18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rejs

Halman • 2017-02-21, 23:23
Około sześćdziesięciu nielegalnych imigrantów, którym Włochy odmówiły azylu, otrzymało w Cagliari nakaz opuszczenia terytorium kraju w ciągu siedmiu dni. Około trzydziestu z nich po wyjściu statku w morze zaczęło dewastować wspólne pomieszczenia. Niektórzy próbowali się wedrzeć do kabin i okraść pasażerów. Odnotowano też przypadki molestowania seksualnego.

Dla większości pasażerów rejs zamienił się w koszmar. Nad sytuacją nie zdołała zapanować załoga promu. Jego kapitan jedynie zawiadomił port w Neapolu, że na pokładzie ma kilkudziesięciu agresywnie zachowujących się osobników.

Policja czekała już na nich na molo. Opinia publiczna jest zdumiona, że ani jeden policjant nie towarzyszył uchodźcom na promie.


Żródło

mygyry

2017-02-21, 23:33
Mały poradnik w wersji obrazkowej, na przyszłość

Insaner

2017-02-22, 00:22
HAL9000/2 napisał/a:


Opinia publiczna jest zdumiona, że ani jeden policjant nie towarzyszył uchodźcom na promie.



I bardzo dobrze. Takie statki powinny być prowadzone zdalnie bez żadnej załogi, wtedy jak wypłynie na pełne morze to można bez obaw zatopić...

ProVVe

2017-02-22, 03:20
k***a ich trzeba w łańcuchach przewozić... Nasi przodkowie nie robiliby tego bez powodu... Nawet k***y do lepszego świata jak jechali się rzucali. po to człowiek im wymyślił "biżuterię". k***a mać jak ja bym chciał, żeby kontynent się k***a obudził i ich rozj***ł,,, Sam bym był w słuzbie...

żmij

2017-02-22, 08:04
Insaner napisał/a:



I bardzo dobrze. Takie statki powinny być prowadzone zdalnie bez żadnej załogi, wtedy jak wypłynie na pełne morze to można bez obaw zatopić...


Statki na drzewach nie rosną. Sposób z deską, zaprezentowany przez kolegę mygyry, jest bardziej ekonomiczny. No i radochy więcej, można by sprzedawać bilety, za dopłatą przebrać delikwenta za Makrelę Merkel i dźgać szabelką... Mnóstwo ciekawych możliwości bez marnowania sprzętu.

nowynick

2017-02-22, 08:20
HAL9000/2 napisał/a:

otrzymało w Cagliari nakaz opuszczenia

zawiadomił port w Neapolu...Policja czekała już na nich na molo.



deportują ich z Włoch do Włoch?

"ale głupi ci Rzymianie"

bloodwar

2017-02-22, 11:58
Kiedys oglądałem w Hiszpanii takie barki co wypływają na środek morza i spuszczają do wody setki ton zboża (żeby zwiększyć popyt i ceny na ten surowiec), one miały takie dno od dołu rozsuwane żeby to wszystko do wody spuszczać bezpośrendio - może to jest pomysł? Zapakować takich agresywnych imigrantów do barki, na środku oceanu otworzyć dno i niech Posejdon zadecyduje czy zasługują na ratunek czy nie :)

Insaner

2017-02-22, 18:43
brauza napisał/a:


Statki na drzewach nie rosną. Sposób z deską, zaprezentowany przez kolegę mygyry, jest bardziej ekonomiczny. No i radochy więcej, można by sprzedawać bilety, za dopłatą przebrać delikwenta za Makrelę Merkel i dźgać szabelką... Mnóstwo ciekawych możliwości bez marnowania sprzętu.



Gdyby zatopiono statek przepoławiając go na pół to można by było nakręcić od razu sequel titanica. Zwróciłoby się.

józekdeluxe

2017-02-22, 19:57
Mam nadzieję, że to była Costa Concordia

Moby_Dick

2017-02-22, 20:22
Ciekawe czemu swoich pontono- statków tak nie rozpie**alali i nie zaczepiali pasażerów jak płyneli do Włoch.

:amused:

NieRudy

2017-02-22, 21:43
Najlepsze jest to, że już nikt nie dostrzega gdzie leży PRAWDA - teraz opinia większości, publiczna, czy opinia lidera ulubionej partii lub aktora reklamującego proszek do prania, ooo takie prafdy mają znaczenie.. k***a eh.. już mi się odechciewa gadki niejednokrotnie z ludźmi, którzy mi pie**olą jak to "uchodźcy są poturbowani życiem", albo "geje mają uczucia i nie ma znaczenia czy dziecko wychowuje się w rodzinie hetero".. tfuuuu...