18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Reklama Media Markt: Tyłek kobiety wypięty na kościół.

kauah • 2009-04-11, 13:04


Na jednym z koszalińskich wieżowców zawisła reklama Media Markt. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na billboardzie znajduje się półnagi tyłek kobiety. Mieszkańcy zwracają uwagę, że jest on wypięty na pobliski kościół.

O sprawie doniosła Joanna Krężelewska z "Głosu Koszalińskiego". Jedna z czytelniczek gazety powiedziała jej:
Każda reklama jest dziś przesycona erotyzmem i na to się nie oburzam. Ale pośladki naprzeciwko krzyża to już przesada.



Prowadzący parafię franciszkanie traktują sprawę z przymrużeniem oka. Ojciec Tomasz Tęgowski powiedział:
Rozumiem, że lokalizacja reklamy jest bardzo dobra, bo jeździ tu mnóstwo aut. Ale sama jej treść jest, powiedzmy, niefortunna.



Księża nie będą organizować protestów. Sprawę pozostawiają w rękach parafian oraz mieszkańców bloku, którzy na reklamę się zgodzili, ale nie znali wcześniej jej treści. Jedna z lokatorek powiedziała "Głosowi Koszalińskiemu":
Gdybym wiedziała, że to będzie golizna, nie przekonałyby mnie żadne pieniądze. Przecież mamy już święta wielkanocne i rodzice z dziećmi będą szli do kościoła.



Paweł Szpanalewski z agencji reklamowej Art Studio nie widzi problemu:
Reklama musi czasem wywołać zgrzyt i mogło być to działanie zamierzone, choć wcale nie musiało. Każdy liczy na zysk z reklamy, czyli zwiększony przychód. Kwestie etyczne są czasem odsuwane na dalszy plan, choć podkreślam, że ta zasada nie jest stosowana zawsze.



Media Markt zdziwił się reakcją parafian. Zapewnił, że nie chciał nikogo obrazić. Jednocześnie sklep nie wspomniał o zmianie billboardu na bardziej stonowany.

Patt

2009-04-12, 17:50
pewnie to zwykły przypadek :D

Legion

2009-04-27, 09:45
to na pewno masoni zrobili :lol: :lol: :lol:

.:...........:.

2009-04-27, 09:47
Cytat:

to na pewno masoni zrobili



Weż przestań, na pewno to Kopernik nie żyje.

Sur90

2009-04-28, 22:11
Kopernik zyje, co Wy gadacie :P Elvis też... xD Ja osobiście nic nie mam przeciwko tyłkowi wypiętemu na kościół i z miłą chęcią sam bym wynajął ściane pod taką reklame xD

Kaelthas

2009-06-08, 19:51
Sur90 napisał/a:

Kopernik zyje, co Wy gadacie :P Elvis też... xD



i są kobietami ;p

bl...........rk

2009-06-28, 17:41
Oni zmienili płeć A tom nie wiedział 8-)

wzr

2009-07-05, 00:49
A ta pani jest bardzo duża :) ) codziennie jak jade autobusem to na Nią spoglądam xD