, nogi, ramiona, stopy, ręce i wiele innych części kobiecego ciała.


Mów za siebie. Ja nie jestem jakimś zwierzęciem.

-BALROG

2017-09-18, 21:06
Dzisiaj nic nie jest pewne,nawet cycki bo i te potrafią być sztuczne.

Magnic

2017-09-18, 21:44
Velture napisał/a:


Facet myśli fiutem. Jakby było inaczej to by nas tutaj nie było.



Gdybyśmy myśleli ch*jami to byś teraz tłukł kamienie. Facet bez zajęcia myśli instynktami, taki który ma co robić myśli o tym co ma robić. Uproszczanie tego wszystkiego do "facet myśli fiutem" neguje jakikolwiek nasz wkład w rozwój ludzkości. Co jest takim samym idiotyzmem jak mówienie, że każdy arbuz jest niebieski w środku.

killua

2017-09-18, 22:02
manson__ napisał/a:

..a mógł rzec, iż miłuje hebanowe knagi. Dostałby tęczowy order i pomnik by mu postawili. :kawa:



o kureewa ... "hebanowa knaga".. rzekłbym że to dobre i mnie rozj***ło ale w tej sytuacji chyba by to źle zabrzmiało :D

ellsworth napisał/a:

A jednak mają tam kulturę. Dwóch gości, kompletnie ze sobią nie zgodnych i jeden drugiemu nawet nie myśli wejść w słowo. A u nas? Przekrzykują sie, wymach*ją rękami, nogami... 100 lat za murzynami.




po uju... baba 3 minuty kmini jak by gościowi pocisnąć , w końcu się przegrzewa i go wyjebowuje z wizji... kultura jak z PiSu.

~Velture

2017-09-19, 08:40
Cytat:

Mów za siebie. Ja nie jestem jakimś zwierzęciem.


Cytat:

Gdybyśmy myśleli ch*jami to byś teraz tłukł kamienie. Facet bez zajęcia myśli instynktami, taki który ma co robić myśli o tym co ma robić. Uproszczanie tego wszystkiego do "facet myśli fiutem" neguje jakikolwiek nasz wkład w rozwój ludzkości. Co jest takim samym idiotyzmem jak mówienie, że każdy arbuz jest niebieski w środku.


Niesamowite jak łatwo rozpoznać pedała na sadolu.

No to zburzę twoje pojmowanie rzeczywistości.
Wojny były toczone o kobiety. Wojny powodowały postęp.
Mężczyźni walczyli za swoje rodziny, zarabiali dla swoich kobiet, dla swoich dzieci.
Wszystko co było robione na świecie sprowadzało się do chęci zapewnienia potrzeb swojego potomstwa poprzez chęć zarobienia a ci którzy nie mieli rodzin wydawali hajs na dz**ki.

MaGisTeer

2017-09-19, 13:36
CNN to taki polski TVN wiec j***ć to. No i jebac tą blondi.

Magnic

2017-09-19, 15:42
Velture napisał/a:



Niesamowite jak łatwo rozpoznać pedała na sadolu.

No to zburzę twoje pojmowanie rzeczywistości.
Wojny były toczone o kobiety. Wojny powodowały postęp.
Mężczyźni walczyli za swoje rodziny, zarabiali dla swoich kobiet, dla swoich dzieci.
Wszystko co było robione na świecie sprowadzało się do chęci zapewnienia potrzeb swojego potomstwa poprzez chęć zarobienia a ci którzy nie mieli rodzin wydawali hajs na dz**ki.



Najpierw prowo potem debilizm. Ty tak z natury czy ci płacą?

Diggerx

2017-09-19, 16:10
Velture napisał/a:



Niesamowite jak łatwo rozpoznać pedała na sadolu.


Swój swojego pozna, co nie? :mrgreen:

sorra18

2017-09-19, 18:55
Penetracja analna albo edukacja sexualna przedszkolakow to luz. Ale dorosly facet mowiacy ze lubi cycki budzi oburzenie Swiat juz popie**olilo do reszy.