18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum w Katalonii

~Velture • 2017-10-01, 12:59
Skoro nikt jeszcze nie dał tematu o tym co się dzisiaj dzieje w Katalonii to zakładam zbiorczy aby wieczorem nie było co 2giego tematu o Katalonii.



Pozostałe filmy z napie**alankami, zamieszkami i strzelaniem w spojlerze:
spoiler

usion

2017-10-01, 17:32
Fakt faktem ciekawe czy ich policja tak się rozprawia z amatorami kóz nawołującymi do szariatu?

siwybis

2017-10-01, 17:33
Milicja zawsze była, jest i będzie najtańszą k***ą każdej władzy. Kto daje do michy ten ma chwilową lojalność.

fatsomucho

2017-10-01, 17:34
Kod i kijowskiego im wysłać

Many1992

2017-10-01, 17:37
A Parlament Europejski mówi, że to u nas w Polsce demokracja zagrożona :-D

ellsworth

2017-10-01, 17:43
kokos_123 napisał/a:


swoją drogą, ciekawe czy to spontaniczny ruch, czy może jakaś próba destabilizacji/osłabienia państwa, w dzisiejszych czasach nawet bym się nie zdziwił gdyby CIA za tym stało, oni uwielbiają takie akcje.
Tak gdyby ktoś jeszcze nie ogarniał rzeczywistości, to pragnę przypomnieć, że ten cały kryzys imigracyjny, to nie jest żadna spontaniczna akcja.


O ja pie**olę. Nie, wiesz to jest spisek Żydów, masonów i (o zgrozo) cyklistów. :homer:
To tak jakbyś mówił o spisku w sytuacji w której np. Ukraina chciała się odłączyć od ZSRR. Hiszpania powstała z unii personalnej Kastylii-Leonu oraz Aragonii, która z kolei była de facto hrabstwem Katalonii+aragoński tytuł królewski. Katalończycy stwierdzili (i to nie po raz pierwszy, bo od przynajmniej 300 lat co jakiś czas się o to dobijają), że oni pie**olą tą unię i chcą się rozwieść.

vass

2017-10-01, 18:18
Jak chcą tak protestować, to trzeba było na Majdan jechać i się szkolić jak się walczy z policją.

zerwikaptur

2017-10-01, 18:24
Hiszpańska policja i jej odpowiedniki np guardia National to jedne z brutalniejszych formacji w Europie
Chyba tylko nasza i ruski omon są gorsze
Zobaczcie co wyprawia ich policja jak zabezpieczają mecze w lidze Europy czy lidze mistrzów
Kibiców crveny zvezdy tak dojechali jak mało kiedy tak zdecydowanie w ogromnej liczbie walą ze wszystkiego co mają od pal po gladkolufowe strzelby.

BrianGriffin

2017-10-01, 18:29
@up

No i bardzo dobrze, ze zwierzętami trzeba krótko.

kokos_123

2017-10-01, 19:16
ellsworth napisał/a:

To tak jakbyś mówił o spisku w sytuacji w której np. Ukraina chciała się odłączyć od ZSRR.


No to żeś walnął porównanie :shock:

Piesu

2017-10-01, 19:21
my Polacy możemy im pomóc, mamy już odpowiednie oddziały do walki o demokracje, wyślijmy im jednostki KOD i uratujmy hiszpanię!

Daimler1916

2017-10-01, 19:23
No tak jak Albance robiły nielegalne referendum to cala UE aż pryskała z zachwytu i jeszcze zaakceptowali odłączenie się Kosova od Serbii. Natomiast jak Katalonia chce odciąć się od Hiszpanii to oczywiście jest cisza i skromne komentarze takie jak „Nielegalne referendum czas na pacyfikacje”

A niech ta cala UE z Rudym na czele ch*j strzeli.

kokos_123

2017-10-01, 19:25
pietras_ja napisał/a:

Nie, to stary problem hiszpański. Z jednej strony Kastylia-Leon a potem Hiszpania i z drugiej niereformowalna Katalonia, co wciąż nie chce być Hiszpanią. Destabilizacja tak strategicznie położonego kraju to głupi pomysł no i strata środków, tak potrzebnych na Ukrainie.


Zły pomysł dla kogo? Bo tu zależy o kim myślisz że za tym stoi. Ja walnąłem CIA jako przykład, równie dobrze mogli być to ruscy, usrel, któremu destabilizacja by akurat nie przeszkadzała, lub ktokolwiek inny mający wystarczające środki i korzyści. Gdyby to było spontaniczne, to by było stłamszone w jeden dzień za pomocą wojska.

hypertonic

2017-10-01, 19:32
Powiedzenie ,,Obyś żył w ciekawych czasach" chyba się spełniło :amused:

Brom7

2017-10-01, 19:36
Ciekawe czy w nocy, będzie polowanie na samotnych policjantów?

Adrian92

2017-10-01, 19:39
Policja w Hiszpanii jest ostro popie**olona :)