18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reinkarnacja nastąpiła

marynarz88 • 2019-12-11, 20:30
Zabići członkowie Wafen-SS dokonali reinkarnacji


Lobo24

2019-12-11, 20:38
Orientuje się ktoś do jakiego wieku można przeprowadzać aborcję?

żmij

2019-12-11, 20:52
Lobo24 napisał/a:

Orientuje się ktoś do jakiego wieku można przeprowadzać aborcję?



Za Odrą do 65 lat włącznie.

swiety_piotr

2019-12-11, 20:57
Słodkie. Niech rzuci kamieniem, kto za dzieciaka nie miał podobnych pomysłów. A jeśli ktoś rzucił, to smutne miał dzieciństwo :D

Dzisiaj

2019-12-11, 21:04
Uuu temat w sam raz dla tvnu. Zamiast Prince polo to pewnie sk***iele wpie**alaja paluszki lub miski haribo :/

wilkoala

2019-12-11, 21:11
swiety_piotr napisał/a:

Słodkie. Niech rzuci kamieniem, kto za dzieciaka nie miał podobnych pomysłów. A jeśli ktoś rzucił, to smutne miał dzieciństwo



Ja, na ten przykład nauczyłem swojego owczarka niemieckiego tego szlachetnego pozdrowienia, kiedyś przy gościach się sobie z pieskiem pohailowaliśmi.
Co ciekawe owczarka wcale długo uczyć nie musiałem, widocznie skojarzył że to komenda w stylu: podaj łapę i załapał w lot.
Albo miał to we krwi.

sars_80

2019-12-11, 21:31
hlajlitra meine fuhrer

Tr...........ty

2019-12-11, 22:44
Dzisiaj napisał/a:

Uuu temat w sam raz dla tvnu.



Raczej temat dla TVP o tworzeniu Hitlerjugend na zgniłym zachodzie.

żmij

2019-12-11, 22:49


Nawet Donald za młodu...

Połamany

2019-12-11, 23:15
Nie dziwne, to co się u niemiaszków odpie**ala przez emigrantów to śmiech na sali przykładowo w niektórych szkołach takie gowniaki nie zjedzą sobie schabowego bo muzułmanie afery kręcili bo jak schabowy dotknie ich jedzenia to je skazi... Świni w menu nie może być i basta. A w domu żelki haribo wpie**alają. Znajomy niemiec opowiadał mi ostatnio, że tam u nich mają coraz większy problem z jak to okreslił klanami, w mafijkę ponoć się opaleni zaczynają ostro bawić no ale co się dziwić, wpuścili socjal dali taki, że nieroby to tylko dzieciaki robią i stadami gęsiego chodzą to teraz mają problem.

htr83

2019-12-11, 23:46
miło patrzeć jak dzieci potrafią się bawić bez smartfonów

DoubleBorger

2019-12-12, 03:42
Pomyśl sobie takiego sąsiada mieć, a do mnie przypie**alają się, bo mam głośny wydech :/

otomin

2019-12-12, 08:28
DoubleBorger napisał/a:

Pomyśl sobie takiego sąsiada mieć, a do mnie przypie**alają się, bo mam głośny wydech :/



Chyba chciałeś napisać że masz dziurawy wydech.

:mrgreen:

DoubleBorger

2019-12-12, 16:47
otomin napisał/a:

Chyba chciałeś napisać że masz dziurawy wydech.



Nope, pełen przelot. Z 2.0 tfsi tak napie**ala, że szyby się trzęsą.
Muszę zmienić na aktywny lub wyciszony. Przy zakupie byłem zaczarowany, ale niestety po czasie okazało się, że jazda dłużej niż godzina powyżej 3-4tysięcy jest nie do wytrzymania. A jak odpalisz po 22 to sąsiady mogą porysować czy coś rozwalić, mam jednego patusa w okolicy. Darł ryja z okna, że mu dziecko budzę, gdzie głośniej w mieszkaniu miał od tego, że darł ryja.
Inny przyj***ł się, żeby "wieczorem tak nie burczał", ja tylko ostudzić turbo i gaszę, ale to od minuty do trzech trwa i już mu gulawyskoczyła. Skolei sąsiadka, z którą mam raczej dobre relacje tylko powiedziała "ale dźwięki hoho".

Jak ktoś się uprze to mogę wstawić tu film, ale nie wiem czy telefon dobrze to nagra co dzieje się na żywo, bo dźwięk jest bardzo niski i jak stoisz przy aucie nie ma jakiegoś bólu głowy. Raz zostawiłem odpalony i do mieszkania się cofnąłem, to na 2 piętrze jakby ktoś wiertarką napie**alał