18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum w Katalonii

~Velture • 2017-10-01, 12:59
Skoro nikt jeszcze nie dał tematu o tym co się dzisiaj dzieje w Katalonii to zakładam zbiorczy aby wieczorem nie było co 2giego tematu o Katalonii.



Pozostałe filmy z napie**alankami, zamieszkami i strzelaniem w spojlerze:
spoiler

krzyks

2017-10-01, 13:12
Demokracja.... tak bardzo :mom_please:

Grajek_

2017-10-01, 13:18
Potem się dziwią, że wszędzie jp100%. Czemu policja musi się zawsze zachowywać jak bydło...

mygyry

2017-10-01, 13:19
RAŚ będzie walił konia do tych materiałów

Ni...........ny

2017-10-01, 13:47
krzyks napisał/a:

Demokracja.... tak bardzo :mom_please:



Jak by to Śląsk chciał niepodległości to pewnie nawoływałbyś do pałowania :kawa:

krasnal_hałabała

2017-10-01, 13:50
Grajek_ napisał/a:

Potem się dziwią, że wszędzie jp100%. Czemu policja musi się zawsze zachowywać jak bydło...




Już odpowiadam, bo policjanci to matoły po sześciu klasach podstawówki które chcą do ryja coś lepiej włożyć, przychodzą do domu, matka i ojciec żreć co nie mają, brat, siostra na bezrobociu biedę klepią, żona nie ma co dziecku do żarcia dać, dziecko do lekarza pół roku czeka, ale te matoły są dumne że porządku pilnują i bronią k***y u władzy przed ludem, przed ludem z którego sami ch*je są ale jak już mówiłem do policji nie bierze się ludzi inteligentnych, ci inteligentni to albo sadyści z wypranymi mózgami albo członkowie rządu, wiesz, wujek polityk, dziadek w rządzie albo szabesgoje zakochane w żydówkach myślące że będą mieć u niej szansę jak swojego zamordują.

Do policji nie bierze się ludzi inteligentnych bo jeszcze zaczną się zastanawiać "a dlaczego ja dziedziczę długi po wujku trzeciego stopnia ciotki swojej prababki skoro ja tych pieniędzy na oczy nie widziałem?" a tak? dostanie wódkę, imprezę w sobotę i jest przeszczęśliwy pałując swojego kuzyna z ONR- u bo przecież faszysta.

krzyks

2017-10-01, 13:50
Niezwyciężony napisał/a:



Jak by to Śląsk chciał niepodległości to pewnie nawoływałbyś do pałowania :kawa:



Dziwię się, że akurat Ty nie zrozumiałeś. :kawa:

manson__

2017-10-01, 13:56
Niezwyciężony napisał/a:



Jak by to Śląsk chciał niepodległości to pewnie nawoływałbyś do pałowania :kawa:


Ich powinno się pałować i bez tego :krejzi:

kokos_123

2017-10-01, 14:02
Jakby sosnowiec chciał niepodległości :amused:

swoją drogą, ciekawe czy to spontaniczny ruch, czy może jakaś próba destabilizacji/osłabienia państwa, w dzisiejszych czasach nawet bym się nie zdziwił gdyby CIA za tym stało, oni uwielbiają takie akcje.
Tak gdyby ktoś jeszcze nie ogarniał rzeczywistości, to pragnę przypomnieć, że ten cały kryzys imigracyjny, to nie jest żadna spontaniczna akcja.

Recydywista

2017-10-01, 14:32
wyjasni ktos o co po ch*j i kto przeciwko komu strajkuje :P ?

pi...........ja

2017-10-01, 14:41
kokos_123 napisał/a:

swoją drogą, ciekawe czy to spontaniczny ruch, czy może jakaś próba destabilizacji/osłabienia państwa, w dzisiejszych czasach nawet bym się nie zdziwił gdyby CIA za tym stało, oni uwielbiają takie akcje.

Nie, to stary problem hiszpański. Z jednej strony Kastylia-Leon a potem Hiszpania i z drugiej niereformowalna Katalonia, co wciąż nie chce być Hiszpanią. Destabilizacja tak strategicznie położonego kraju to głupi pomysł no i strata środków, tak potrzebnych na Ukrainie.

sh...........ns

2017-10-01, 15:07
Pryecie po czymś takim Hiszpanie juz przegrali raz mają złą opinie miedzy narodową dwa opór katalończyków będzie tylko narastał teraz Hiszpania to oficjalny okupant

Psilocke

2017-10-01, 15:19
Ta a opinia światowa dalej łyka co jej powiedzieć.
Mieszkałem na obszarze Katalonii przez dłuższy czas. Już wtedy kupę lat temu chcieli się "wyrwać" spod Hiszpanii. Tyle że idąc ulicą i pytając ludzi spotkacie tyle samo zwolenników co przeciwników. Tyle że ci pierwsi krzyczą głośniej i robią większą aferę.
Rząd Hiszpanii nie pozwolił na to referendum więc nawet jak dojdzie do skutku to i tak tego nie uznają.
Następnym krokiem jest już tylko narzucenie wyniku siłą czyli mamy wojnę domową w Hiszpanii.
Kto i dlaczego jej chce to sobie sami odpowiedzcie.

os...........wo

2017-10-01, 15:25
A niby jak mają traktować zdrajców ? Wedle prawa powinni ich rozstrzelać.

mygyry

2017-10-01, 15:58
Wedle ich konstytucji owe referendum musiało by się odbyć w całym kraju a nie tylko w regionie który chce autonomii