18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ręcznie wykonany stolik kawowy ze starych kanistrów

xartim • 2020-06-29, 22:04
:idea: Witajcie. Mój pierwszy post. Film przedstawia jak zrobić stolik kawowy.
Materiał własny. Jeśli :kupa: to wiadomo :sparta:


xartim

2020-06-30, 14:59
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Oby ostatni...



Nie dla każdego oglądanie patrologii w żabce to najlepsza rozrywka.

:roll:

Presty

2020-06-30, 16:54
Brzydkie w ch*j.
Ale próbuj dalej.

jinn

2020-06-30, 17:49
zibson napisał/a:

k***a, czytając te wasze komentarze to aż się nóż w kieszeni otwiera... Chłop przynajmniej nie siedzi przed kompem, tylko robi. Praktyka czyni mistrza, a od czegoś trzeba zacząć. Jak to mówią górale na stoku: "Jak sie nie wydupcys, to się nie naucys!".
Do autora! Majsterkuj dalej!!!!!
Pozdro


Może i nie siedzi przed kompem, ale ten twór, który poczynił nie nadaje się do pochwał. Co to ma, k***a być, ja się pytam?

buhahapl

2020-06-30, 19:16
Niezły clickbait.

kalcifer

2020-06-30, 20:04
Ja pie**ole spoina sieczkabrzekiem wygląda jak by ktoś na rzygał. Jak dla mnie straszna bida. :shock:

matzwo122

2020-06-30, 21:27
A szkło do tych śrub jak przymocował?

mygyry

2020-06-30, 21:31
matzwo122 napisał/a:

A szkło do tych śrub jak przymocował?



Jakimś ch*jowym klejem, bo jeszcze nie wie, co to klej na UV

_WHATEVER_

2020-06-30, 22:21
Gówno straszne,trzeba było połączyć w X te karnistry, teraz wyglądają jakby miały downa,do tego na bank w ch*j nie stabilne. Te szpilki do podparcia szklanego blatu,k***a naprawdę? Podsumowując,wygląda w k***ę ch*jowo i jest nie praktyczny, ten ch*jowy stolik kawowy. Mam nadzieję,że już więcej za nic się nie zabierzesz :lol:

varimas

2020-06-30, 23:02
Kiedyś się mówiło, że sadol bawi, sadol uczy. Chłopak realizuje jakieś swoje pasje do majsterkowania i się tym przy okazji dzieli. Niestety teraz większość dupnych hardcorów z gimnazjum na koronaferiach chciałoby tu oglądać na głównej flaki i czaszki. Nie podoba Ci się to idź jeden z drugim na harda :D

miedzianek

2020-07-01, 11:19
Zapomniałeś nalać benzyny do kanistrów, wtedy byłby lepszy efekt przy szlifowaniu. I filmik niebyłby takim gównem

MadDave

2020-07-01, 11:53
varimas napisał/a:

Kiedyś się mówiło, że sadol bawi, sadol uczy. Chłopak realizuje jakieś swoje pasje do majsterkowania i się tym przy okazji dzieli. Niestety teraz większość dupnych hardcorów z gimnazjum na koronaferiach chciałoby tu oglądać na głównej flaki i czaszki. Nie podoba Ci się to idź jeden z drugim na harda



Każdy z nas ma jakieś pasje (przynajmniej mam taką nadzieję) no i co z tego?

Jak zawsze staram się stawać murem za wszelkim rękodziełem tak w tym przypadku uważam że ten projekt jest po prostu słaby. Wygląda to najzwyczajniej w świecie nieciekawie. Nie trzyma ten stolik formy. Wygląda jak połączane ze sobą losowe części kanistrów.
Więc trochę samokrytyki.

kulawiec

2020-07-03, 22:24
Przecież to jest gorsze od plastikowego Jezusa.

niefart86

2020-07-06, 22:18
Lata oglądam Sadistic'a, paręnaście miesięcy mam tu konto, piję od zawsze. Jednak kiedy patrzę na te kwejkowo-wykopowe tematy na portalu tematycznym mam ochotę zacząć ćpać to co administracja: to daje całkowite oderwanie od rzeczywistości. Może pora na nowy sposób oceniania filmów? proponowana waluta: DaSilva w dwóch wersjach - mały DaSilva byłby przeciwnikiem Piwa. Dużo małych DaSilv'ów pod jednym postem daje dużego DaSilv'ę. A jak wiadomo wystarczy trzech DaSilv'ów żeby dokonać dekapitacji (taki BAN na życie). Resztę dopiszcie sami, pijany jestem.