topic

Rebeliant W Evo

maciejpp • 2019-11-11, 17:59
Polska..Czerwiec chyba 2019...Evo X dobra maszyna..Wariat jedzie..

niefartt

2019-11-12, 15:59
popka złapali :D

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-12, 16:29
bakus1233 napisał/a:

Nie pie**ol głupot. Lancer Evo X potrzebuje około 34m aby się zatrzymać do zera ze 100km/h
Passat B5fl 1.9tdi potrzebuje około 39m, nie wiem jak te nowsze, ale przykładowo golf 7r potrzebuje 34.9m aby się zatrzymać do 0 ze 100km/h
Nawiasem mówiąc wolałbym golfa 7r od tego gównianego lancera evo x

Lancer evo X ma 4.5s do setki,a te statystki o których piszesz,łatwo jest poprawić wstawiając hamulce np tytanowo-ceramiczne+Opony sportowe-średnie,a najlepiej sportowe sliki.Oczywiście ja też kupiłbym prędzej Golfa 7,ale sugerowanie,że ten samochód jeżeli chodzi o szybką jazdę ma podjazd do evo10 czy nowej Subura imprezy,która ma podobne parametry do evo jest śmieszne.Nie wiem czy ty sobie w ogóle zdajesz sprawę,jakie samochód,który ma 4.5 do setki ma przyśpieszenie

eliveruss

2019-11-13, 01:49
Teraz tylko czekam na odcinek z bohaterem filmu na hardzie :)

~PowerBoBass

2019-11-13, 12:40
Ten ból dupy miodem na moje uszy, jak będę w PL przelotem to też Wam nagram taką ch*jnię by nasycić się Waszą złością :wyj***ne:

ArtiWwa

2019-11-14, 14:01
a mi się wydaje że chyba nie 2019 skoro podczas próby pomiaru prędkości mamy 2015 :roll:

maciejpp

2019-11-14, 16:43
ArtiWwa napisał/a:

a mi się wydaje że chyba nie 2019 skoro podczas próby pomiaru prędkości mamy 2015

tez mi sie tak wydaje

Wiewór

2019-11-15, 12:22
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Lancer evo X ma 4.5s do setki,a te statystki o których piszesz,łatwo jest poprawić wstawiając hamulce np tytanowo-ceramiczne+Opony sportowe-średnie,a najlepiej sportowe sliki.Oczywiście ja też kupiłbym prędzej Golfa 7,ale sugerowanie,że ten samochód jeżeli chodzi o szybką jazdę ma podjazd do evo10 czy nowej Subura imprezy,która ma podobne parametry do evo jest śmieszne.Nie wiem czy ty sobie w ogóle zdajesz sprawę,jakie samochód,który ma 4.5 do setki ma przyśpieszenie

Eeee chyba nie do końca czaisz jak działają hamulce.
Zawieszeniem, oponami i ustawieniami auta można nieznacznie skrócić drogę hamowania ale jest pewna granica w metrażu, której nie da się już przekroczyć.
Wydajne hamulce przede wszystkim mają za zadanie utrzymać maksymalną siłę hamowania przez jak najdłuższy czas bo im cieplejsza hamulce tym ich gorsza siła hamowania. Dobre hamulce nie sprawią, że auto nagle zyska 10 metrów na drodze hamowania.

Gościu z filmiku to zwykły bandyta.
Nie rozumiem polskiego prawa w kwestii bandyctwa drogowego.
Jakby taki pojeb biegł przez miasto i wymachiwał naładowaną bronią to gonił by go każdy policjant w mieście. Od razu by go rozj***li. Nawet w Polsce.
Jak zapie**ala autem, którym jak kogoś trafi to zabije jak z broni palnej to się kończy tylko na mandacie i punktach karnych.
Za taką jazdę powinni go wydrzeć za szmaty z auta, przekopać, spałować i spuścić wpie**ol a potem posadzić w kryminalne, żeby opie**alał lachę gitom.

Miesiąc temu taki pie**olony kretyn zabił faceta na pasach na oczach żony i dziecka.
Kiedy k***a wreszcie nasze zj***ne rządy wreszcie wypowiedzą wojnę polskim dzikusom.

roninns

2019-11-17, 10:20
grudzin7 napisał/a:

Ja wiem że to troszkę autorytarne metody ale... tak dla przykładu doj***łbym gościowi karę w setkach tysięcy wraz z konfistaką mienia. 100 takich jemu podobnych by dorobek życia straciło to następne kilka milionów jechałoby grzecznie, a ilość wypadków by spadła set-krotnie
Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś za kierownicą się zagapi, popełni błąd, czy najzwyczajniej straci kontrolę nad samochodem, ale takiego jawnego kureswta nie zdzierżę

Ameby tracące kontrole nad samochodem są ok, ale jak ktoś już ogarnia to nie...

strony1984 napisał/a:

jak jezdza paserati to maja. on szybciej zatrzyma sie z 200 niz paserati z 50

Chyba nie masz za bardzo pojęcia o fizyce, motoryzacji i w ogóle, jeśli nie masz na myśli drzewa czy muru.