18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reporter pizda

Pantilion • 2018-11-11, 08:46
Będzie popularny


~Velture

2018-11-11, 08:55
Mnie to zawsze bawią ci reporterzy co albo coś odpie**alają albo usiłują na siłę pokazać dramaturgię jakiegoś wydarzenia. Szczególnie widoczne na antenach judovn.

Jakby j***ni chcieli jakiś casting do Hollywood odpie**olić a normalny człowiek odpala wiadomości aby uzyskać informacje a nie patrzeć jak jakaś p*zda albo ch*j coś tam uskutecznia żeby się wykazać ch*j wie czym i ch*j wie przed kim.

SirMajkel

2018-11-12, 11:19
Velture napisał/a:

Mnie to zawsze bawią ci reporterzy co albo coś odpie**alają albo usiłują na siłę pokazać dramaturgię jakiegoś wydarzenia. Szczególnie widoczne na antenach judovn.

Jakby j***ni chcieli jakiś casting do Hollywood odpie**olić a normalny człowiek odpala wiadomości aby uzyskać informacje a nie patrzeć jak jakaś p*zda albo ch*j coś tam uskutecznia żeby się wykazać ch*j wie czym i ch*j wie przed kim.



valium nie wziąłeś z rana.

Imnotnew

2018-11-12, 12:29
Nie ma ch*ja, wybrnął z tego.
Gdyby się nie złapał byłoby gorzej a tak przy odrobinie szczęścia ma tylko połamaną prawą rękę... no może chociaż obojczyk.

korinogaro

2018-11-12, 23:20
Nie wiem czemu p*zda skoro ani się nie bał skoczyć ani wypadnięcie z sieci nie wynikało z jego winy tylko osoby która sieć rozpinała. Sztywność sieci na obrysie powinna być równa a nie że na jednym boku biegnie lina a na przeciwległym już nic nie ma. Przy takim mocowaniu to pewnie z 90% ludzi skaczących w poprzek by się z niej wyj***ło.