18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Referendum ws. uchodźców

Zadi_ • 2017-05-23, 13:35
Pytanie powinno brzmieć:
Czy jesteś za przyjęciem uchodźców?

A) NIE
B) TAK, oto mój adres: ...

:idzwch*j:

prozal

2017-05-23, 16:54
Przecież kiedyś Becia powiedziała, że z Ukrainy przyjechało ponad milion uchodźców [sic!] to znaczy, że z Polski, głównie do UK, wyjechało 3 miliony uchodźców. Ciekaw jestem zatem ile naszych rodowitych uchodźców wróci do kraju.

Du...........77

2017-05-23, 17:20
decode21 napisał/a:



To cię zmartwię, PO zgodziła się przyjąć uchodźców i co ważne jeżeli by uciekli z PL to mamy obowiązek ich sprowadzić z powrotem do PL oczywiście wszystko na nasz koszt.


Chyba chciałeś napisać PIS, a nie PO.
Zresztą - można źródło tych rewelacji? Z tego, co mi wiadomo po wcale nie podpisało niczego odnośnie przyjęcia uchodźców, tylko pisowskie trolle, których pełno, sieją propagandę jakoby katolicki socjalizm z jarkiem na czele ocalił Polskę przed napływem imigrantów.

staruchazpalcemwd

2017-05-23, 18:02
@up Dobrze napisał, to Kopaczowa jeszcze za rządów PO zgodziła się na 7 tysięcy "uchodźców". No ale PiS wygrał, więc niech sp***alają.

KlinikaAborcyjna

2017-05-23, 19:49
Miles87 napisał/a:

Osoby które są przeciwne przyjęcia uchodźców to są tępe ameby. Naczytali się i zamachach i k***a teraz generalizują. A że polak to złodziej i śmieć na zachodzie to już przeszkadza:)Hipokryzja i buractwo. Tu żaden uchodźca nie chce przyjechać a poloki cebuloki myślą że są takim ważnym narodem.



Ciekawe kto te zamach zorganizował? zielone ludziki? Marsjanie?
Nie to ubogacający kulturowo nachodźcy.
7 stycznia 2015 Paryż - 12 ofiar‬
‪13 listopada 2015 Paryż - 130 ofiar‬
‪22 marca 2016 Bruksela - 32 ofiary ‬
‪14 lipca Nicea 2016 - 87 ofiar (dwie Polki)‬
‪22 lipca Monachium 2016 - 9 ofiar‬
‪26 lipca Francja 2016 - jedna ofiara
‪19 grudnia 2016 Francja - 12 ofiar (także Polak)‬
‪22 marca 2017 - Londyn 5 ofiar‬
22 maja 2017 - 22 ofiary

Kosmodysk

2017-05-23, 21:31
pakicito napisał/a:


zacofane Słoikowo jest na "tak" :amused:


Mówisz że jesteś na tak?

AN...........or

2017-05-23, 21:47
duda jest bardzo cwany, powiedział na spotkaniu z niemieckim prezydentem że jesteśmy za przyjmowaniem tylko tych, którzy chcą mieszkać w polsce, a jest całkowicie przeciw przemusowej relokacji. Duda dobrze wie i każdy, że nikt tu nie chce mieszkać, ciapakowi który przybył tyle kilometrów, robi bardzo dużą różnicę że będzie w kraju gdzie może mieć kilka razy więcej niż w kraju w którym ma nie tylko mniej ale i po angielsku nie mówią, więc nikt nie wybierze polszy na miejsce swojego pobytu. wsumie dyplomatyczne rozegranie, bo te lewackie debile z francji i niemiec z merkel na czele moze nie są wstanie prawidłowo przetworzyć tej informacji.

sumka

2017-05-23, 23:19
Rechot historii około 15 mln Cebulaków na emigracji na całym świecie twierdzi że każdy powinien siedzieć tam gdzie się urodził. Hipokryci pie**oleni jesteście.

Polonia

KlinikaAborcyjna napisał/a:



Ciekawe kto te zamach zorganizował? zielone ludziki? Marsjanie?
Nie to ubogacający kulturowo nachodźcy.



Twoja logika jest zajebista, tak murzyn pewnie sam wyczarował AK47 i materiały wybuchowe a potem dobrał termin przed wyborami i był tak głupi ze dobrał strategiczne miejsce by zabić jak najwięcej.

Musicie się zdecydować albo to są najgłupsze na świecie małpy albo znakomici fachowcy którzy są w stanie "wychuchać" służby specjalne, wywiad, i was wszystkich intelektualistów

Za to polski terrorysta zamiast bomby miał garnek a zamiast wysadzić autobus to wysadził pusty przystanek hahaha.

Zadi_, Jak to przecież jak angole mówią ze Polacy kradną i doją socjal to to musi być prawda i twój dziatek musiał kraść i doić socjal tak samo jak wszyscy imigranci.

Zadi_

2017-05-23, 23:30
@up idioto Polacy emigrowali (jak np. mój dziadek do Chicago) i ZApie**alALI. a nie czekali na socjal, tak ciężko to pojąć? ślepy k***a jesteś?

KlinikaAborcyjna

2017-05-23, 23:47
Zadi_ napisał/a:

@up idioto Polacy emigrowali (jak np. mój dziadek do Chicago) i ZApie**alALI. a nie czekali na socjal, tak ciężko to pojąć? ślepy k***a jesteś?



jak już napisałeś sumka to idiota a ja dodam od siebie że to czosnek jest :kawa:

parolpl

2017-05-24, 01:25
A ja bym przyjął z kryterium, że musi być płci żeńskiej tak do 20 lat, nie wieloryb, bez hivu i najlepiej dziewica. Dzieciaki płci męskiej by się utylizowało.

kmenek

2017-05-25, 14:07
Czy jesteś za całkowitym zakazem aborcji?
Nie
Tak, przyjmę do siebie chore i porzucone dzieci, Tu mój adres

Czy jesteś za programem 500+?
- NIE
- Tak, oto mój nr karty płatniczej/kredytowej

wilkoala

2017-05-25, 22:07
@up
Przejdź na Islam, załóż kamizelkę z C4 i idź rozpie**ol Jasną Górę.
Po śmierci czekają na ciebie 72 dziewice.

@ 2xup