18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama kontra rzeczywistość...

Halman • 2019-08-07, 16:47

prawdziwe ja tvn

kothletino

2019-08-07, 23:42
Trzęsie się j***na jak ozorki w galarecie.

Macias17

2019-08-08, 00:46
Ja jebię, ewidentnie widać że filmik zrobiony dla beki, a sadolowi intelektualiści chcą pouczać matki jak to powinno się zrobić i jeszcze zarzucają im niskie IQ :amused:

bodzio667

2019-08-08, 01:07
Druga przynajmniej ma dystans, Biorę. ;)

spoons

2019-08-08, 06:37
Karboksylator napisał/a:

myśl tak dalej:) będziesz walił konia do końca życia:)



i pierwsze nożyczki zaszczekały :D

taben9

2019-08-08, 09:59
Jakie długie nogi

camson

2019-08-08, 10:47
Karboksylator napisał/a:

myśl tak dalej:) będziesz walił konia do końca życia:)


Skąd u was takie typowe myślenie "polaka biedaka", że nic nie można osiągnąć i że nawet z parszywym ryjem nie można wyrwać fajnej laski to nie wiem. Trochę odwagi i taktu i można góry przenosić...

Avio84

2019-08-08, 10:51
Już to widzę jak by w tej Maździe 6 zamknęła automatycznie bagażnik. W latach produkcji tego auta nie było jeszcze takich wynalazków a zamknięcie klapy przy sprawnych siłownikach nogą dla takiej madki to mission impossible nawet bez gówniaka i wózka.

mackuu

2019-08-08, 10:57
Karboksylator napisał/a:

myśl tak dalej:) będziesz walił konia do końca życia:)


A ty dalej wmawiaj sobie, że posuwanie maciory jest spoko.

zolwik03

2019-08-08, 14:07
A wiecie, że nie dla każdego wygląd jest najważniejszy i jest coś takiego jak miłość? Serio mówię.

Okrupnik

2019-08-08, 16:04
Serio sadolowi geniusze piszą po filmikiem, który jest ewidentnie zrobioną parodią pierwszej reklamy, co babka powinna zrobić... Wszystko co nagrała jest bardzo wyraźnie robione dla "beki" i dodatkowo piwo dla drugiej matki za dystans do siebie.
Już wolę taką zabawną laskę, nawet z lekką nadwagą co przynajmniej na starość będzie śmieszniej.

skin88

2019-08-08, 16:08
zolwik03 napisał/a:

A wiecie, że nie dla każdego wygląd jest najważniejszy i jest coś takiego jak miłość? Serio mówię.



Chyba nie liczysz na to, że te zjeby znają takie pojęcia, tu każdy ma ch*ja po kolana i r*cha modelki

spoons

2019-08-08, 17:59
zolwik03 napisał/a:

A wiecie, że nie dla każdego wygląd jest najważniejszy i jest coś takiego jak miłość? Serio mówię.



A wiesz jak fajnie jest kiedy znajdziesz te dwie rzeczy w pakiecie? Ale żeby z takiego pakietu korzystać, też wypada wyglądać dobrze, nie tylko "w środku". Ale rozumiem że leniwe baby, i zapuszczone chłopy lubią tak sobie tłumaczyć rzeczywistość, która z powodu ich lenistwa i zaniedbania, zmusza ich do zadowalania się gorszym sortem, i dla pocieszenia nazywania tego "miłością". Swoją drogą, ciekawie musi wyglądać ta "miłość", kiedy zapuszczony chłop, idąc ze swoją zapuszczoną babą, ogląda się za ładną i zadbaną dziewczyną, a zapuszczona baba za wysportowanym schludnym facetem ;)

miłość to nie tylko przywilej obleśnych ludzi. Serio mówię.

btw. Oczywiście że wygląda nie jest najważniejszy. Ale jeśli na rzecz lenistwa i łakomstwa, funduje swojej ukochanej zapuszczonego, ch*jowo wyglądającego oblecha z którym z miłości, zmuszona jest do spółkowania. To k***a ch*j nie miłość ;P

camson

2019-08-09, 16:31
^Lepiej bym tego nie ujął. j***ć leniwe, ulane k***y :)