18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Refleks kierowców

Pantilion • 2018-10-20, 06:06
Niewiele brakowało...


wu...........py

2018-10-20, 07:17
ahh ten shaggy w tle, stara dobra muza

edek.bajzel

2018-10-20, 07:56
mezczyzni ustepuja miejsca kobiecie

aaaaaaaaaaaaaa

2018-10-20, 09:41
Kierowca który odpie**ala taki numer powinien stracić prawo jazdy dożywotnio...
Nie chodzi o pomyłkę i wjazd pod prąd, choć żeby wjechać pod prąd trzeba być debilem.
Jeśli już nawet jakiś debil się pomylił to nie powinien zapie**alać pod prąd jak osioł tylko zjazd na awaryjny...
A podobno Szwedzi jeżdżą bezpiecznie :mrgreen:

banerr

2018-10-20, 12:17
Tak to był Szwed o imieniu Ahmed.

kolosasz

2018-10-20, 14:13
To był film o imieniu ustawka

Cloverface

2018-10-20, 15:10
Wielu takich w Polsce było którzy zawracali bo ominęli zjazd. Trzeba być konkretnym debilem.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-10-20, 15:32
Cloverface napisał/a:

Wielu takich w Polsce było którzy zawracali bo ominęli zjazd. Trzeba być konkretnym debilem.



Jakiś czas temu jebłem się na wjeździe. Robili przebudowę na wjeździe i się zamotałem, zamiast na Warszawę wjechałem na Poznań.
Mimo, że skapłem się 30 metrów po wjechaniu na autostradę nawet nie brałem pod uwagę zawracania. 30 km w jedną stronę i 30 w drugą. Nadłożyłem 60km, ale bezpiecznie.

Pewnie dla tych debili co zawracają na autostradzie to ja jestem debilem. :mrgreen:

Mors_Nigra

2018-10-20, 17:10
@Hranipex nieważne kto dla kogo jest debilem. Ważne, że ONI powinni umrzeć!

Po...........no

2018-10-20, 18:01
@Hranipex Dopóki nikt cię nie złapie za rękę, możesz robić co ci się podoba.

mrthebenek

2018-10-20, 19:29
gdzie te wyprzedzajace ciezarowki jak sa potrzebne..

mikEWrona

2018-10-20, 20:59
k***a nie wierze... wczoraj wracałem o 12 w nocy do domu, autostradą. Nagle z naprzeciwka widze k***a dwa białe swiatła, myśle se k***a że albo coś mi się wydaje albo jakoś z naprzeciwka jakiś debil na długich jedzie... ale nagle się ogarnąłem i widze jak cwe* się do mnie zbliża.. zapie**ala na czołówkę! Ja juz obsrany bo mysle ze jakis nacpany psychol samobójca zapie**ala żeby się we mnie wj***ć, a u mnie w aucie obok luba spała i jej mama z tyłu, to była by niezła jadka... dałem po hamulcach... ze 150 do 40 w pare sekund, awaryjne się właczyly, zjechalem na awaryjny pas... gdybym tego nie zrobil, pojeb by się w nas wj***ł. A też nie jechał jakoś powoli albo na awaryjnych... zapie**alal ładnie ponad 100 samym środkiem... Tak że nigdy nie wiadomo co czycha za zakrętem. Gdybym mial okazje spotkać tego sk***ysyna to bym go chyba zabił... pozdro i szerokosci sadolki
Co do filmiku to rzeczywiscie dobry refleks i ch*j tamtemu w dupe...

~Bambi~

2018-10-21, 07:00
Hranipex napisał/a:

Kierowca który odpie**ala taki numer powinien stracić prawo jazdy dożywotnio...
Nie chodzi o pomyłkę i wjazd pod prąd, choć żeby wjechać pod prąd trzeba być debilem.
Jeśli już nawet jakiś debil się pomylił to nie powinien zapie**alać pod prąd jak osioł tylko zjazd na awaryjny...
A podobno Szwedzi jeżdżą bezpiecznie :mrgreen:



Szwedzi dalej jeżdżą bezpiecznie. Nie zdziwiwłbym się, gdyby ten szwed jadący pod prąd miał na imię Andrzej, Sasza albo Mahmed.

Ciechan1

2018-10-21, 19:53
kur.. az sie zalogowalem , codziennie jezdze ta autostrada do pracy w strone Märsta , odbijam na Magazyny na Rosersberg :shock: ... pie**olenie Marokancy, tyle wam powiem , jeden juz mi buchnal w samochod ...

Szwedzi tylko nie umieja wlaczac kierunkowskazu na rondzie .

zdun

2018-10-23, 07:03
zapewne jak się kapnął, że wjechał pod prąd to chciał powolutku prawym pasem przejechać aby nikomu nie przeszkodzić :)