18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Relacja na żywo za pośrednictwem FB

~Angel • 2019-06-17, 18:13
Takie relacje to można oglądać :lol:


~_Yarko_

2019-06-17, 19:53
No, na pewno prawdziwe.


daniel9119

2019-06-17, 20:45
kto w dzisiejszych czasach używa facebooka przez przeglądarkę w telefonie

InnyName

2019-06-17, 21:16
daniel9119 napisał/a:

kto w dzisiejszych czasach używa facebooka przez przeglądarkę w telefonie



Ja.
Nie uzywam fb na codzień bo to gówno, uzywam go tylko gdy potrzebuje informacji, duzo for sie przeniosło na facebooka wiec jest on kopalnią wiedzy, ale nic po za tym tam nie ma. Więc pie**ole aplikację i używam przegladarki, jak masz z tym problem to cie z nim zostawie.

Miles87

2019-06-17, 23:41
@InnyName
Ale ty musisz być zajebisty. Taki niezależny buntownik . Wiesz czym jest życie i masz swoje wartości których się trzymasz fejsbuk jest zły !! Dawać kotleta na obiad!! polska dla polaków! bang bang - małysz kubica i jak rozpętałem 2 wojne. Ale to były święta no i ten grill u szwagra. Pamiętasz jak gaz w be emce założył. Kto by pomyślał że tak pójdzie na zakręcie. Ci ludzie co z kościoła wychodzili ale patrzali . Trzymaj się i do następnego. Napisz jak z woja wrócisz.

idejakprzecinak

2019-06-18, 00:31
Miles87 napisał/a:

@InnyName
Dawać kotleta na obiad!!




Ale od kotleta na obiad to Ty się kolego odpie**ol ;)

ziajos

2019-06-18, 07:46
Miles87 napisał/a:

@InnyName
Ale ty musisz być zajebisty. Taki niezależny buntownik . Wiesz czym jest życie i masz swoje wartości których się trzymasz fejsbuk jest zły !! Dawać kotleta na obiad!! polska dla polaków! bang bang - małysz kubica i jak rozpętałem 2 wojne. Ale to były święta no i ten grill u szwagra. Pamiętasz jak gaz w be emce założył. Kto by pomyślał że tak pójdzie na zakręcie. Ci ludzie co z kościoła wychodzili ale patrzali . Trzymaj się i do następnego. Napisz jak z woja wrócisz.



Aż wstyd że urodziłeś się w latach 80tych. Myślałem że wtedy nie było tylu gimbazjalnych debli.


MadDave

2019-06-18, 10:38
Miles87 napisał/a:

@InnyName
Ale ty musisz być zajebisty. Taki niezależny buntownik . Wiesz czym jest życie i masz swoje wartości których się trzymasz fejsbuk jest zły !! Dawać kotleta na obiad!! polska dla polaków! bang bang - małysz kubica i jak rozpętałem 2 wojne. Ale to były święta no i ten grill u szwagra. Pamiętasz jak gaz w be emce założył. Kto by pomyślał że tak pójdzie na zakręcie. Ci ludzie co z kościoła wychodzili ale patrzali . Trzymaj się i do następnego. Napisz jak z woja wrócisz.




Po ch*j się przypie**alasz do czyjegoś stylu życia? Ja też uważam że fb to gówno ale mam to tylko ze względu na grupy tematyczne do których należę.
Domyślam się że należysz do pokolenia ludzi którzy bez fejsika nie wyobrażają sobie życia. Hehe memawka, śmieszki z pastowania, beka jpg. Mame dawaj antrykot w sosie z mango żeby widzieli jaki jestem zajebisty, Codziennie nowe relacje tagowanie kolegów w postach, gunwo content hehe.jpg.A se oznaczę maćka pod tą grubą lochą niech widzi jaki mam humorek i beka bedze hehe.
Widzisz ja też potrafię ocenić szanowny panie postępowy.

W dodatku co to k***a za ciśnięcie z wojska? To że nie potrafisz zrobić jednej pompki i jesteś niezdyscyplinowany życiowo (ponieważ wszystko zrobi mame) to tylko powód do politowania nad twoją osobą.

No i teraz personalnie: Od grilla u szwagra to Pan się odpie**ol.
Nie pozdrawiam.

InnyName

2019-06-19, 20:21
Miles87 napisał/a:

@InnyName
Ale ty musisz być zajebisty. Taki niezależny buntownik . Wiesz czym jest życie i masz swoje wartości których się trzymasz fejsbuk jest zły !! Dawać kotleta na obiad!! polska dla polaków! bang bang - małysz kubica i jak rozpętałem 2 wojne. Ale to były święta no i ten grill u szwagra. Pamiętasz jak gaz w be emce założył. Kto by pomyślał że tak pójdzie na zakręcie. Ci ludzie co z kościoła wychodzili ale patrzali . Trzymaj się i do następnego. Napisz jak z woja wrócisz.





Sram na ten kraj, na młysza, na kotlety, na ciebie i sram na fb, lubisz patrzec caly czas na czyjeś sztuczne zycie? W dupie mam patrzec na pozowane zdjecia, udawane wakacje byle tylko być i całego tego pozerstwa, skoro nie mozesz bez tego żyć to nie wpie**alaj się do mojego życia. Wolę zwalić konia niż tracić czas scrollując bezsensu tablice.
Dzieci instagrama, facebooka i przegrywu

dominator76

2019-06-21, 12:03
ludzie qwa o zycie walczą...mógł sobie isć do szpitala na onkologie popatrzyc ...