18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum w Katalonii

~Velture • 2017-10-01, 12:59
Skoro nikt jeszcze nie dał tematu o tym co się dzisiaj dzieje w Katalonii to zakładam zbiorczy aby wieczorem nie było co 2giego tematu o Katalonii.



Pozostałe filmy z napie**alankami, zamieszkami i strzelaniem w spojlerze:
spoiler

coldblood16

2017-10-03, 20:53
Zawsze od Barcelony wolałem Real. Ten z Zidanem, Figo, Carlosem, prawdziwym Ronaldo, itd. Dzisiejsze pedalarze to już nie to samo.
Teraz aktualnie i tak nie grają, trochę zajęci ostatnio.






spoiler


Jak kogoś interesuje info na bieżąco, to filmiki z tego profilu na tłiterze..

poligon6

2017-10-03, 20:59
Jak dla mnie to moga do nich nawet strzelać. Zaraz się okaże że kazdy chce niepodległości, ślązacy, kaszubi, hodowcy kanarków czy inny badziew. A juz najbardziej denerwuja mnie obecnie PiS-owskie trolle bredzące ze Europa nie reaguje na łamanie prawa. Otóż rzad Hiszpani działa zgodnie z konstytucja, a Hiszpania to nasz jeden z nielicznych sojuszników odnośnie płacy minimalnej. Po drugie czy chcemy wy węglokopy tez zaczeły domagać sie własnego państwa na casusie Kataloni?

mygyry

2017-10-03, 20:59
I tak wielki ch*j z tej autonomii będą mieli

premium122

2017-10-04, 05:19
poligon6 napisał/a:

Jak dla mnie to moga do nich nawet strzelać. Zaraz się okaże że kazdy chce niepodległości, ślązacy, kaszubi, hodowcy kanarków czy inny badziew. A juz najbardziej denerwuja mnie obecnie PiS-owskie trolle bredzące ze Europa nie reaguje na łamanie prawa. Otóż rzad Hiszpani działa zgodnie z konstytucja, a Hiszpania to nasz jeden z nielicznych sojuszników odnośnie płacy minimalnej. Po drugie czy chcemy wy węglokopy tez zaczeły domagać sie własnego państwa na casusie Kataloni?



Dobrze akurat pisowcy mowia bo gdyby to sie dzialo u nas np na slasku to uniia by juz wojsko do nas wyslala.

Abraxus napisał/a:


To powiedz mi pisowski lemingu po co PIS wspomógł kopalnie 2 mld złotych? Skoro są rentowne to niech się odpie**olą od naszych pieniędzy.
I nie dziwię się, że są nierentowne jak i tak wszyscy palą węglem z ukrainy i ruskim bo jest tańszy.
Pislamiści szykują następny skok na kasę na kolejne 2 mld. Przeleją od tak górnikom emerytom po 10000 zł do reki każdemu.
Nieźle nie? 4 mld złotych od tak.



Jakich twoich?Nie wiesz ze kasa w budzecie jest wspolna, wiec takze tych gornikow?
Tych bez ktorych teraz bys siedzial na dupie bez pradu w zimnej chacie.Tani wegiel z ukrainy i rosji?Oj durniu bedzie tani poki nie rozwala naszych kopalni a pozniej cena wzrosnie niebotycznie.to surowiec strategiczny i jesli mamy zloza mamy obowiazek wydobywac go sami.A ze w kopalniach cyrki?Bo siedzi tam od 20 lat j***na hydra i kradnie na potege.tylko jak poczytasz o kopalniach to zobaczysz ze niektore sa bardzo rentowne mimo ze zarobki wysokie.

MaszAyahuaskę napisał/a:

ch*jowo to rozwiązali... Chociaż dla nas, jak najlepiej :amused:

Pozwolić zrobić referendum, a potem je unieważnić ze względu na jego niekonstytucyjność... That's It... Jeden podpis i po sprawie...



Ale tak mialo byc, wszystko idzie zgodnie z planem.
W europie zachodniej ma byc anarchia, ruchy separatystyczne, terroryzm, imigracja i kryminal.Dzieki temu spoleczenstwo nie bedzie protestowac gdy wprowadzi sie nowe restrykcyjne prawa jak wlasnie teraz we francji.
Mogli zalatwic wszystko na spokojnie ale czescia planu jest rzad katalonii ktory pcha referendum i rzad hiszpanii ktory bedzie silowo to tlumil.tylko ci zwykli ludzie to durnie nieswiadomie bioracy udzial w zaplanowanym dzialaniu.
Gdyby siedzieli w chalupie na dupie i referndum by nie wypalilo i madryt by glin nie naslal.
Tak bedzie w calej unii, na rozne sposoby.
Glownie terroryzm i kryminalna imigracja a tam gdzie sie da podburzyc ruchy separatystyczne.
Wg starej zasady dziel i rzadz.
U nas staraja sie jak moga podzielic narod i wyciagnac go na ulice.
Wystarczy ze PO wygra wybory i nawala nam setki tysiecy a w perspektywie miliony imigrantow a w policji stworza takie ZOMO ze nikt nie pojdzie protestowac a ci co w necie beda nieladnie pisac od tych wolnych sadow dostana solidne wyroki.

kokos_123 napisał/a:


Zły pomysł dla kogo? Bo tu zależy o kim myślisz że za tym stoi. Ja walnąłem CIA jako przykład, równie dobrze mogli być to ruscy, usrel, któremu destabilizacja by akurat nie przeszkadzała, lub ktokolwiek inny mający wystarczające środki i korzyści. Gdyby to było spontaniczne, to by było stłamszone w jeden dzień za pomocą wojska.



To miedzynarodowe koncerny.Musza jakos zlikwidowac demokracje aby wprowadzic stary dobry ustroj feudalny tylko ze bez arystokracji a z rada nadzorcza na czele.