18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

doopa

2017-02-16, 20:43
chyba Europe, nie dość że pedały, to jeden pejsaty, a drugi ciapaty

Muzz

2017-02-16, 21:52
@tomitomala4
Nie ta fota, już poprawiam:


hohoniowy

2017-02-17, 04:59
Robi się groźnie, minęły czasy beztroskich zabaw w parkach...

janlew

2017-02-17, 09:55
Niby jak PIS niszczy Polskę?
- sojuszem z USA, blokując pakt Niemcy-Rosja po naszym trupie?
- dając dzieciakom po 500zł
- a może nie wpuszczając imigrantów Islamskich?
Serio pytam, co takiego robią?!
Rozumiem że można ich kuźwa nie lubić, ale gdyby nie wygrali to dopiero mielibyśmy przesrane.

sumka

2017-02-17, 10:03
janlew, Zbankrutujemy, tak samo jak Argentyna i Grecja, to nie jest kwestia lubienia bo ja ich lubię dzięki nim potroiłem swoją pensje przez ostatni rok natomiast szkody dla Państwa będą bardzo kosztowne i z tego gówna będziemy wychodzić kolejne 25 lat albo raczej będziecie wychodzić bo ja wypie**alam za granice :)

DarthMoon

2017-02-17, 10:16
Jakimi trzeba być debilami, jak trzeba sp****lić kraj, żeby ludzie którzy pluli na PO zaczęli mówić, że chcą powrotu Tuska i jego kandytatury na prezydenta.

szpajder

2017-02-17, 10:16
janlew napisał/a:

Niby jak PIS niszczy Polskę?
- dając dzieciakom po 500zł



Otóż to. Do mojego sąsiada to sam Kaczyński przyjeżdża i mu co miesiąc daje 500 zł z własnego portfela.

Lee225

2017-02-17, 10:16
Co robią ?

Dziura w budżecie państwa
Rozpie**alają się rządowymi furami
Trybunał konstytucyjny
Reformacje w szkołach

A to jest tylko kilka powodów, mógłby wymieniać i wymieniać. Z samymi imigrantami to akurat dobry ruch aczkolwiek czy to przez rząd? Być może czarna masa w ogóle nie chce przyjść do tego kraju?

styx38

2017-02-17, 10:17
Juz dawno kraj jest w stanie rozkładu,dziwne że dopiero teraz to niektorzy zauważyli hehe

DarthMoon

2017-02-17, 10:23
janlew napisał/a:



Niby jak PIS niszczy Polskę?
- dając dzieciakom po 500zł



Typowe obecne myślenie Polaków, pożyczyć się i ch*j, zobaczymy co będzie później. Życie na kreskę zrobiło się bardzo popularne, ale o spłacaniu nikt nie myśli. Aż strach myśleć o dlugu niejawnym, ZUS przez obniżenie wieku emerytalnego jest w jeszcze gorszej sytuacji finasowej(pis udowodnił, że może być jeszcze gorzej). Z roku na rok podają nowe statystyki, że Polacy żyją dłużej (kobiety średnio do 84r.ż) ale obniżajmy dalej wiek emerytalny, niby lewicowe poglądy dla was są złe, ale na obniżenie wieku emerytalnego i 500+ to przymykacie oko.
Zacznijcie się uczyć, bo dwie zdrowe ręce i nogi nic wam dzisiaj już nie dają.