18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama dźwignią handlu

~Velture • 2018-07-29, 09:49
Kiedy masz depresję i szukasz idealnego telefonu :amused:


Machol

2018-07-29, 12:27
Taka sugestia. Tyle razy ci się zawiesi, że aż sam to zrobisz.

hellbwoi

2018-07-29, 13:40
Wam to sie chyba garnek przy gotowaniu pyrek zawiesza...

lordbober

2018-07-29, 15:26
Najlepiej, że większość ludzi co kupi takie kieszonkowe cudo za 4 000 zł i tak nie wykorzystują sprzętu choćby w 10%, w dalszym ciągu jest to mobilne narzędzie do przeglądania fejsbuka, instagrama i innych tego typu aplikacji, które działają dokładnie tak samo jak na 4x tańszym sprzęcie.
Kupić, żeby mieć, nie zazdroszczę, ale gardzę.

solltys

2018-07-29, 15:40
@lordbober Gówno prawda, sam mając takie "flagowce" zachodzę w głowę jak wolno muszą chodzić te tańsze modele...

Sonal

2018-07-29, 15:40
@lordbober - żal mi Cię. Na śniadanie zapewne wpie**alasz smażoną cebulę bez chleba?
Gardzę ludźmi którzy chcą innym życie układać na swój wzór wg nich jedyny słuszny i mądry.
Swoje piniondze może przej***ć na worki z cebulą ch*j mi do tego - ale odpie**ol się od cudzych portfeli śmierdzący biedaku.

Mom and Death

2018-07-29, 16:26
Cytat:

Najlepiej, że większość ludzi co kupi takie kieszonkowe cudo za 4 000 zł i tak nie wykorzystują sprzętu choćby w 10%, w dalszym ciągu jest to mobilne narzędzie do przeglądania fejsbuka, instagrama i innych tego typu aplikacji, które działają dokładnie tak samo jak na 4x tańszym sprzęcie.
Kupić, żeby mieć, nie zazdroszczę, ale gardzę.



pie**olenie zazdrosnego biedaka.

~Velture

2018-07-29, 16:31
solltys napisał/a:

@lordbober Gówno prawda, sam mając takie "flagowce" zachodzę w głowę jak wolno muszą chodzić te tańsze modele...


A próbowałeś kiedyś inne modele w ogóle?

Sam miałem flagowce kiedyś a teraz mam asusa za 800zł i chodzi mi lepiej niż poprzednie xperie Zetki.

Do tego do czego używam telefonu to jest overkill i tak.
Rozmowy, sms, przeglądanie neta, maile i sporadycznie z nudów jak na coś czekam to wściekłe ptaki. Aparat też mi zwisa koło ch*ja bo od biedy cyknę fotkę jak nie chce mi się j***ć robić zdjęcie normalnym aparatem.
Nic mi się nie wiesza i nie tnie.

Na moje potrzeby jest w 100% wystarczający. Nie mam ochoty kupować telefonu za 3-4 koła bo ma ładne logo jabłka albo zakrzywiony ekran. Telefon to dla mnie narzędzie i ma robić to do czego go potrzebuję.

lordbober

2018-07-29, 18:08
Żebyście się tam na górze nie posrali, i zaczęli czytać ze zrozumieniem lachociągi.
Napisałem, że nie zazdroszczę, tylko gardzę.
Nie wpie**alam się w niczyje finanse, i ch*j mnie to, jedynie, że większość posiadając taki sprzęt, używa go mniej wiecej tak jak napisałem wcześniej - nijak.

k***a, no, uraziłem was jakoś wcześniej? Boli, że mam rację, że działa dokładnie tak samo?
Założę, się, że Ci co się tak oburzyli na mnie, to wracają do domu, odkładają swoje I 6s, i odpalają maczki za 10k bo też jest 'szybszy' i 'lepszy' od zwykłego kompa z SSD.

Niech mi któryś z was:

@sonal, @soltys, @momanddeath
powie dlaczego mój J7, jest ch*jowszy od S9 ?
Nie mówimy o cenie, i potencjalnie aparacie.
Wyświetlacz na pewno ma lepsze kolory, a przynajmniej powinien.

Aż mi się przypomniał filmik, którego niestety nie moge znaleźć, gdzie gość porównywał aparaty fotograficzne, czy obiektywy w przedziale 300$ - 2000$. Choć jest to troche inny podmiot tej jakże pełnej kultury rozmowy
Cytat:


- Gówno prawda
- pie**olenie zazdrosnego biedaka.
- odpie**ol się od cudzych portfeli śmierdzący biedaku.

.
To wyszło mniej więcej na to, że skill, nie sprzęt robi z Ciebie fotografa.

Arles.

2018-07-29, 22:32
Jemu to już nie pękła żyłka w dupie tylko tętnica udowa z tego bulwersu :idzwch*j:

darek1111

2018-07-30, 03:50
Aż się zalogowalem żeby dać parę piw za komentarze. Ja tam mam S9 używam do dzwonienia. Jest złoty żeby laski na niego leciały. Jak uda minusie sprzedać druga nerke kupię sobie s10

Boingu

2018-07-30, 10:54
@up

Mogę z całą pewnością stwierdzić, że przynależysz do zaszczytnego grona, które weźmie kredyt na wesele, gdy znajdziesz już tego jedynego. :amuse: