18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Religijny pierdolnik pakistańsko-indyjski...

Halman • 2021-08-07, 10:42

typek z pakistanu chciał spalić koran jak księgę bluźnierczą dla hinduizmu. Na odpowiedź fanów naczelnego kozojebcy
by rozpie**olić hindusom ich kapliczke nie trzeba było długo czekać. Co się stało z samobójcą, nie wiadomo... :-D

NarodowySkinhead

2021-08-07, 11:00
"typek z pakistanu chciał spalić koran jak księgę bluźnierczą dla hinduizmu"

No właśnie na odwrót, kolego.
W Indiach dominuje hinduizm, natomiast Pakistan to kraj stricte islamski- więc typek z Indii chciał spalić koran.

CzerstWybut

2021-08-07, 11:27
Wojna pustoglowych. Jedni i drudzy z wypranymi lbami, nadają się albo jako woly robocze albo na front.

HejterSadola

2021-08-07, 13:10
Oby doszło do takiego konfliktu by ktoś ostatecznie najechał rejony ciapaków i pokazał im że ten ich cały pedofil to ch*ja warty.

Tryper

2021-08-07, 13:27
Mam nieodparte wrażenie, że oni się nie lubią nawzajem.

bercisko

2021-08-07, 14:29
Sk***iel_Zaj***ny napisał/a:

Mam nieodparte wrażenie, że oni się nie lubią nawzajem.



Przy Pakistanie i Indiach Polska i Niemcy to najlepsi funfle na świecie. Najlepsze, że jedni i drudzy mają atomówki. Różnie może być w przyszłości.

lamp79

2021-08-07, 15:09
Phi...Koranem to ja palę w kominku

pyotreck

2021-08-07, 15:19
bercisko napisał/a:

Przy Pakistanie i Indiach Polska i Niemcy to najlepsi funfle na świecie. Najlepsze, że jedni i drudzy mają atomówki. Różnie może być w przyszłości.



Donald i lewackie kmioty przecież kochają szwabów

radek225

2021-08-07, 16:40
Oto gdzie powinny skończyć wszystkie religie jakie tylko powstały. Każda religia to zaraza gorsza od szczurów, karaluchów albo dżumy.


_R...........s_

2021-08-07, 16:43
Jakie to k***a głupie. Jednemu typowi kapłani wmówili że jego wiara jest jedyna prawdziwa, drugiemu że jemu, a kończy się to demolką na ulicy, przemocą i agresją. Najlepsze jest to, że jak to w przypadku religii, żadna ze stron nie posiada dowodów na to, że to ich religia to ta właściwa. Przemoc i agresja w imię mitologii wymyślonych wieki temu, faktycznie, bardzo mądre. Dotyczy to praktycznie każdej religii.

radek225

2021-08-07, 16:54
_RottenFetus_ napisał/a:

Jakie to k***a głupie. Jednemu typowi kapłani wmówili że jego wiara jest jedyna prawdziwa, drugiemu że jemu, a kończy się to demolką na ulicy, przemocą i agresją. Najlepsze jest to, że jak to w przypadku religii, żadna ze stron nie posiada dowodów na to, że to ich religia to ta właściwa. Przemoc i agresja w imię mitologii wymyślonych wieki temu, faktycznie, bardzo mądre. Dotyczy to praktycznie każdej religii.



Wyznawcy religii nie różnią się niczym od pseudokibiców, od tych którzy się kłócą który zespół muzyczny jest lepszy, oraz co lepsze - BMW, czy Mercedes, audi, a moze alfa lepsza od fiata itp. wszystkich fanatyków nieważne czy fanatyków wędkarstwa, leczo, Jahwe Buddy allaha, jakiegoś gówno klubu, czy jakiejkolwiek marki samochodowej powinno się j***ć prądem i profilaktycznie kulą w tył głowy.

Bandzior020

2021-08-07, 18:18
pyotreck napisał/a:

Donald i lewackie kmioty przecież kochają szwabów



Za to PISiory nikogo nie kochają, ich zresztą tez nikt nie kocha na świecie ... I przestań pie**olic te swoje tępe pseudo polityczne historie bo niewiele sie różnisz od tych kozojebcow na filmie, tak samo pusty i wyprany masz leb jak oni

TytanowaSzafkaNaButy

2021-08-07, 18:33
I niech ktoś spróbuję mi powiedzieć że religie to dobry pomysł xD Najgorsze ścierwo jakie istnieję na tym świecie

habiTEK

2021-08-07, 18:38
pyotreck napisał/a:

Donald i lewackie kmioty przecież kochają szwabów



Musialem debilu pisowski wpie**olic tutaj komentarz o Tusku,
bo byś się zesrał z bólu dupy i nienawiści ? Ale to już niedługo
i się będziesz musiał zasiłkowcu wziąć do roboty i nie będzie za wpis
na portalach za 60gr.
Wynocha z sadistica.

pyotreck

2021-08-07, 19:30
habiTEK napisał/a:

Musialem debilu pisowski wpie**olic tutaj komentarz o Tusku,
bo byś się zesrał z bólu dupy i nienawiści ? Ale to już niedługo
i się będziesz musiał zasiłkowcu wziąć do roboty i nie będzie za wpis
na portalach za 60gr.
Wynocha z sadistica.



60 gr? Gdzie tyle dają? Ja głupi robie wpisy za 50gr.