18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum w Katalonii

~Velture • 2017-10-01, 12:59
Skoro nikt jeszcze nie dał tematu o tym co się dzisiaj dzieje w Katalonii to zakładam zbiorczy aby wieczorem nie było co 2giego tematu o Katalonii.



Pozostałe filmy z napie**alankami, zamieszkami i strzelaniem w spojlerze:
spoiler

~DMT

2017-10-01, 19:42
ch*jowo to rozwiązali... Chociaż dla nas, jak najlepiej :amused:

Pozwolić zrobić referendum, a potem je unieważnić ze względu na jego niekonstytucyjność... That's It... Jeden podpis i po sprawie...

nwonigers

2017-10-01, 19:45
a nie brzmi ono czasem "obys nie zyl w ciekawych czasach"?

Piesu

2017-10-01, 19:55
to jest idealna sytuacja zwłaszcza dla nas ponieważ obnaża absurdy unijnych sk***ieli... ciekawe jak teraz będą prowadzić jednocześnie ofensywe przeciwko demokracji w hiszpanii i ofensywe przeciwko "dyktaturze" w Polsce

os...........wo

2017-10-01, 20:04
up, nie
Powoli zmierza to w dobrą stronę. Mam nadzieję, że doczekam wojny naszego pokolenia, zanim ciało odmówi posłuszeństwa.

kokos_123

2017-10-01, 20:05
Cara_Al_Sol napisał/a:

Powtórka z 1936'?

"Hiszpańska wojna domowa (...)Traktowana przez mocarstwa europejskie jak poligon do testowania nowych rodzajów broni w warunkach bojowych." :shock:
"Mimo iż była to wojna domowa, jej kontekst jest znacznie szerszy. Konflikt ten bywa uważany za preludium II wojny światowej. Obie strony wojny miały bowiem wsparcie z zagranicy, przy czym nacjonalistów wspierały bezpośrednio oddziały wojskowe przysłane przez faszystowskie Włochy i nazistowskie Niemcy, siły rządowe mogły liczyć na zagranicznych ochotników (w tym Brygad Międzynarodowych, zorganizowanych przez Komintern) oraz Brazylii[8], Francji[9], ZSRR i Meksyku."~ wiki

yakuza2

2017-10-01, 20:07
O k***a, demokracja

~Velture

2017-10-01, 20:09
Bawił mnie jakiś przedstawiciel parlamentu europejskiego co pie**olił w tv, że to wewnętrzna sprawa Hiszpanii i unia nie ma prawa w to ingerować.

No ale to w Polsce nie ma demokracji przecież. Zomo i Ormo na ulicach, godziny policyjne, nie można protestować, demonstrować ani manifestować a wyborów nie ma i jest system totalitarny.

krasnal_hałabała

2017-10-01, 20:13
Chyba "obyś nie żył w ciekawych czasach", tak głosi stare Chińskie przysłowie.

mateuszsadoltzr

2017-10-01, 20:38
Tak powinno być traktowanoe KODOWSKIE ścierwo

KillerLaugh

2017-10-01, 20:48
Velture napisał/a:

Bawił mnie jakiś przedstawiciel parlamentu europejskiego co pie**olił w tv, że to wewnętrzna sprawa Hiszpanii i unia nie ma prawa w to ingerować.

No ale to w Polsce nie ma demokracji przecież. Zomo i Ormo na ulicach, godziny policyjne, nie można protestować, demonstrować ani manifestować a wyborów nie ma i jest system totalitarny.



Zauważ, że przedstawiciele UE nie byli solidarni z władzami Serbii, kiedy w 2008 roku na naszych oczach dokonywano jej rozbioru. Ale widać, że bardziej im zależy na podziałach w obrębie naszej części Europy, niż Zachodu, szczególnie tego proeuropejskiego...

remi1982

2017-10-01, 21:28
Zaczyna się gotować. Teraz Katalonia, w kolejce czeka kraj Basków. Mam nadzieję, że różnej maści zjeby w Polsce nie wezmą z nich przykładu. Co jest dość możliwym scenariuszem. Mam wrażenie, że włodarzom unii jest na rękę rozbicie państw na mniejsze twory. Wszak skłóconymi łatwiej rządzić.

Belial

2017-10-01, 21:37
Pusty żołądek, najbardziej drażliwy.
Tymczasem w Indonezji:


lilmuzynio

2017-10-01, 22:21
Haha, a sorusio swoje stare łapki zaciera. Drugą Ukrainę robią bo naród głupi i dał się podpuścić. U nas też to miało być już w grudniu a później próbowali jeszcze ale ciul z tego wyszedł bo naród mądry i dość się nacierpiał.

elfis

2017-10-01, 22:41
jak lewak to psychiczny,
więc
gaz, pała, kula, gaz, pała, kula itd