18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rekrutacja

MichaU • 2014-08-24, 13:38
Pomiatano tobą od dzieciństwa? Twoje życie ssie? Nienawidzisz ludzi i życzysz im jak najgorzej? Straż miejska rozpoczyna rekrutację!

 

Ant1984

2014-08-24, 13:48
O k***a, bingo.

GoldRoger777

2014-08-24, 13:59
Perspektywy zawodowe:
-pie**olenie przepisów ruchu drogowego
-Stawianie fotoradarów w niedozwolonych miejscach by nabijać kabzę i wk***iać ludzi
-Zakładanie blokad by wk***iać ludzi
-Nadużywanie uprawnień i wiele wiele więcej wk***iania ludzi


Ant1984

2014-08-24, 14:01
@up
Dodaj jeszcze "Wspaniałe możliwości rozwoju osobistego... sk***ysyństwa".

~żułw

2014-08-24, 14:17
Gdzie mam wysłać cv?

StereoTyp

2014-08-24, 14:28
Wkładacie wszystko do jednego worka.
Sk***ysyństwo jest wszędzie i to nie zależy od zawodu lecz od człowieka...
Jak jesteś sk***ielem, to czy będziesz mechanikiem, czy lekarzem, czy nauczycielem to będziesz sk***ielem...
Ja do Straży Miejskiej i do Policji nie mam nic, bo jak mieszkałem w Polsce i jak przyjeżdżam w wakacje to nigdy jeszcze się do mnie o nic nie przypie**olili.
Nie bronię tu nikogo, ale radziłbym wam popatrzeć na siebie, czy jesteście tacy idealni... ale nie, teraz zostanę tutaj zwyzywany że robię gałę gliniarzom bo taka właśnie jest polska mentalność, którą znam już bardzo dobrze.

Ne...........es

2014-08-24, 14:28
kiedy moge zaczac prace ^^?

aa...........am

2014-08-24, 14:31
+ mile widziane uposledzenie mozgowe

kidi1

2014-08-24, 14:34
A czy my w Polsce nie mamy swoich wulgaryzmów? Musimy pożyczać z innych języków i tłumaczyć na nasz? Później takie debilne efekty aż rażą w oczy. Jak można powiedzieć, że coś ssie? Przecież mamy takie piękne określenia jak "sp***olone, zj***ne, ch*jowe, do dupy" i setki innych. Co to za pedał wymyślił?

addekk1

2014-08-24, 14:41
Żart śmieszny, a co do straży miejskiej to ostatnio gdy źle zaparkowałem trafiłem na miłych strażników, nie wszyscy strażnicy to k***y i matoły. Wgl wypytałem ich jak wygląda praca, czy zarobki okej itd.
Na 2 strażników, obu dorabia w innej pracy bo w straży miejskiej zarabiają psie pieniądze ;)
Ale nie powiem, bo też ich uważam za matołów, ale jak widać nie wszyscy :D

Mathek

2014-08-24, 14:47
Myślałem, że faktycznie dostane jakąś ciekawą, błyskotliwą propozycje/możliwość...

raper900

2014-08-24, 14:52
kidi1 napisał/a:

A czy my w Polsce nie mamy swoich wulgaryzmów? Musimy pożyczać z innych języków i tłumaczyć na nasz? Później takie debilne efekty aż rażą w oczy. Jak można powiedzieć, że coś ssie? Przecież mamy takie piękne określenia jak "sp***olone, zj***ne, ch*jowe, do dupy" i setki innych. Co to za pedał wymyślił?


"Epicki" ci komentarz wyszedł. Niestety takie czasy nastały i nic z tym nie zrobisz.

szczyks

2014-08-24, 14:54
I tak powiem,ze polowe sluzb,tych ochroniarskich,bym zwolnil w p*zdziet,polowe policji i tu straz miejska

BongMan

2014-08-24, 15:11
Straż miejska, kanary i złotówy - najgorsze k***y, gnoje i szuje. I nie z powodu zawodu jaki wykonują, tylko z powodu tego jak się zachowują.