topic

Reanimacja wiewiórki

pazuzu • 2018-04-08, 20:37
Wiewiór przegryzł kabel z prądem i umarł, jednak dzielni Kolumbijczycy postanowili ją uratować :)Ps. tak wiem połowa z was wolałaby ją zabić, przelecieć, wsadzić sobie w dupę, zjeść albo wszystko na raz ;)

xnm

2018-04-08, 20:46
widać ze jakaś motop*zda k***a i pewnie jeszcze wege teraz jakaś popie**olona moda jest na takie zachowanie nic dziwnego w końcu na świecie dominuje lewacko z p*zdamy roslinozercami na czele nie to co kiedys mezczyzna byl miezozerczo walczyl o swoje dominowaj odpady ludzkie ku chwale ludzkosci i boga a teraz jakies k***a socjale najniższa krajowa dla upośledzonym k***a jak zyc takiemu alfie jak ja !!!!!!!!!

~Beny

2018-04-08, 20:55
xnm napisał/a:

widać ze jakaś motop*zda k***a i pewnie jeszcze wege teraz jakaś popie**olona moda jest na takie zachowanie nic dziwnego w końcu na świecie dominuje lewacko z p*zdamy roslinozercami na czele nie to co kiedys mezczyzna byl miezozerczo walczyl o swoje dominowaj odpady ludzkie ku chwale ludzkosci i boga a teraz jakies k***a socjale najniższa krajowa dla upośledzonym k***a jak zyc takiemu alfie jak ja !!!!!!!!!Co Ty pieprzysz człowieku? Co ma do tego bycie motopzidą, wege i lewactwo? :wtf: Z tego co piszesz widać, że z Ciebie może być co najwyżej kołek rozporowy a nie samiec alfa :idzwch*j:

~DMT

2018-04-08, 20:59
Skoro Kolumbia, to pewnie nie była zwykła wiewiórka, dlatego ją ratują... Koks pakowany do pustego, sklejonego orzecha, przynoszony Ci przez wiewiórkę... k***a, bania jeszcze przed banią :ciasteczkowy:janlew

2018-04-08, 21:47
Może was zdziwię, ale np. mnie:
1. szczury brzydzą jako potrawa, nawet te ładne z puszystym ogonem.
2. szkodnikiem wielkim wiewióra dla mnie nie jest,
3. zagrożeniem dla dzieci prawie żadnym,
4. ot zwierzę ozdobne w naturze, jak słowik, sowa, motyl
Podejrzewam więc, że zrobiłbym podobie. (No chybą że wspomniany kabel, pozbawił mój dom lub pojazd prądu, wtedy zamiast masażu serca, but i ostatni 20metrowy lot, bo nie działałby punkt 2.)

złychuj

2018-04-08, 21:52
Już myślałem, że mu krechę posypią.

WIEWIORa

2018-04-08, 21:56
Wiewiórki są spoko!

Dzisiaj

2018-04-08, 22:00
Jak ruda to ratowac! Jak szara to polozyc na ziemi i rozpie**olic kamieniem!

Jebac szare wiewiorki. Szare wiewiorki to sk***ysyny. Rude sa wygryzane i powoli znikają.

janlew

2018-04-08, 22:16
Dzisiaj napisał/a:

Jak ruda to ratowac! Jak szara to polozyc na ziemi i rozpie**olic kamieniem!

Jebac szare wiewiorki. Szare wiewiorki to sk***ysyny. Rude sa wygryzane i powoli znikają.


Ach wiewiórczy rasizm. No to rasizm.. No cóż choć ja tam wiewiókowym expertem niejestem, ale czy te szare nie przepłynęly może na pontonach z afryki lub bliskiego wschodu? Bo jeśli tak, to pamiętaj że szczurowata wiewióra pejsata, je na te pontony wsadziła.

Gizmolka

2018-04-08, 23:00
I tak umrze.

Noemi1998

2018-04-08, 23:41
To jeden z najpiękniejszych filmików jakie widziałam na sadolu :** @Gimzolka - Moze kiedys umrze, ale przynajmniej nie zdechnie pod płotem jak Ty !

WIEWIORa

2018-04-08, 23:42
janlew napisał/a:


Ach wiewiórczy rasizm. No to rasizm.. No cóż choć ja tam wiewiókowym expertem niejestem, ale czy te szare nie przepłynęly może na pontonach z afryki lub bliskiego wschodu? Bo jeśli tak, to pamiętaj że szczurowata wiewióra pejsata, je na te pontony wsadziła.ale ja jestem, cyt" Amerykańska wiewiórka szara jest jednym z najbardziej inwazyjnych gatunków na świecie. Po pojawieniu się w nowym dla siebie ekosystemie większe i bardziej agresywne osobniki zaczynają konkurować z lokalnymi kuzynami o jedzenie. Zastraszają je na tyle, że rude wiewiórki przestają wydawać na świat potomstwo.

dodatkowo:


Co gorzej gryzonie najeźdźcy są nosicielami - a zatem są nań również odporni - wiewiórczej ospy, która zabija inne gatunki. Wirus powoduje uszkodzenia i krwawienia z oczu i ust. Zakażone nim zwierzęta umierają w zaledwie cztery dni."

głośno się o tym nie mówi ale szara to szkodnik, wykopuje zapasy rudym, wygania je z miast bo łatwiej wyskrobać żarcie, jest nosicielem wirusa, SZARA to taki Inżynier z Afryki
przypłynęła z wysp [usa] i wpie**ala sie do eu.

głośno nie głośno ale ruda to niedługo będzie zagrożony w ch*j gatunek
zostanie potem indyjska, i japońska do wybicia

Gambi

2018-04-08, 23:46
Pewnie jak doszła do siebie to ją zastrzelili.